Σελίδα 38 από 140 ΠρώτηΠρώτη ... 2836373839404888138 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 556 έως 570 από 2094
  1. 01-04-15 20:00 #556
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο valantis258 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παίδια πως μπορω να πετάξω καμιά φλέβα
    οι φλεβες ειναι και αυτες μερος των γεννετικων χαρακτηριστικων το οτι θα ελλατωσεις οτι λιπος στο μινιμουμ δεν εγγυαται οτι θα εχεις φλεβες υδροσωληνες βεβαια θα εχεις κανει οτι καλυτερο μπορεις με βαση την γεννετικη σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-04-15 20:01 #557
    Προεπιλογή
    Οκ ευχαριστώ
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 01-04-15 20:01 #558
    Προεπιλογή
    Οποτε δεν μπορω να κανω τιποτα παραπανω......
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-04-15 20:15 #559
    Προεπιλογή
    Υπομονη κ επιμονη. Οτι ειναι να φανει θα φανει
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 01-04-15 20:39 #560
    Προεπιλογή
    εγώ έχω άλλου είδους ερώτηση.

    Δεν κατεβαίνω ούτε για αγώνες ούτε για κάτι σπουδαίο, όγκο θέλω και μετά μια ελαφριά γράμμωση καλήγραμμη..Προσέχω την διατροφή μου αρκετά .

    Αλλά η ερώτηση είναι,1 μπύρα την εβδομάδα μας κάνει καλό; ή είναι κακό;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 01-04-15 21:56 #561
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    αν ειναι χωρίς αλκοόλ δεν νομιζω πως θα υπάρχει καποιο πρόβλημα..απο κει και πέρα πιστευω οτι ειναι καθαρά προσωπική επιλογη ,μιας και λανθασμένα ,πολλοί ειναι αυτοι που ασχολονται με το bodybuilding και κάνουν ταυτοχρονα χρήση ουσιών κ αλκοόλ....

    ενα ενδιαφέρον αρθρο ειναι και αυτο εδω !! -> http://www.bodybuilding.gr/forum/sho...81%CE%B1%CF%82
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-04-15 22:01 #562
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Metalhead|T| Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν ειναι χωρίς αλκοόλ δεν νομιζω πως θα υπάρχει καποιο πρόβλημα..απο κει και πέρα πιστευω οτι ειναι καθαρά προσωπική επιλογη ,μιας και λανθασμένα ,πολλοί ειναι αυτοι που ασχολονται με το bodybuilding και κάνουν ταυτοχρονα χρήση ουσιών κ αλκοόλ....

    ενα ενδιαφέρον αρθρο ειναι και αυτο εδω !! -> http://www.bodybuilding.gr/forum/sho...81%CE%B1%CF%82
    Σ'ευχαριστώ πολύ.

    Απλά ,επειδή από εβδομάδα θα ξεκινήσω και κολυμβητήριο μαζί με το γυμναστήριο και όσο να'ναι το έξω θα μου λέιψει θέλω όταν βγάινω στο στέκι της γειτονιάς μια παρατυπία την νύχτα να την κάνω,να μην ζορίζομαι δηλαδή και στερουμε τοσο πολύ μια μπύρα.
    Γιατί κρασιά κτλ. και περισσότερες θερμίδες αλλά και δεν με άρεεσουν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 01-04-15 22:45 #563
    Προεπιλογή
    Ρε σεις να σας ρωτησω κατι. Στους τυπους για τον υπολογισμο bmr θερμιδες κλπ εχει κ εναν παραγοντα δραστηριοτητας. Ελαφρια,εντονη,μεση κλπ. Εγω ως μαθητης πηγαινελα σχολεια, φροντστηρια, 1 ωρα σοβαρο γυμναστηριο ,αεροβια κλπ που κατατασσομαι;
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 01-04-15 22:46 #564
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PetranGR Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ έχω άλλου είδους ερώτηση.

    Δεν κατεβαίνω ούτε για αγώνες ούτε για κάτι σπουδαίο, όγκο θέλω και μετά μια ελαφριά γράμμωση καλήγραμμη..Προσέχω την διατροφή μου αρκετά .

    Αλλά η ερώτηση είναι,1 μπύρα την εβδομάδα μας κάνει καλό; ή είναι κακό;
    μια χαρα ειναι
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-04-15 00:29 #565
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Θα εγραφα ενα κατεβατο αλλα ειναι η ωρα τετοια και δεν. Μπορεις να πινεις και καθε μερα μια μπυρα , χωρις αυτο να σε επηρεασει στις αποδοσεις σου στο γυμναστηριο.

    Ακομη και στην γραμμωση , υπαρχουν περιθωρια να καταναλωνεις αλκοολ με παραλληλη απωλεια λιπους αν υπαρχουν σωστες βασης της υπολοιπης διατροφης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 02-04-15 02:22 #566
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα εγραφα ενα κατεβατο αλλα ειναι η ωρα τετοια και δεν. Μπορεις να πινεις και καθε μερα μια μπυρα , χωρις αυτο να σε επηρεασει στις αποδοσεις σου στο γυμναστηριο.

    Ακομη και στην γραμμωση , υπαρχουν περιθωρια να καταναλωνεις αλκοολ με παραλληλη απωλεια λιπους αν υπαρχουν σωστες βασης της υπολοιπης διατροφης.
    Τέλεια,

    γιατί μου φαίνεται too much να κάνω πρωί πρόπονηση κολυμβητήριο και μετά βάρη ,και να μην επιτρέπεται έστω μια μπύρα για την ψυχολογία που λέμε ... (σήμερα ας πούμε ήπια 1 χωρίς αλκοοόλ μετά από 3 εβδομάδες).Δηλαδή ντάξει...

    Για αυτό είπα να το ρωτήσω για σιγουριά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 02-04-15 02:49 #567
    Το avatar του χρήστη El Topo

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    desert
    Μηνύματα
    393
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PetranGR Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ έχω άλλου είδους ερώτηση.

    Δεν κατεβαίνω ούτε για αγώνες ούτε για κάτι σπουδαίο, όγκο θέλω και μετά μια ελαφριά γράμμωση καλήγραμμη..Προσέχω την διατροφή μου αρκετά .

    Αλλά η ερώτηση είναι,1 μπύρα την εβδομάδα μας κάνει καλό; ή είναι κακό;
    Οχι απαγορευεται δια ροπαλου!
    1 σφηνακι μαστιχα μια φορα το μηνα και πολυ ειναι.

    Βρε φιλε ειλικρινα τωρα, ποσο χρονων εισαι και κανεις τετοια ερωτηση?
    Γιατι να μην κανει δηλαδη, τι θα συμβει? Ουτε καλο σου κανει, αλλα ουτε και κακο (αν δεν πινεις καθε μερα και πολλες κιολας).
    Αλλα σιγα το βαρυ ποτο που αναρωτιεσαι κιολας.
    the more people agree with me
    the more I think I'm wrong
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 02-04-15 23:50 #568
    Γηράσκω αεί διδασκόμενος
    Το avatar του χρήστη Χαράλαμπος

    Εγγραφή
    12-04-2013
    Περ.
    Κόρινθος
    Μηνύματα
    1.445
    Προεπιλογή
    Απαντώντας γενικά η γνώμη μου είναι, σωστή ή λανθασμένη, πως μία φορά την εβδομάδα σε μέρα μη προπόνησης επιτρέπεται να παραβεί κάποιος τους κανόνες της σωστής διατροφής (πάντα με μέτρο) για να μην...χάσει το στοίχημα. Το "παν μέτρον άριστον" πρέπει να ισχύει σε όλους τους τομείς!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 07-04-15 16:32 #569
    Question superset ή οχι
    καλησπερα,

    θα ηθελα να ρωτησω αν συμφωνητε να ξεκινησω superset ή οχι για ενα μηνα πριν μπω σε 3μηνο προγραμμα με λαστιχα (resistance bands)? το προγραμμα που κανω με τα λαστιχα ειναι πολυ υψηλης εντασης γι'αυτο ρωταω κιολας.

    ευχαριστω
    ANNA CHAVDAROVNA και τα μυαλα στα καγκελα
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 08-04-15 01:21 #570
    Προεπιλογή
    Πως ορίζεις το volume δηλαδή την ένταση; Το πρόγραμμα με λάστιχα αρχικά ελπίζω να εννοείς πως θα συνδιαστούν και με βάρη. Τα superset είναι για εξικονώμηση χρόννουν κ όχι κάτι παραπάνω. Άντε να δίνεις λίγο παραπάνω pump. Για μένα παίζε πιο βαριά κιλά απλά.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 38 από 140 ΠρώτηΠρώτη ... 2836373839404888138 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread