Σελίδα 129 από 140 ΠρώτηΠρώτη ... 2979119127128129130131139 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.921 έως 1.935 από 2094
  1. 16-05-17 13:57 #1921
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    (καθυστερημενη απαντηση, sorry )

    Ο διαδρομος δεν ειναι δικος μοτ, της πεθερας ειναι. Εβαζε λαθος λαδι και γι'αυτο κοπηκε ο ιμαντας.

    Οι διαδρομοι θελουν και αυτοι συντηρηση. Ιππαρχει ειδικο σπρει σιλικονης, αρκετα ακριβο, αλλα απαραιτητο για τη μακροζωια του ιμαντα.

    Ο γυμναστης που σου ειπε οτι δε χρειαζεται λιπανση, ειναι απλα για κλωτσιες.
    Και εννοειται οτι δε τον χρειαζεσαι. Το κανεις μονη σου. Ριχνεις το σπρει σιλικονης κατω απο τον ιμαντα την ωρα που περιστρεφεται. Τοσο απλο
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-05-17 16:49 #1922
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    καλλιο αργα παρα ποτε(σχετικα με την απαντηση)
    ναι πλεον θα τον λιπαινω μονη μου.παρηγγειλα και λαδι.ακομα περιμενω τον ιμαντα ομως!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-07-17 22:55 #1923
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Τσιμπησα 2 πακετακια powder maca απο Αθλητη.
    Απο τι ποσοτητα προτείνετε να ξεκινησω και ποσο συχνα να ανεβαζω ποσοτητα ; Επειδη δεν εχω ξαναδοκιμασει σε μορφη powder, με τι μπορω να το συνδυασω ώστε να εχω την λιγοτερη δυνατη γευση ; Εχω διαβάσει ειναι λίγο σκατα απο γευση.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-07-17 12:43 #1924
    Προεπιλογή
    Γεια σας θελω μια μικρη βοηθεια .. ειμαι αναμεσα σε δυο πρωτεινες αλλα δν ξερω ποιο ειναι καλυτερο να διαλεξω ... αναμεσα στην clear whey και clear iso zero ποια ειναι καλυτερη ?? η διαφορα τους στην τιμη ειναι 8 ευρω .. ποια να προτιμησω ;; Την clear iso zero την χρησιμοποιουσα καποιους μηνες ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-10-17 16:31 #1925
    Το avatar του χρήστη Call Me Rp

    Εγγραφή
    08-10-2017
    Περ.
    Αθηναι
    Μηνύματα
    25
    Post Αραβική Πίτα ( Ολικής )
    Καλησπέρα.Στο δεκατιανό το γιαουρτάκι με τα ξηροκάρπια δε φτάνει.Μια αραβική πίτα(ολικής) με ποιοτική γέμιση(κοτόπουλο,cottage ... κτλ) διαφέρει από το σάντουιτς με ψωμί ;Υπάρχει κάποια ουσιαστική διαφορά , δηλαδή ανάμεσα σε αραβική πίτα και ψωμί(σίκαλης/πολύσπορο/Ζέας ... ) ;Ή πρόκειται για περιττές θερμίδες ;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-10-17 23:48 #1926
    Post Λήψη Pre-Workout απο το στόμα
    Καλησπερα, εχω μια απορεια, εχει δοκιμάσει να παρει κανεις pre-workout απο το στομα? (να πεταξει λαταυθειαν το σκπουπ στο στομα του και να το πειει με λίγο νερο). Ειδα προσφατα μια διαφημιση ενας νιτρικου, της σειρας του Κολεμαν, που ο πρωταγωνιστης το εριξε στο στομα, εχω δει επισεις και 2-3 αλλες περιπτωσεις.
    Τι γνωμη εχετε?
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-10-17 23:52 #1927
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ε, σιγα τοσα χρονια το σκετο gms μονο ετσι μπορεις να το παρεις αφου ειναι αδιαλυτο σε νερο..ο καθενας κανει οτι νομιζει, κ με την πρωτεινη μπορει να το κανει καποιος αμα θελει, με την κρεατινη σιγουρα το κανουν πολλοι μιας κ αφηνει καταλοιπα στο ποτηρι κ.ο.κ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 13-10-17 00:10 #1928
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Eιχα κρατησει ενα screenshot απο ενα instagram story που ελεγες ενας χημικος/supplement guru 2-3 πραγματακια γι αυτο το θεμα.. δεν το βρισκω αλλα με λιγα λογια ελεγα να διαλυουμε το pw σε νερο..

    *glycergrow κατευθειαν στο στομα για οποιον αντεχει (χαριζεται ενα ολοκληρο κουτι ΑΝ ειναι απο καρδιτσα καποιος και μονο).
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 13-10-17 00:31 #1929
    Προεπιλογή
    μεχρι και να το σνιφαρεις απο την μυτη εχω ακουσει, (νομιζω το εκανε ο Πιανα αν και σνιφαρε και αλλα αυτος....)
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 13-10-17 13:09 #1930
    Το avatar του χρήστη Call Me Rp

    Εγγραφή
    08-10-2017
    Περ.
    Αθηναι
    Μηνύματα
    25
    Post ;
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Call Me Rp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα.Στο δεκατιανό το γιαουρτάκι με τα ξηροκάρπια δε φτάνει.Μια αραβική πίτα(ολικής) με ποιοτική γέμιση(κοτόπουλο,cottage ... κτλ) διαφέρει από το σάντουιτς με ψωμί ;Υπάρχει κάποια ουσιαστική διαφορά , δηλαδή ανάμεσα σε αραβική πίτα και ψωμί(σίκαλης/πολύσπορο/Ζέας ... ) ;Ή πρόκειται για περιττές θερμίδες ;
    ;
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 13-10-17 15:21 #1931
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostas kou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα, εχω μια απορεια, εχει δοκιμάσει να παρει κανεις pre-workout απο το στομα? (να πεταξει λαταυθειαν το σκπουπ στο στομα του και να το πειει με λίγο νερο). Ειδα προσφατα μια διαφημιση ενας νιτρικου, της σειρας του Κολεμαν, που ο πρωταγωνιστης το εριξε στο στομα, εχω δει επισεις και 2-3 αλλες περιπτωσεις.
    Τι γνωμη εχετε?
    Με την πρωτεινη δυσκολο να το κανεις ετσι εφοσων η ποσοτητα της σκονης ανα μεριδα ειναι σαφως μεγαλυτερη. Αλλα για preworkouts και κρεατινη δεν βλεπω λογο να μην το ριξεις κατευθειαν στο στομα και να το κυνηγησεις με νερο. Τα μονα καλα επιχειρηματα εναντιον του τροπου αυτου που βρηκα ειναι 1) οτι μερικες φορες η γευση ειναι τοσο χαλια που σε αρρωσταινει μολις βαλεις την σκονη στο στομα σου και 2) για την κρεατινη οτι μπορει να σχηματισει ενα κολωδες σφαιριδιο το οποιο ενδεχεται να σε πνιξει. Αλλα με τοσο καιρο που παιζω ετσι την κρεατινη εχω καταλαβει οτι και αυτο ειναι αστοχο. Ριχνεις 5gr μεσα, ριχνεις λιγο νερο το ανακατευεις μια στιγμη στο στομα και καταπινεις το νερο λιγο λιγο και εισαι κομπλε. Ετσι δεν χανεις το 20% της σκονης στο ποτηρι. Εφοσων τα παντα θα καταληξουν στο οξυ του στομαχιου μας δεν βλεπω λογικη στις ανησυχιες καποιων οτι αν δεν το διαλυσεις σε νερο πρωτα δεν θα μπορει να το διασπασει το σωμα σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-10-17 19:30 #1932
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ioannis Duff Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με την πρωτεινη δυσκολο να το κανεις ετσι εφοσων η ποσοτητα της σκονης ανα μεριδα ειναι σαφως μεγαλυτερη. Αλλα για preworkouts και κρεατινη δεν βλεπω λογο να μην το ριξεις κατευθειαν στο στομα και να το κυνηγησεις με νερο. Τα μονα καλα επιχειρηματα εναντιον του τροπου αυτου που βρηκα ειναι 1) οτι μερικες φορες η γευση ειναι τοσο χαλια που σε αρρωσταινει μολις βαλεις την σκονη στο στομα σου και 2) για την κρεατινη οτι μπορει να σχηματισει ενα κολωδες σφαιριδιο το οποιο ενδεχεται να σε πνιξει. Αλλα με τοσο καιρο που παιζω ετσι την κρεατινη εχω καταλαβει οτι και αυτο ειναι αστοχο. Ριχνεις 5gr μεσα, ριχνεις λιγο νερο το ανακατευεις μια στιγμη στο στομα και καταπινεις το νερο λιγο λιγο και εισαι κομπλε. Ετσι δεν χανεις το 20% της σκονης στο ποτηρι. Εφοσων τα παντα θα καταληξουν στο οξυ του στομαχιου μας δεν βλεπω λογικη στις ανησυχιες καποιων οτι αν δεν το διαλυσεις σε νερο πρωτα δεν θα μπορει να το διασπασει το σωμα σου.
    Η κρεατινη Μήπως πρέπει να διαλυθεί πρωτα για να αφομοιωθεί??γιατί αλλιώς δεν θα είχε νόημα και αυτό με το ποτήρι.. ότι μένει στο ποτήρι ρίχνεις λίγο νερο και το πίνεις και ξαναριχνεις μέχρι να μην μείνει τιποτα..αρα γιατί την διαλύουμε με χλιαρό νερό??
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-10-17 23:14 #1933
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jjohny Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η κρεατινη Μήπως πρέπει να διαλυθεί πρωτα για να αφομοιωθεί??γιατί αλλιώς δεν θα είχε νόημα και αυτό με το ποτήρι.. ότι μένει στο ποτήρι ρίχνεις λίγο νερο και το πίνεις και ξαναριχνεις μέχρι να μην μείνει τιποτα..αρα γιατί την διαλύουμε με χλιαρό νερό??
    Καλη ερωτηση, προσωπικα πιστευω οτι οι κατασκευαστες προτεινουν να την διαλυεις πρωτα για να μην ειναι υπευθυνοι στην περιπτωση που καποιος βλακας πνιγει με τον αλλο τροπο. Απο την αλλη, το στομαχι μας δεν μπορει να κανει την δουλεια ενος πατηριου νερο? Ενα σωρο οξεα εχει και νερα, αποκλειεται να μην διαλυεται.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-10-17 23:37 #1934
    Προεπιλογή
    και εγω την κρεατινη παλια ετσι την επαιρνα, πεταγα ενα σκουπακι στο στομα, τωρα την ριχνω σε ενα ποτηρι νερο, δεν ειχει καμια διαφορα τουλαχιστον δεν παρατηρισα εγω καμια, ισα ισα που το να την πετας στο στομα βολευει περισσοτερο
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 15-10-17 17:06 #1935
    Το avatar του χρήστη FatCap

    Εγγραφή
    26-11-2013
    Περ.
    Gym Rat
    Μηνύματα
    127
    Προεπιλογή
    Αντι να παρω μαγνησιο chelate πηρα citrate. Βιαστικα να το παρω και διαβασα τωρα οτι σε μορφη citrate βοηθαει στην δυσκοιλιοτητα Λετε να εχω θεμα;
    Weakness is a choice
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 129 από 140 ΠρώτηΠρώτη ... 2979119127128129130131139 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread