Σελίδα 121 από 140 ΠρώτηΠρώτη ... 2171111119120121122123131 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.801 έως 1.815 από 2094
  1. 01-03-17 17:23 #1801
    Banned
    Εγγραφή
    25-02-2016
    Μηνύματα
    234
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    φουσκωτοι φιλε μαλλον εννοουν σαν αυτους που κατεβαινουν σε αγωνες..που μεταξυ μας, εκτος απο τους ιδιους κανεις αλλος δεν θελει να γινει ετσι, ουτε καν στις γυναικες αρεσει αυτο.
    αλλο πραγμα το γυμνασμενο κ αλλο πραγμα αυτο.

    OXI, αυτο ειναι το τρελο! φουσκωτοι εννοουν πχ το σωμα ενος που κανει βαρη και διατροφη, πχ να πεταει δικεφαλος, στηθος, ωμοι ανοιχτοι κλπ...

    Τους αλλους, που κατεβαινουν σε αγωνες τους θεωρουν φρικια... εννοειται


    Γι αυτο το αναφερω ως παραλογο... πχ μιλαγα με ενα συναδελφο σημερα λιγο "μοντερνο" κ μ λεγε κανω πιο πολυ αεροβικη, δε θελω να φουσκωσω γιατι δε φαινομαι κομψος στο κοστουμι μετα
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-03-17 17:24 #1802
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Όπου_υπάρχει_θέληση_

    Εγγραφή
    07-11-2014
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.757
    Προεπιλογή
    Well I always wanted to be a freak....Οπότε δεν ξέρω Ήδη είμαι 10kg πάνω απτο ύψος μου 1.65-100kg όνειρο ζωής
    Όποιος δεν θέλει να 'ναι το αμόνι, πρέπει να γίνει το σφυρί
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 01-03-17 17:34 #1803
    Προεπιλογή
    Αρχικά οτι καποιος εχει ενα, δυο πτυχιο/α δεν αποδεικνύει κατι και προφανως δεν ειναι ενδειξη για το γνωστικο του επίπεδο σε αλλους τομείς.

    Ενας σοφος εδω ειχε γράψει "ημιμαθεια σε συνδυασμό με επαρση"

    Επίσης, "ο,τι δε φτανει η αλεπού , το απαξιωνει"
    "τα εργα θελουν κοπο και πονο, τα λογια ειναι αερας "

    Επιπλέον, η υπαρχει η εντύπωση οτι κανεις ενα μηνα βαρη και γίνεσαι τέρας ή οτι θα παρω κρεατινη να φουσκωσω λιγο, να μου ναι οι μπλουζες τσίτα ή θα παρω βαρ να γραμμωσω κι αλλα τέτοια.

    Δεν εχω γνωμη , δε με αφορά το θέμα, γενικά πιστεύω οτι πολλοι ανθρωποι ζουν σε ενα εγωκεντρικο σύστημα, ειναι υστεροβουλοι, κακεντρεχεις, κακομαθημενοι, τεμπεληδες και κουτσομπολες λουγκρες. Δεν εννοω ομοφυλόφιλοι, αλλα τη χαζογκομενιστικη συμπεριφορά. Και επειδή εχω τη νοοτροπία του χαοτικα ουδετερου παρατηρητη απλα δε με ενοχλεί η παρουσία τους και προσπαθω να περναω απαρατηρητος.

    Εχω κι εγω ομως ενα ερωτημα

    Γιατρός, με αγωνιστικη προϋπηρεσία, νεος άνθρωπος γυρω στα 35, στα 110 κιλα με εμφανής κοιλιακους, κοβει βολτες με τιραντε που διαφημιζει εταιρεια/εργαστήριο " εξωτικων συμπληρωματων". Εσενα πως σου φαίνεται αυτο?

    Εγω στο γιατρουλη δε θα πήγαινα ουτε τον κυρ τσιψινελη μου εαν ειχε σπασει την ουριτσα του
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-03-17 18:04 #1804
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Bodybuilder wannabe Εμφάνιση μηνυμάτων

    Απολαμβάνουν να ειναι σωματικά κατώτεροι; Το εχω παρατηρησει αυτο κυρίως με ανθρωπους που εχουν μια Α μορφωση (πχ πανεπιστημιο, γιατροί κλπ)
    ναι, οπως κ να εχει, οσον αφορα τα απο πανω που γραφεις..
    αρχικα δεν υπαρχει σωματικα κατωτερος η σωματικα ανωτερος..υπαρχει αυτο που θελει ο καθενας κ αυτο που τον εκφραζει καλυτερα.
    αν εννοεις τωρα, μια συγκριση μεταξυ ενος σαπιοκοιλια κ ενος αθλητικα γυμνασμενου, κανεις μια συγκριση των ακρων γιατι πρωτον δεν ειναι οι μισοι αντρες σαπιοκοιλιαδες, αρα αυτο δεν κανει αυτοματα τους αλλους μισους αθλητικα γυμνασμενους..

    που σημαινει, οτι υπαρχουν αντρες με σωματα σωστα, ευθυτενη κ βασταγερα (μ'αρεσουν οι λαικες ορολογιες) χωρις να ειναι γυμνασμενοι σε επιπεδα γυμναστηριου/αθληματων η να εχουν κοιλιακους..αρα γιατι αυτοι οι αντρες να ειναι σωματικα κατωτεροι απο καποιον αλλον που απλα εχει κοιλιακους η αθλητικες αναλογιες?

    αν τωρα ο φιλος σου με το κουστουμι δεν ειναι καποιος μπακας που λυπασαι να τον βλεπεις να ειναι ετσι στα 30 χρονια του λες κ ειναι κανας μπαρμπας, γιατι θα επρεπε απαραιτητα να θελει να ειναι γυμνασμενος?


    Ειναι εξαιτίας της χαμηλής τεστοστερονης που πιθανώς έχουν; Η απλα ακολουθούν την γυναικεία αισθητική, μόδα, και το φεμινισμό ως πρότυπο αντρικής ομορφιάς;
    O αντρας κανονικα θα επρεπε να εχει ρωμαλαια επιβλητική μορφή και δυστυχώς μεσω της προπαγανδας των προτυπων ομορφιας και αισθητικής εχει καταντήσει λουλου... Και δεν εχω κατι με τους γκευ, εννοω εχει γινει θηλυπρεπης
    οσον αφορα το παραπανω, ειναι καθαρα δικο σου συμπερασμα, κ εκτος του οτι δεν βασιζεται πουθενα, δεν αντικατοπτριζει κ την πραγματικοτητα.
    μαλλον αγνοεις/δεν εχεις δει αντρες οι οποιοι ειναι ρωμαλαιοι, ειναι τουμπανα γυμνασμενοι κ καμια φορα μαλιστα σε υπερμετρο βαθμο, αλλα ειναι gay κ αν τους δεις διπλα σου, μονο χαμηλη τεστο δεν φαινονται να εχουν.
    πραγμα που κ αυτο με την σειρα του σημαινει οτι δεν ειναι ολοι οι γκεη κατι κακομοιρα, κοκκαλιαρικα πλσασματακια που φοβουνται την σκια τους., αρα παλι κ εδω στο παραδειγμα σου επιασες τα ακρα..

    να σε ρωτησω κατι εγω με τη σειρα μου..μηπως εισαι λιγο προκατειλειμενος προς συγκεκριμενες ομαδες ανθρωπων?
    κ αυτο το ρωταω γιατι εχεις παρει σε καθε περιπτωση οπως την εχεις στο μυαλο σου τα 2 ακρα, κ εχεις βγαλει συμπερασματα, η εστω κανεις υποθεσεις, με ενα χαοτικο τροπο, αγνοωντας τα μεσα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 01-03-17 18:20 #1805
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Ωραίο θέμα ανοίξατε πάλι, ότι πρέπει για να βγάλετε τα κόμπλεξ σας
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 01-03-17 18:22 #1806
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    οταν εισαι ακομπλεξαριστος, ετσι ειναι, τους βλεπεις ολους απο κατω..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-03-17 18:34 #1807
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.624
    Προεπιλογή
    Το θέμα είναι ποιος φεύγει στο τέλος της βραδυάς με τα κορίτσια...


    υ.γ. Αφου θα τερματιστεί το θέμα, το κάνω πιο σύντομο
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 01-03-17 18:41 #1808
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    na φύγει ο κεφτές που το χει πιστέψει και έγραψε 5 παραγράφους κείμενο
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 01-03-17 18:53 #1809
    Προεπιλογή
    Ασε τους κεφτεδες ησυχους, μικρο διαολι

    Θειο Βεεφουλη πρόσεξε τη, θέλει να σου παρει τη θέση
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aepiskeptis : 01-03-17 στις 19:02
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 01-03-17 19:07 #1810
    Προεπιλογή
    Σαν σκηνή απο ταινία γουεστερ ειναι η φαση

    Εχουμε ενα οφφισερ/βοηθο σεριφη, εναν μοδερατορ/σεριφη, εναν αντμινιστρειτορ/δήμαρχο, μια λισταρχινα με το παρατουκλη the banned, εναν ταραχοποιο ββερ κι ενα χοντρο πιανιστα
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 01-03-17 19:15 #1811
    Banned
    Εγγραφή
    25-02-2016
    Μηνύματα
    234
    Προεπιλογή
    Για καποιους λογους εχει αλλαξει το προτυπο του αντρα στο πιο θηλυπρεπες... αυτο δε σημαινει μονο σεξουαλικη προτιμηση... Για καποιο λογο θεωρειται καγκουρια κ λαικος οποιος ειναι γνησιο αρσενικο... Επισης το πρωτυπο ομορφιας εχει γινει ο αντρας να ειναι σαν ανδρογυνο μια γυμνασμενη γυναικα με κοντα μαλλια... και αναρωτιεμαι που οφειλεται αυτη η αλλαγη αντρικου προτυπου? Ειναι ταση της αγορας η εξελιξη πχ επειδη πλεον δεν ειναι απαραιτητη η σωματικη δυναμη για την επιβιωση κ αναπαραγωγη οπως παλια?9
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 01-03-17 20:09 #1812
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Όπου_υπάρχει_θέληση_

    Εγγραφή
    07-11-2014
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.757
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Bodybuilder wannabe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για καποιους λογους εχει αλλαξει το προτυπο του αντρα στο πιο θηλυπρεπες... αυτο δε σημαινει μονο σεξουαλικη προτιμηση... Για καποιο λογο θεωρειται καγκουρια κ λαικος οποιος ειναι γνησιο αρσενικο... Επισης το πρωτυπο ομορφιας εχει γινει ο αντρας να ειναι σαν ανδρογυνο μια γυμνασμενη γυναικα με κοντα μαλλια... και αναρωτιεμαι που οφειλεται αυτη η αλλαγη αντρικου προτυπου? Ειναι ταση της αγορας η εξελιξη πχ επειδη πλεον δεν ειναι απαραιτητη η σωματικη δυναμη για την επιβιωση κ αναπαραγωγη οπως παλια?9
    Μαν το πρότυπο του άντρα έχει αλλάξει αιώνες τώρα....Καμία σχέση δεν έχουμε εγώ κι εσύ με τους παππούδες μας στα νιάτα τους που λόγω κοινωνικών συνθηκών αναγκάζονταν να ζήσουν ολόκληρες οικογένειες, καταπιάνονταν με χειρονακτική εργασία, πέρασαν κακουχίες κλπ κλπ

    Τώρα κι εμένα καμιά φορά μου την σπάει να φοράει ο άλλος skinny jeans με διπλωμένα τα πατζάκια στο καταχείμωνο και να κάνει duck face και selfie στο instagram αλλά δεν κρίνεται ο ανδρισμός απο κει....η κακογουστιά ίσως αλλά η αισθητική είναι περίεργη συζήτηση.

    Η σωματική δύναμη δεν είναι αναγκαία για την αναπαραγωγή γτ πλέον δεν σέρνουμε γυναίκες σε σπηλιές...
    Όποιος δεν θέλει να 'ναι το αμόνι, πρέπει να γίνει το σφυρί
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 01-03-17 20:52 #1813
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    ποιος είναι ο χοντρός πιανίστας???
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 01-03-17 20:53 #1814
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    τι θα πει προτυπο ομορφιας?δεν ισχυουν για ολους τα ιδια και δεν μπορεις να αρεσεις σε ολους ο καθενας κανει οτι τον εκφραζει και ποτε δεν κανουμε οτι κανουν οι αλλοι επισης τα μπρατσα δεν κανουν τον παπα ουτε τον αρσενικοεχω δει κατι λουγκριτσες με ποντικαρες θεος να σε φυλαεικαι σαφως αντρες πουδεν ειναι γυμνασμενους δεν τους λες θυληπρεπεις θα γελανε οι παππουδες μας
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 01-03-17 20:55 #1815
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Bodybuilder wannabe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για καποιους λογους εχει αλλαξει το προτυπο του αντρα στο πιο θηλυπρεπες... αυτο δε σημαινει μονο σεξουαλικη προτιμηση... Για καποιο λογο θεωρειται καγκουρια κ λαικος οποιος ειναι γνησιο αρσενικο... Επισης το πρωτυπο ομορφιας εχει γινει ο αντρας να ειναι σαν ανδρογυνο μια γυμνασμενη γυναικα με κοντα μαλλια... και αναρωτιεμαι που οφειλεται αυτη η αλλαγη αντρικου προτυπου? Ειναι ταση της αγορας η εξελιξη πχ επειδη πλεον δεν ειναι απαραιτητη η σωματικη δυναμη για την επιβιωση κ αναπαραγωγη οπως παλια?9

    ααα εμένα μ αρέσουνε τα γνήσια αρσενικά
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 121 από 140 ΠρώτηΠρώτη ... 2171111119120121122123131 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread