Σελίδα 41 από 140 ΠρώτηΠρώτη ... 3139404142435191 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 601 έως 615 από 2094
  1. 19-04-15 19:23 #601
    Προεπιλογή
    Το σημαντικότερο φίλε είναι το τι κάνεις στο γυμναστήριο. Δν κατεβαίνεις για αγώνες δν χρειάζεται αν είσαι τόσο αυστηρός. Μέτρα πάνω κάτω την πρωτείνη σου το βασικότερο και από εκεί και πέρα φάε και το γλυκάκι σου if it fits your macros.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-04-15 19:28 #602
    Προεπιλογή
    Το γυμναστηριο δε το πολυ ανεφερα διοτι εκει η δουλεια που κανω ειναι σοβαρη. Η προπονηση μου κραταει περιπου 1 ωρα ομως ειμαι συγκεντρωμενος σ αυτο π κανω οποτε απο αυτην την πλευρα ειμαι υπερ ευχαριστημενος με τον εαυτο μου. Απο κει και περα ακριβως οτι ειπες. Δεν κατεβαινω σε αγωνες!! (να δω ποτε θα το καταλαβω εγω ο ιδιος ) Ευχαριστω παντως για την γνωμη σου
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-04-15 19:30 #603
    Προεπιλογή
    Το ανέφερα επειδή πολλοί δίνουν υπερβολική βάση στη διατροφή και προπόνηση όχι και λένε γιατί δεν βλέπω αποτελέσματα; Mήπως πρέπει να φάω ένα αυγό παραπάνω;Όχι. Το λάθος βρίσκεται στην προπόνηση και όχι στη διατροφή (κυρίως).
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-04-15 20:43 #604
    Προεπιλογή
    1. gεια παιδια ειμαι νεος εδω περα και διαβασα ολες τις σχετικες διατροφες που εχετε ποσταρει στο θεμα και ειναι πραγματικα απιστευτες απλα θα θελα να σας εκφρασω το ''παραπονο μ''...
      εδω και 4-5 χρονια η ζυγαρια μου κατα μεσο ορο βλεπεις 49 κιλα εως 55 παρτυ θα κανω αν ποτε εφτανα τα 60 να δενε το σωμα μου...ειναι αυτο που λενε οτι εχω πολυ καλο μεταβολισμο
      δεν εχω καπιο κομπλεξ και τα λοιπα ειμαι της αποψης οτι ο καθενας εχει το σωματοτυπο του και εχει φτιαχτει καταλληλα αλλος να παιρνει γρηγορα κιλα αλλος αργα κ.λ.π
      με λιγα λογια απλα εχω φτασει σε ενα σημειο να μν αντεχω αλλο να βλεπω το σωμα μου να ειναι τοσο λιποβαρης..και γνκα τοσο αδυνατο...δν θελω ουτε να παρω 1500 κιλα απλα επιτελους θελω να δω τν οργανισμο μου να δενιε
      γυμναζομαι σχετικα στο σπιτι 3-4 φορες γυρω στν 1 ωρα και μπορω να πω οτι τρωω οχι παααααρα πολλα γευματα αλλα τρωω σταθερα και καλα
      δν μαρεσουν τοσο οι εξω τροφες αλλα δν λεω οτι δν τις προτιμαω κιολας
      ειμαι 1.74 και τα κιλα μ ειναι στα 55-56 ....τωρα που τελειωνουν σε ενα μηνα οι πανελληνιες .. θα θελα να γραφτω σε γυμναστηριο και γνκα να ασχοληθω με το σωμα μου πιο συστηματικα και πιο καλα ας πουμε ..μαρσει παρα πολυ ετσι κ αλλιως η γυμναστικη
      απλα θα θελα αν μπορει κανεις να μ θεσει καποιες συμβουλες για καποια ''αρχαρια'' ας το πουμε διατροφη οπου με πολυ γυμναστικη και με ποιοιτικη διατροφη να δω επιτελους να δενω γιατι σιγουρα και το στομαχι μου δν αντεχει τοσο μεγαλες ποσοτητες..
      ευχαριστω πολυ για τν χρονο σας και για τν βοηθεια σα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-04-15 21:06 #605
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Όταν με το καλο τελειώσεις τις πανελλήνιες, βρές τις θερμίδες συντηρησης σου, τις οποιες θα τις υπολογισεις εάν ψαξεις στο forum να βρείς ένα τοπικ που μιλάει για το BMR ,αφου το βρείς παιρνεις το νουμερακι και προσθέτεις άλλες 500 θερμίδες μιας και λές ότι εχεις καλο μεταβολισμο και καις γρήγορα.
    Για να μην παιρνεις κιλά σημαίνει ότι δεν τρως αρκετα ή μπορεί να τρως συχνα γευματακια όπως λές απλά με φαγητά που είναι πολύ χαμηλα σε θερμίδες εξου και η στασιμοτητα, ή πολύ πιθανον να είναι πολύ δραστηρια η ζωη σου που να μην τρως αρκετα ώστε να πάρεις κιλά. Αν θές να πάρεις κιλά δεν έχει "δεν μπορεί το στομάχι μου" θα φας διαφορετικά θα μείνεις στασιμος.

    Και το εξου καλο είναι καπου καπου αρκεί να μην το παραξηλώνεις. Κατά τα αλλα, αν ψαηξεις στο forum θα βρείς χιλιάδες πληροφορίες και μπορείς άνετα να δημιουργήσεις μια διατροφή μονος σου ή να ποστάρεις καποια και να κάνουν καποιες αλλαγες τα πιο πεπειραμένα μέλη του forum.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Feth : 20-04-15 στις 21:08
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-04-15 21:23 #606
    Προεπιλογή
    εχεις δικιο κ ευχαριστω για τν βοηθεια σου
    ξερεις τι ομως?δν ειναι δραστηρια η ζωη μ το μονο οτι μπορει να περπαταω λιγο παραπανω λογο υποχρεωσεων φετος
    τωρα απο γευματα σ λεω ισως εχεις δικιο οτι δν τρωω πολλες θερμιδομεδικες τροφες οποτε πρεπει να το κυνηγησω σε κατι τετιο ...απλα δν παλευεται αλλο αυτο π σ λεω οτι ''δν προκειται να παρω κιλα'' δν ξερω πια το εχω πιστεψει.....εδω και 4-5 χρονια ειναι ποτε δυνατον να ειμαι τοσο αδυνατος???:/
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-04-15 21:29 #607
    Προεπιλογή
    Φίλε αν θες τσέκαρε αυτό. Προσωπικά με είχε βοηθήσει να πάρω αρκετά κιλά σε μικρό χρονικό διάστημα. Με 2 τέτοια τη μέρα, ακόμη κ 1 δεν υπάρχει περίπτωση να μην βάλεις κιλά.

    http://www.bodybuilding.gr/forum/sho...ht=svunt+shake
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-04-15 22:46 #608
    Προεπιλογή
    φιλε μου φαινεται απιστευτα καλο και εξισου φυσικο και αφοβο για κατι κακο στην υγεια σου σωστα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-04-15 22:53 #609
    Προεπιλογή
    Όχι Man μη φοβάσαι δν υπάρχει φόβος.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-04-15 11:37 #610
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    ''φοβος'' υπάρχει μονο αν εχεις ευαίσθητο στομάχι και το επιβαρυνεις παρα πολυ με τοσες θερμίδες που θα του ρίχνεις σε μικρα γευματα...θέλει σταδιακή κατανάλωση σιγα σιγα να ρυθμίζεις τις θερμίδες των shakes καθως και το τι θα βάζεις μεσα για να μην ξεφυγεις παααρα πολυ σε λιπος και δεν συνερχεσα ιμετα
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-04-15 12:52 #611
    Προεπιλογή
    σωστα οντως ισως δν αντεξει τοσο αποτομα να δεχτω τοσες θερμιδες
    λεω να το δοκιμασω απλα σε πιο λιγες ποσοτητες το θεμα ειναι οτι δν θελω να βαλω πρωτεινη ...τι αλλο θα μπορουσα να το αντικαταστησω??
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-04-15 13:35 #612
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Nikolas_mk2

    Εγγραφή
    05-06-2012
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    2.990
    Προεπιλογή
    ^ Γιαουρτάκι που έχει και διπλάσια περιεκτικότητα σε πρωτεΐνη από το γάλα,επίσης μπορεις να βάλεις και ταχίνι μέσα αντι για τόσο φυστικοβούτηρο.

    * Πριν τ'ανακατεψεις όλα μαζι πέρνα πρωτα την βρώμη μόνη της στο μπλέντερ για να γίνει σκόνη
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 21-04-15 14:40 #613
    Προεπιλογή
    ωραια οποτε αντικαθιστω τν πρωτεινη σε μια συσκευασια γιαουρτι η λιγοτερο ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 21-04-15 15:52 #614
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Pretentable Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωραια οποτε αντικαθιστω τν πρωτεινη σε μια συσκευασια γιαουρτι η λιγοτερο ?
    Αν θές να πάρεις οση πρωτεινη έχει 1 scoop πρωτεΐνης τότε θα πρεπει να βάλεις γυρω στα 200 γραμμάρια γιαουρτιού 2% το οποιο αντιστοιχει πάνω κάτω σε 20 γραμμάρια πρωτεΐνης. Γιατι δεν θέλεις να βαλεις πρωτεινη παρεπιπτοντως? Έχεις απλά δεν θέλεις να βάλεις? Η απλά δεν χρησιμοποιείς καθόλου? :O
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 21-04-15 16:19 #615
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.626
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χριστοφορος123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι Man μη φοβάσαι δν υπάρχει φόβος.
    Χριστόφορε , επειδή το κάνεις κατα κόρον γενικά στο φόρουμ, και μονο λόγω ηλικίας κράτα μικρά καλάθια και μην μιλας τοσο σίγουρα man.

    Kατ΄εμε, για έναν άνθρωπο 50 κιλών, το να λάβει 100 γρ πρωτεϊνης σε ΕΝΑ γευμα (και εν γένει 2000 θερμίδες )απο τα πολλά της μέρας , δεν στέκει, ούτε μπορεί να την αφομοιώσει και σε βαθος χρόνου ανεβάζει δείκτες σε αιματολογικές εξετάσεις (για αυτό και η προκαταληψη των γιατρών για τα συμπληρώματα και το bb οταν βλέπουν τετοιες εξετάσεις)
    Mε αυτη την ποσότητα, δεν πρεπει να φας αλλη πρωτεινη μεσα στην ημερα, με την αναλογία 2γρ πρ/ 1 σ.β.
    (Και μην γυρίσει κανείς να μου πει ότι ενα παιδί που δεν γυμνάζεται ή τωρα ξεκινα το ΒΒ θέλει πάνω απο 2γρ πρωτεϊνης)
    Το bodybuilding δεν απαιτεί αύξηση σωματικου βάρους, άλλα αύξηση σωματικής μάζας και κατά τον δυνατόν ελαχιστοποιηση σωματικού λίπους
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 41 από 140 ΠρώτηΠρώτη ... 3139404142435191 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread