Σελίδα 138 από 140 ΠρώτηΠρώτη ... 3888128136137138139140 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 2.056 έως 2.070 από 2094
  1. 20-06-19 07:27 #2056
    Unhappy Βοήθεια
    Καλησπέρα σε όλους σας είμαι καινούριος εδώ και χαρούμενος που βλέπω πολυ βοηθητικές απαντήσεις σε όλα τα καυτά ερωτήματα εν τέλη εχω και εγώ ενα θεμα το οποίο έχει να κάνει με το γυμναστήριο μου πηγαίνω 13 χρόνια σε αυτο το γυμναστήριο και ο μόνος λόγος είναι διότι είναι πολυ κοντά μου και δεν εχω πολυ χρόνο λογο δουλειάς σ'αυτά τα 13 χρόνια που παω να παω σε κάποιο αλο ... το συγκεκριμένο γυμναστήριο μέσα σε όλα δεν ανάβει κλιματισμό πρέπει εσυ να το ζητήσεις απο τον ιδιοκτήτη και πάλι αυτός θα έχει κάτι μούτρα μέχρι το πάτωμα λες και το λάθος είναι δικό σου αυτο που θέλω να ρωτήσω εγώ όμως είναι...Ότι Εγώ εχω πληρώσει αιτήσια συνδρομή 200 euro στην απόδειξη ο τυπος μου έβγαλε ότι τον πλήρωσα 100 το κατάπια αμάσητο γτι όπως είπα λέω ας πάει στα κομμάτια είναι δίπλα στο σπίτι μου...το θεμα με τον κλιματισμό είναι ενα απο όλα αυτά που με έχουν φέρει στα όρια μου όμως πλέων...Θέλω την βοήθεια σας Α)μπορώ να του ζητήσω μέρος των χρημάτων μου πίσω γτι θέλω να φύγω απο το γυμναστήριο αυτο; και Β)μπορώ κάπου να καταγγείλω το συγκεκριμένο γυμναστήριο γτι ο τυπος γενικά πρέπει να φοροδιαφεύγει full αλά και γενικότερα αν θα μπορούσα να τον καταγγείλω κάπου για να τον ψάξουνε λίγο γτι ολο και κάπου θα είναι παράνομος!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-06-19 15:34 #2057
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ριξε μια ματια εδω.
    νομιζω υπαρχει κ αλλον ενα θεμα πανω σε αυτο, αλλα δεν μπορω να το βρω τωρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-06-19 22:49 #2058
    Το avatar του χρήστη GyM=life

    Εγγραφή
    31-10-2010
    Περ.
    Switzerland
    Μηνύματα
    685
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα παιδιά.εχω τωρα περιπου διο βδομαδες που εχω μπει σε κανονικο προγραμμα διατροφης και προπονησεων.το προβλημα μου ειναι οτι αυτη την στιγμη πιανω δουλεια σε μια εταιρια και θα δουλευω το βραδυ δηλαδη στις 1 θα ξεκιναω δουλειά.καμια συμβουλή; Απλα θα ξεκιναω το πρωινο μου το βραδυ με λιγα λογια τουμπα τα ωραρια;
    Failure is not the worst thing in the world...the very worst is not to try...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 29-06-19 00:58 #2059
    Προεπιλογή
    Σταθερά στη 1 ή μια εβδομάδα αρχιζεις στη 1 και την άλλη εβδομάδα στις 7 το πρωί?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-06-19 01:20 #2060
    Το avatar του χρήστη GyM=life

    Εγγραφή
    31-10-2010
    Περ.
    Switzerland
    Μηνύματα
    685
    Προεπιλογή
    Νομιζω μονο νυχτα θα δουλευω τουλαχιστον αποτι μου ειπε το παιδι που με εβαλε στην δουλεια τωρα αν γινει και αυτο που λες τι κανω; Γτ ειναι εργοστασιο παραγωγης ψωμιου 24 /7 ανοιχτο.
    Failure is not the worst thing in the world...the very worst is not to try...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 30-06-19 13:03 #2061
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GyM=life Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομιζω μονο νυχτα θα δουλευω τουλαχιστον αποτι μου ειπε το παιδι που με εβαλε στην δουλεια τωρα αν γινει και αυτο που λες τι κανω; Γτ ειναι εργοστασιο παραγωγης ψωμιου 24 /7 ανοιχτο.
    Δουλεύω 6 το απόγευμα με ξημερώματα κάθε μέρα εδώ και πολλά χρόνια ( συν 1.5 ώρα πήγαινε-έλα σπίτι-δουλεια). Στην αρχή θα δυσκολευτείς να προσαρμοστεί.θα αλλάξεις το βιολογικό σου ρολόι. Θα συνηθίσεις όμως.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-06-20 23:13 #2062
    Προεπιλογή ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΟΥ
    Όνομα: Καταγραφή.PNG Εμφανίσεις: 326 Μέγεθος: 21,8 KB ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΗ ΒΟΗΘΕΙΑ. ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΟΓΚΟ ΚΑΙ ΓΡΑΜΜΩΣΗ. ΕΙΜΑΙ 178 ΥΨΟΣ ΚΙΛΑ 72
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-06-20 22:59 #2063
    Προεπιλογή
    Γεια σου Γιαννη ,μονο στο προγραμμα σου θα σταθω ....οχι δεν μαρεσει.
    Κανεις μια μεγαλη μυικη ομαδα ανω κορμου..στηθος..το Σαββατο κ για να ξαναμπεις παλι σε μεγαλη ...πλατη την Πεμπτη .. περνανε 5 ολοκληρες μερες.
    Χωρισε αλλιως τις ομαδες υπολογιζοντας τις ημερες ξεκουρασης κ τα ποδια (οταν κανεις ποδια ξεκουραζεται ο κορμος)
    Old School
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-06-20 23:27 #2064
    Προεπιλογή ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΟΥ
    Όνομα: Καταγραφή.PNG Εμφανίσεις: 411 Μέγεθος: 22,6 KB ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ. ΝΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΣ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ.ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-06-20 18:44 #2065
    Προεπιλογή
    Σιγουρα καλυτερα. Θα προτιμουσα Δευτερα μετα το off της Κυριακης να βαλεις μεγαλη μυικη ομαδα ,πχ την πλατη που εχεις Τριτη.
    Κ την Τριτη τα χερια.
    Βλεπε πως θα σου πηγαινει απο θεμα αναρωσης κ αναλογα κανεις.
    Old School
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 16-06-20 21:47 #2066
    Προεπιλογή ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΟΥ
    ΕΓΙΝΕ.ΦΙΛΕ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 24-06-20 23:08 #2067
    Προεπιλογή Παρκο με μονοζυγο-Ηρακλειο Κρητης
    Καλησπερα, γνωριζει καποιος αν υπαρχει παρκο στο Ηρακλειο κοντα στο κεντρο που να εχει πολυζυγο (ή εστω μονοζυγο)?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 28-06-20 19:49 #2068
    Question καλησπερα
    θελω να με πειτε μερικες συμβουλες σασ αν γινεται .κανω 2 μηνες ασκσησεις με βαρη .ημουν πριν ενα χρονο 110 κιλα και με διατροφη και πολυ καρντιο εφτασα τα 75 κιλα συν ασκσηεις καμψεις κοιλιακους .ξεκινησα μετα με αλτηρακια γτ λογου κορονοιου κλεισαν τα γυμναστηρια. και μετα βρηκα μια ακρη και πηγαινα σεε να γυμναστηριο ενος φιλου με βαρη . το προγραμμα που κανω ειναι ειναι Δευτερα στηθος δικεφαλα κοιλιακους τριτη πλατξη τρικεφαλα τεταρτη ωμοι ποδια πεμπτη στηθος δικεφαλα πατασκευη πλατη τρικεφαλα και σαββατο ωμους ποδια κοιλακους καθε μερα καρντιο ενα 20 μετα βαρη και ενα χαλαρο στην αρχη για ζεσταμα 10 λεπτα . 2 φορες την εβδομαδα κανω και το απογευμα με βαρος τους σωματος κανα 40 λεπτο 45 σεκ η ασκηση 10 σεκ ξεκουραση . απλως οταν κανω κοιλιακους και μετα οταν τελειςνω την γυθμνασατικη φαινονται μια χαρα μετα απο κανα 2 ωρο δενε χω δεν φαινονται . λογικα επειδη μαζευει το γαλακτικο οξυ . τι πρεπει να κανω να μεινω σε θερμιδεικοι ελλειμα η οχι
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 04-05-21 16:07 #2069
    Προεπιλογή
    Καλησπερα, χρονια πολλα!

    Επειτα απο μεγαλη παυση ξεκινησα παλι, αν και λαθος περιοδο μιας και τα γυμναστηρια ειναι κλειστα.

    Πλεον κανω προγραμμα με σπριντ και πους απς.

    Εχω παρει λιγα κιλα σε σχεση με παλια αλλα νομιζω θα φυφουν γρηγορα.

    Το προβλημα μου ειναι η αποδοση το πρωι. Ποτε δεν μπορεσα να κανω πρωινη προπονηση δυνατα.

    Ξυπναω, πινω λιγο καφε και παω γηπεδο για σπριντ.

    Η δυναμη και η αντοχη ειναι χαμηλα μιας και κανω και διαιτα.

    Σκεφτομαι να βαλω 2 σκουπ bcaa 20 λεπτα πριν προπο; μπας και με βοηθησει λιγο. Τα bcaa τυπου extend για να εχουν και λιγους ηλεκτρολυτες μεσα.

    Υπαρχει καποιος που σε περιοδο διαιτας βελτιωσε αποδοση με πρωινη προπο και με τι τροπο;
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 04-05-21 16:24 #2070
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Καλώς (ξανά)ήρθες!
    H πρωινή προπόνηση, ειναι καθαρά Mind game.
    Υπάρχουν άνθρωποι που δεν "σηκώνουν βλέφαρο" πριν τον κλασσικό τους καφέ και πρωϊνό "γερό" γεύμα και άλλοι άνθρωποι που στις 6 το πρωι βρίσκονται γυμναστήριο μεχρι τις 07:30 και μετά ξεκινά η μέρα με τις υποχρεώσεις (για χρόνια)
    Το πρόβλημά σου πιθανόν είναι η έλλειψη ενέργειας λόγω δίαιτας καθώς και το ότι δεν εχεις συνηθίσει πρωινη προπόνηση.
    Το γλυκογόνο που θα χρησιμποιηθεί είναι η αποθήκη που έχεις και απο την προηγούμενη ημέρα -και όχι ότι λάβεις κατά το πρωινό απαραίτητα.
    Εγω στην θέση σου θα δοκίμαζα μια κάψουλα καφεϊνης 200mg ή κάτι ενεργειακό-θερμογεννετικό.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 138 από 140 ΠρώτηΠρώτη ... 3888128136137138139140 ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread