Σελίδα 95 από 140 ΠρώτηΠρώτη ... 45859394959697105 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.411 έως 1.425 από 2094
  1. 23-02-16 14:24 #1411
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Και γω Zero και σοδουλες. Απλα μου ειχε κανει εντυπωση το "κομμενα αναψυκτικα και σοδες" και ειπα μηπως ειναι κατι που δε ξερω
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-02-16 14:28 #1412
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Ναι παίζει πολύ αυτό. Πάει πακέτο με το "μικρά και συχνά γεύματα"
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 23-02-16 19:32 #1413
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Fataoulas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι κακο μπορει να κανει η σοδα? Ουτε θερμιδες εχει ουτε τιποτα. Νερο με ανθρακικο ειναι

    (ετος και τα δημοσιευματα ειναι κλοπυ πειστ απο ξενες πηγες που οταν λενε soda drinks εννοουν αναψυκτικα τυπου κολας κτλ κτλ)
    Aπολύτος κανένα....Όσο αναφορά ανθρακούχο νερό και ΜΟΝΟ

    Αλλά επειδή ισχύει η Αμερικανιά με τις σόδες , υπάρχει ο επικοινωνιακός τρόπος να σε ρίξουνε στη λούμπα με τα ZERO

    Όπως αποδεικνύεται στην συνέχεια των πόστ σας !



    Εδώ η Αγάπη από το Μίσος είναι ένα κλικ ...Όχι το ανθρακούχο νερό από το zero
    ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ .......
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-02-16 17:05 #1414
    Προεπιλογή Καθαρή πρωτείνη η όγκου?
    Λοιπόν παιδιά έχω μια απορία.
    Τι είναι καλύτερα,να πάρω μια καθαρή και μια dextrose η να πάρω μια όγκου (αύξησης βάρους)?
    Η καλύτερη μάχη,είναι αυτή που δεν ξεκίνησε ποτέ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-02-16 17:54 #1415
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Πάρε καθαρη και χρησιμοποιησε στο γευμα που την χρησιμοποιεις τον δικο σου υδατανθρακα (βρωμη, μπανανες, δεξτρο/μαλτο)

    Η πρωτεινη ογκου ειναι κυριως για ατομα που δεν παιρνουν πολλές θερμιδες απο την διατροφη τους μιας και ειναι υψηλά σε θερμιδες,tespa, κοιταξε την διατροφη σου στο κατω κατω και κρινε μονος σου ρε φιλε.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-02-16 09:32 #1416
    Προεπιλογή
    Αγόρασα αλεύρι βρώμης ολικής άλεσης βιολογικο, για διαφορα παρασκευασματα..
    Ξέρετε αν είναι το ίδιο με αυτό το προιον.
    Μπορεί το αλευρι βρωμης να καταναλωθει ωμό;
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-03-16 22:54 #1417
    Προεπιλογή
    Γεια σε όλους παιδιά.
    Το θέμα που με απασχολεί είναι ότι θέλω να βάλω μυικά κιλά και ήθελα να ρωτήσω αν η καθαρή πρωτείνη (Whey) βοηθάει.
    Αλλιώς αν μπορέιτε να μου προτείνετε καμιά πρωτείνη για άυξηση μυικής μάζας.
    Η καλύτερη μάχη,είναι αυτή που δεν ξεκίνησε ποτέ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 08-03-16 23:16 #1418
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ευάγγελος619 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σε όλους παιδιά.
    Το θέμα που με απασχολεί είναι ότι θέλω να βάλω μυικά κιλά και ήθελα να ρωτήσω αν η καθαρή πρωτείνη (Whey) βοηθάει.
    Αλλιώς αν μπορέιτε να μου προτείνετε καμιά πρωτείνη για άυξηση μυικής μάζας.
    Ρε φιλε πραγματικά ελεος, έχεις κανει 2-3 τοπικ πάνω στο θέμα αυξηση μυική μαζας, και σου τα εχουν απάντήσει, ναι βοηθάει οσο θα βοηθούσε και η πρωτεινη απο το στερεο φαγητο, φάε υπερθερμιδικά με καπου 1.5 γραμμάριο χ σωματικο σου βαρος πρωτεινη/υδατανθρακα και καμια 80-90 λιπαρά και θα βάλεις κιλά.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 08-03-16 23:34 #1419
    Προεπιλογή
    Πρώτον φίλε μου δεν ξέρω για αυτό ρωτάω,για αυτό δεν είναι και το φορουμ?
    Και 2ον δεν ρώτησα αυτήν την φορά πως θα αυξήσω τα κιλά αλλά την μυική μου μάζα,αλλά εδώ εσείς θα μας φάτε κιόλας....
    Η καλύτερη μάχη,είναι αυτή που δεν ξεκίνησε ποτέ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 08-03-16 23:49 #1420
    Προεπιλογή
    Γεια σας και απο εμενα! Μιας και το Γενικες αποριες για την κρεατινη δεν με αφηνε να γραψω το μηνυμα μου θα το ρωτησω εδω! Διαβασα περιπου γυρω στις 100 σελιδες και δεν βρηκα ΑΚΡΙΒΩΣ αυτο που ηθελα για αυτο θα το ρωτησω εδω και ας ελπισω να μην το ξαναειπατε!

    Εμ σκεφτομαι να αρχισω την κρεατινη αλλα εχω μια απορια! Αν πχ ξεκινησω την κρεατινη (οταν μιλω για κρεατινη εννοω 100% κρεατινη μονουδρικη) μονο για 4 εβδομαδες και μετα την σταματησω εντελως για καποιους λογους θα χαθει και οτι απεκτησα απο αυτην? επειδη ειδα οτι φευγουν τα υγρα, μειωνεται η δυναμη! Δηλαδη αν φουσκωσω λιγο, οταν την σταματησω εντελως θα φυγει το φουσκωμα και θα ξαναρχισω απο εκει που εμεινα..?!! Ευχαριστω!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-03-16 00:14 #1421
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ευάγγελος619 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρώτον φίλε μου δεν ξέρω για αυτό ρωτάω,για αυτό δεν είναι και το φορουμ?
    Και 2ον δεν ρώτησα αυτήν την φορά πως θα αυξήσω τα κιλά αλλά την μυική μου μάζα,αλλά εδώ εσείς θα μας φάτε κιόλας....
    Τα εχεις μπερδέψει, τα κιλά αυτα που θα πάρεις καποιο ποσοστο θα ειναι μυική μάζα καποιο λίπος/υγρα κλπ, τι πως να την αυξήσεις? φάε υπερθερμιδικά , προπονησου καλά,ξεκουρασου και θα ανεβει..
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-03-16 00:32 #1422
    Προεπιλογή
    Οτι τα μπέρδεψα,τα μπέρδεψα η πρώτη μου απορία λύθηκε τώρα οσο αφορά την whey βοηθάει στην αύξηση μυικής μάζας?

    Άκυρο,είδα μου απάντησες πιο πάνω
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ευάγγελος619 : 09-03-16 στις 00:34 Αιτία: .
    Η καλύτερη μάχη,είναι αυτή που δεν ξεκίνησε ποτέ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-03-16 18:12 #1423
    Προεπιλογή
    Μια ερώτηση. Απόσο έχω διαβάσει την warriorlab την έχουν μόνο τα xtreme. Την είδα και στο eshop του αθλητή. Έχουν κάποια σχέση τα δύο καταστήματα μεταξύ τους?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 09-03-16 22:30 #1424
    Προεπιλογή
    Μπορω να αρχισω προγραμμα δυναμης (texas method, madcow etc) αλλα τα καθισματα να τα κανω στο smith? Δεν υπαρχει rack για ελευθερο. Υπαρχει περιπτωση τραυματισμου λογω της μη φυσικης κινησης που λενε;
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 09-03-16 23:33 #1425
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Ναι, γιατί όχι?
    Κανε μερικά όβερχεντ κάθισμα με όσα κιλά μπορείς και μετά κάνε τα back squat στο σμιθ.
    Προσπάθησε να ακολουθείς όσο μπορείς την κίνηση των ελέυθερων, δηλαδή τα πέλματα στην ευθεία με την μπάρα κοκ..
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 95 από 140 ΠρώτηΠρώτη ... 45859394959697105 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread