Σελίδα 128 από 140 ΠρώτηΠρώτη ... 2878118126127128129130138 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.906 έως 1.920 από 2094
  1. 09-04-17 22:41 #1906
    Προεπιλογή
    Σ' ευχαριστώ και πάλι!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-04-17 00:40 #1907
    Προεπιλογή
    Γεια σας θελω την βοηθεια σας πανω σε κατι .. ειμαι 17 ετων και θελω να γραμμωσω και να χασω λιγο λοιπος που εχω στην κοιλια μου .. σκεφτομαι για πρωτεινη ... εσεις τι μου πρωτεινεται πρωτεινη η λιποδιαλυτη η αμινοξεα?? το ξερω θα μου πειτε οτι να κανω διατροφη και ολα κομπλε αλλα ειναι δυσκολο για μενα για καποιους λογους ..... Ευχαριστω !!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Stathisbal : 20-04-17 στις 00:45
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-04-17 02:14 #1908
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Όπου_υπάρχει_θέληση_

    Εγγραφή
    07-11-2014
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.757
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stathisbal Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας θελω την βοηθεια σας πανω σε κατι .. ειμαι 17 ετων και θελω να γραμμωσω και να χασω λιγο λοιπος που εχω στην κοιλια μου .. σκεφτομαι για πρωτεινη ... εσεις τι μου πρωτεινεται πρωτεινη η λιποδιαλυτη η αμινοξεα?? το ξερω θα μου πειτε οτι να κανω διατροφη και ολα κομπλε αλλα ειναι δυσκολο για μενα για καποιους λογους ..... Ευχαριστω !!
    Ναι πρέπει να κάνεις διατροφή απ'την άποψη ότι πρέπει να μετράς θερμίδες...Πρέπει να έχεις θερμιδικό έλλειμα (δλδ να τρως λιγότερο απ'όσο καις). Αν οι λόγοι που δεν μπορείς να κάνεις διατροφή είναι οικονομικοί, ίσως ένα συμπλήρωμα πρωτεϊνης σε βοηθήσει γτ αν θυμάμαι καλά είναι απτις οικονομικότερες πηγές πρωτεϊνης (εξαρτάται βέβαια και τι θα αγοράσεις).

    Παρόλα αυτά χωρίς συνέπεια σε διατροφή και προπόνηση μην περιμένεις σοβαρή διαφορά.
    Όποιος δεν θέλει να 'ναι το αμόνι, πρέπει να γίνει το σφυρί
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-04-17 02:18 #1909
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stathisbal Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας θελω την βοηθεια σας πανω σε κατι .. ειμαι 17 ετων και θελω να γραμμωσω και να χασω λιγο λοιπος που εχω στην κοιλια μου .. σκεφτομαι για πρωτεινη ... εσεις τι μου πρωτεινεται πρωτεινη η λιποδιαλυτη η αμινοξεα?? το ξερω θα μου πειτε οτι να κανω διατροφη και ολα κομπλε αλλα ειναι δυσκολο για μενα για καποιους λογους ..... Ευχαριστω !!

    Η αλήθεια ειναι μια,λοιπών για να μην παραμυθιαζεσαι απο αυτα που ακους δεξιά και αριστερά ουτε και απο αυτα που βλέπεις στο you tube,αν θες να χάσεις λίπος και να δεις μια άλλη εικόνα πιο μυώδη και γραμμωμένη εκτως απο την συνέπεια την υπομονή και την επιμονή που πρεπει να εχεις στην προπονηση το αλλο "μυστικό" ειναι μονο η ΔΙΑΤΡΟΦΗ κανένα συμπλήρωμα δεν θα σε γράμμωση απο μονο του,τα συμπλήρωματα μπορούν να σε βοηθήσουν ως ενα βαθμό για τον στόχο σου αλλα με την προϋπόθεση οτι προπονηση και διατροφη ειναι πρωτα απ'ολα,αυτο όπως λες το εχεις ακουσει ξανα και ξανα αλλα αυτη ειναι η μονη αλήθεια αν τωρα για τους οποίους λόγους δεν μπορεις να εχεις καλη διατροφη δεν πειράζει ειναι δύσκολες εποχές για ολους μας,αυτο δεν σημαίνει πως τα παρατάω κανε υπομονή φάε οτι εχει σπιτι και φτιάξε μια σωστή βάσει για το μέλλον,ακομα 17 χρονον εισαι μην τρελαίνεσαι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-04-17 21:08 #1910
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω και τους 2 σας σωστα τα λετε ... η διατροφη που κανω ειναι : ΠΡΩΙΝΟ : 2 αυγα με καποιο φρουτο η 1 γιαουρτι με βρωμη .... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ : οτι εχει φτιαξει με σαλατα αλλα προσπαθω να τρωω ριζυ και κρεας πολυ ... ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ : 2 ρυζογκοφρετες με τυρρι cottage ( οταν ειμαι σπιτι ) ΒΡΑΔΙΝΟ : οτι εχει απο το μεσημερι .. αυτη ειναι που κανω να την συνεχισω και θα δω αποτελεσμα ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-05-17 06:22 #1911
    Προεπιλογή
    Θέλω να χάσω ένα ποσοστό λίπους και να βάλω 1-2 κιλά αλιπη μυϊκή μάζα. Εκτός από την διατροφή που όσο μπορώ την προσέχω μπορείτε να μου προτείνετε 3-4 βασικά συμπληρώματα που θα με βοηθούσαν; Ξέρω ότι το παν είναι η διατροφή αλλά θα ήθελα και κάτι σε συμπλήρωμα εκτός από λιποδιαλύτες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 05-05-17 10:37 #1912
    Προεπιλογή
    Φίλε μου για να βάλεις 1-2 άλιπα μυϊκά κιλά θελει πολυ χρονο πολυ υπομονή σκληρή προπονηση καλο φαγητό καλο υπνο,και παλι αν τα βάλεις,δεν ειναι τοσο απλα τα πράγματα για να βάλεις κρέας,τωρα απο θέμα συμπληρωματα τα βασικα που βοηθανε στην πρωτεινοσυνθεση ειναι η πρωτεΐνη και τα bcaa και φυσικά το πιο βασικό απ 'όλα ειναι το φαγητό,αλλα τα πράγματα δεν ειναι τοσο απλα και εύκολα.
    Απο την άλλη λες πως θελεις να χάσεις λίπος για αν γινει αυτο πρεπει να τρως λιγότερο απο οτι χρειάζεσαι οποτε και αλιπη μαζα (κρέας) και χαμηλό ποσοστό λίπους δεν......αν δεν........
    Εκτως απο λιποδιαλύτες αλλα συμπληρωματα που βοηθανε ειναι η βιταμίνη c τα ω3 η καρνιτινη τωρα δεν θυμαμε αλλα,ομος και αυτα απο μόνα τους δεν κανουν θαύματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-05-17 16:13 #1913
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Δημητρης 1924 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε μου για να βάλεις 1-2 άλιπα μυϊκά κιλά θελει πολυ χρονο πολυ υπομονή σκληρή προπονηση καλο φαγητό καλο υπνο,και παλι αν τα βάλεις,δεν ειναι τοσο απλα τα πράγματα για να βάλεις κρέας,τωρα απο θέμα συμπληρωματα τα βασικα που βοηθανε στην πρωτεινοσυνθεση ειναι η πρωτεΐνη και τα bcaa και φυσικά το πιο βασικό απ 'όλα ειναι το φαγητό,αλλα τα πράγματα δεν ειναι τοσο απλα και εύκολα.
    Απο την άλλη λες πως θελεις να χάσεις λίπος για αν γινει αυτο πρεπει να τρως λιγότερο απο οτι χρειάζεσαι οποτε και αλιπη μαζα (κρέας) και χαμηλό ποσοστό λίπους δεν......αν δεν........
    Εκτως απο λιποδιαλύτες αλλα συμπληρωματα που βοηθανε ειναι η βιταμίνη c τα ω3 η καρνιτινη τωρα δεν θυμαμε αλλα,ομος και αυτα απο μόνα τους δεν κανουν θαύματα.
    Ξέρω ότι χρειάζεται προσεκτική διατροφή και όλα αυτά που ανέφερες. Απλά ήθελα να δοκιμάσω και κάποια συμπληρώματα σαν έξτρα βοήθημα. Μου είπαν και για το cla. Ευχαριστώ για την απάντησή σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 05-05-17 16:23 #1914
    Προεπιλογή
    Δεν θα δεις κανενα θαυμα αλλα με προσεκτικη διατροφη ολα αυτα βοηθανε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 08-05-17 17:54 #1915
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    καλησπερα συμφορουμιτες.ποσο κοστιζει περιπου ενας ιμαντας διαδρομου?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 08-05-17 23:26 #1916
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Εξαρτάται.... Ένας που είχα ρωτήσει περισυ, μου είχε πει ότι τον φτιάχνει ακριβώς όπως ο αρχικός, πιο γερος λέει και καλύτερης ποιότητας, και κόστος περίπου στο 120ρι
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-05-17 14:18 #1917
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Fataoulas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εξαρτάται.... Ένας που είχα ρωτήσει περισυ, μου είχε πει ότι τον φτιάχνει ακριβώς όπως ο αρχικός, πιο γερος λέει και καλύτερης ποιότητας, και κόστος περίπου στο 120ρι
    σ'ευχαριστω φαταουλα.εμενα μου ειπαν για 110 ευρω αγορα και αλλη η αμοιβη της τεχνικης εργασιας.απλα τον εχω απο περυσι καινουριο και κανω καθε πρωι και τον προσεχω και μου φανηκε περιεργο πως σκιστηκε?πρεπει να προσεχω κατι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-05-17 18:13 #1918
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Τσεκαρε να δεις τι εγγυηση σου δινουν για τον ιμαντα. Εφοσον τον λαδωνες οταν επρεπε, δε δικαιολογειται στο χρονο να κοπει.
    Τι μαρκα ειναι?
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 09-05-17 23:02 #1919
    Προεπιλογή
    Και να δεις που θα πει οτι δεν λαδωνε τον ιμαντα
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 11-05-17 15:25 #1920
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Fataoulas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τσεκαρε να δεις τι εγγυηση σου δινουν για τον ιμαντα. Εφοσον τον λαδωνες οταν επρεπε, δε δικαιολογειται στο χρονο να κοπει.
    Τι μαρκα ειναι?
    ειναι pegasus.εν τω μεταξυ τους εστειλα τα λεφτα και ακομα να μου τον στειλουν,οποτε δεν γνωριζω τιποτα για εγγυηση.οσο για τη λιπανση οσες φορες ειπα στο γυμναστη μου να ερθει μου ειπε χωρις να το δει οτι δεν χρειαζεται.μια φορα τον λιπανε.και θα επαιρνε και λεφτα απλα βαριεται.τωρα θα το κανω μονη μου απλα φοβομουν μην κανω καμια ζημια και δεν ηξερα η λιπανση ειναι απαραιτητη,αλλα δεν ξερω απο τι το επαθε.
    εσενα τι μαρκα ειναι και καθε ποτε το λιπαινεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 128 από 140 ΠρώτηΠρώτη ... 2878118126127128129130138 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread