Σελίδα 119 από 140 ΠρώτηΠρώτη ... 1969109117118119120121129 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.771 έως 1.785 από 2094
  1. 09-12-16 23:03 #1771
    Προεπιλογή
    Κοίτα την ετικέτα πόσα γρ λέει από πρωτεΐνες και υπολόγισε πόσα θες να φας και βάλε αντίστοιχα.
    Γτ να σε νοιάζει πόσα γρ είναι το ασπράδι;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-12-16 23:06 #1772
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    ειναι 3,κατι το ασπραδι και 2,κατι ο κροκος
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-12-16 00:16 #1773
    Προεπιλογή
    Xaχαχα

    Μεσιε Βαγγαν αυγά ορτυκιού τρώτε ;!


    Τι σημασία έχει κυνηγε πόσα γραμμάρια είναι, ζυγιζεις και βάζεις όπως είπε κι ο μεσιε Πανκολ
    λέει στην ετικέτα τόσα ml τόσα γρ πρωτεινη
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aepiskeptis : 10-12-16 στις 00:19
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-12-16 03:20 #1774
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aepiskeptis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Xaχαχα

    Μεσιε Βαγγαν αυγά ορτυκιού τρώτε ;!


    Τι σημασία έχει κυνηγε πόσα γραμμάρια είναι, ζυγιζεις και βάζεις όπως είπε κι ο μεσιε Πανκολ
    λέει στην ετικέτα τόσα ml τόσα γρ πρωτεινη
    εεεεεε....χαχαχαχ ξερω οτι ενα μεσο αυγο κοτας εχει γυρω στα εξι
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-12-16 20:53 #1775

    Εγγραφή
    30-11-2014
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    1.953
    Προεπιλογή
    απορια ...
    μπορει ενας αθλητης που δεν λαμβανει καθολου συμπληρωματα να εχει ΑΚΡΙΒΩΣ τα ιδια αποτελεσματα με εναν που λαμβανει (υποθετοντας οτι εχουν ιδια χαρακτηριστικα ,σωματοτυπο, μεταβολισμο , ιδια προπονηση κλπ ) ?
    Έρωτας είναι να αφήσει στη μέση το πιτόγυρο για να σου απαντήσει στο μήνυμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-12-16 20:58 #1776
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    ναι αν μπορει να κανει τετοια διατροφη που δεν ειναι απραιτητα τα συμπληρωματα διατροφης εγω πιστευω τα συμπληρωματα μετα απο χρονια χρησης εχουν και ενα placebo effect γιαυτο πλεον χρησιμοποιω ελαχιστα χωρις να εχω την παραμικρη σωματικη πτωση
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-12-16 22:09 #1777
    Banned
    Εγγραφή
    25-02-2016
    Μηνύματα
    234
    Προεπιλογή
    Προσωπικά τα συμπληρωματα, whey, κρεατινη κ αμινοξεα. ειναι αναποσπαστο κομματι της διατροφής μου- ΙΔΊΩΣ H WHEY.
    Θεωρητικα συμπληρωνουν τη διατροφή, στην πραξη ομως δεν υπαρχει τροφη που να σου δινει τα ιδια αποτελεσματα, χωρίς επιπλεον- υδατάνθρακες-λιπαρά κ θερμίδες κ με μηδεν χρονο προετοιμασίας (βασικο αυτο). Οποτε περιπλεκεται λιγο η αρχική υποθεση.

    Εγώ πιστευω οτι ειναι σημαντικά, για καποιον που ασκειται κ δεν εχει απειρο χρονο για προετοιμασία και μελετη διατροφης κ πειραματισμό

    ΑΥΤΟ που πιστευω ειναι 100% Placebo ειναι οι βιταμινες, πολυβιταμινες και το λεω τοσο από προσωπικη εμπειρια οσο κ απο ερευνες που εχω διαβασει
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-12-16 15:12 #1778
    Banned
    Εγγραφή
    03-06-2016
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    383
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beegee Εμφάνιση μηνυμάτων
    απορια ...
    μπορει ενας αθλητης που δεν λαμβανει καθολου συμπληρωματα να εχει ΑΚΡΙΒΩΣ τα ιδια αποτελεσματα με εναν που λαμβανει (υποθετοντας οτι εχουν ιδια χαρακτηριστικα ,σωματοτυπο, μεταβολισμο , ιδια προπονηση κλπ ) ?
    θεωριτικά εφοσον εχουν τα ιδια macros στην διατροφη τους γινετε ναι ! μονο οσον αφορα το πριξημο δε ξερω, αν υποθεσουμε οτι ο ενας παιρνει και κρεατινη...5γρ απο το συμπληρωμα δε τα βρισκεις ευκολα στην διατροφή σου...! ποιο σωστο ερώτημα ειναι αν ειναι εφικτό ...αλλα αυτο εχει να κανει με διαφορες παραμέτρους...!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 13-12-16 21:35 #1779
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Εχει κανεις αντικαταστησει τη ζαχαρη με δεξτροζη? Σε θεματα μαγειρικης αναφερομαι, πχ το βραδυ θα φτιαξω ενα κεικ που κανονικα περιεχει 300γρ ζαχαρη
    Αν την αντικαταστησω με δεξτροζη, θα βγει κατι της προκοπης η τσαμπα το ρευμα που θα καψω?
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 13-12-16 21:41 #1780
    Προεπιλογή
    Για κανε την δοκιμη να μας πεις κ μας Με κατι τετοια γινονται οι διασημοι σεφ
    Λογικα μια χαρα θα γινει ,ισως λιγοτερο γλυκο; Καλυτερα ετσι!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 13-12-16 21:45 #1781
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eggbo Εμφάνιση μηνυμάτων
    θεωριτικά εφοσον εχουν τα ιδια macros στην διατροφη τους γινετε ναι ! μονο οσον αφορα το πριξημο δε ξερω, αν υποθεσουμε οτι ο ενας παιρνει και κρεατινη...5γρ απο το συμπληρωμα δε τα βρισκεις ευκολα στην διατροφή σου...! ποιο σωστο ερώτημα ειναι αν ειναι εφικτό ...αλλα αυτο εχει να κανει με διαφορες παραμέτρους...!
    και τι θα σε κανει η κρεατινη νομιζεις?θα σου μπασει μερικα νερα και θα χερεσαι σπουδαια τα λαχανα μπορει να δειχνεις λιγο πιο στρογγυλος αλλα θα εισαι επισης και πιο νερωμενος η μια η αλλη στο λεει ανθρωπος που την εχει παρει με το φτιαρι και την εχει σταματησει πλεον
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 16-12-16 22:00 #1782
    Προεπιλογή
    Τι δείκτη ινσουλίνης έχει μία πρωτεινη μάζας ξέρει κάποιος;
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-12-16 01:34 #1783
    Προεπιλογή
    Καλησπερα.Ξεκινησα πριν εναν μηνα μια πρωτεινη ογκου συγκεκριμενα την Mutant mass σαν hard gainer για να παρω κανα γραμμαριο..απο 73 κιλα καταφερα να παω 76 και εχω περιπου 2 βδομαδες πρωτεινη ακομα..Παρολα αυτα απο οτι εχω καταλαβει δεν τα πηρα και πολυ μυικα τα κιλα εβαλα καμποσο λιπος και καμια τρελη διαφορα στο σωμα μου περα της δυναμης δεν ειδα..σκεφτομαι να παρω μια whey και μια κρεατινη μολις τελειωσει αυτη..η απορια μου ειναι θα χασω τα κιλα που πηρα με την ογκου μολις την σταματησω?μηπως ειναι καλυτερα να ξαναπαρω ογκου και μια κρεατινη?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 17-12-16 02:27 #1784
    Το avatar του χρήστη LuNaT1C

    Εγγραφή
    07-07-2014
    Περ.
    Ioannina
    Μηνύματα
    532
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beegee Εμφάνιση μηνυμάτων
    απορια ...
    μπορει ενας αθλητης που δεν λαμβανει καθολου συμπληρωματα να εχει ΑΚΡΙΒΩΣ τα ιδια αποτελεσματα με εναν που λαμβανει (υποθετοντας οτι εχουν ιδια χαρακτηριστικα ,σωματοτυπο, μεταβολισμο , ιδια προπονηση κλπ ) ?

    https://www.youtube.com/watch?v=YgxnV7CizxI



    Παρεμπίπτοντος η επίδοση αυτού μπορεί να είναι καλύτερη όλων μας εδώ μέσα... φαντάσου τι κάνουν οι άλλοι δηλαδή...και φαντάσου τι κάνουν οι τοπ του αθλήματος
    Loosers in mind have no life...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-12-16 10:20 #1785
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο LuNaT1C Εμφάνιση μηνυμάτων
    https://www.youtube.com/watch?v=YgxnV7CizxI



    Παρεμπίπτοντος η επίδοση αυτού μπορεί να είναι καλύτερη όλων μας εδώ μέσα... φαντάσου τι κάνουν οι άλλοι δηλαδή...και φαντάσου τι κάνουν οι τοπ του αθλήματος
    καμια σχεση με αυτο που ρωταει ομως αυτο που παραθετεις δηλαδη αυτον γιατι ακριβως τον πλασαρεις για ατομο που δεν παιρνει συμπληρωματα και οι αλλοι οτι παιρνουν?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 119 από 140 ΠρώτηΠρώτη ... 1969109117118119120121129 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread