Σελίδα 132 από 140 ΠρώτηΠρώτη ... 3282122130131132133134 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.966 έως 1.980 από 2094
  1. 25-12-17 22:19 #1966
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thanasis1999 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Paidia thelw mia xarh na me boi8isete,x8es ekana barakia,eixa na kano kana mina kai mallon ekana perisotero aposo antexa..
    ksupnisa kai to deksi mou xeri den tentonei sxedon ka8olou mono ligo kai to aristero tentonei ligo pio polu..to exo ksanapathei omos ayth th fora to deksi einai se kaki katastasi..tropos therapias? euxaristo k sugnomi pou grafo edo alla dn ksero pou allou na grapso sto forum..
    Γράφε Ελληνικά για αρχή.. το είχα πάθει και εγώ πολύ παλιά μια μέρα που μου ήρθε να κάνω βαρακιαενώ ήμουν τελείως αγύμναστος.. ήταν σε πάρα πολύ κακη κατάσταση δεν τα κούναγα καν..θυμαμαι είχα πάρει μια κρέμα στο φαρμακείο βέβαια πέρασαν μερες να με αφήσουν καμία βδομάδα σιγουρα..Ρωτα σε κάνα φαρμακείο μπας και..+ αυτά που σου είπε ο george +διατάσεις αν μπορείς..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-01-18 19:10 #1967
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    εχω τωρα σχεδον 1.5-2 χρονια που κανω μια παραλλαγη του DC καλα αποτελεσματα αλλα λιγο το χω βαρεθει λιγο πιστευω θελω αλλαγη
    ψηνομαι να κανω του gironda το 6χ6 -2ασκησεις ανα μυικη ομαδα για τριτη ασκηση ουτε καν .το θεμα ειναι οτι το δοκιμασα αλλα δν υπαρχουν αντοχες για κατι τετοιο.
    γνωμες ?
    για το προγραμμα
    και πωσ βελτιωνω την αντοχη ωστε να βγαζω προγραμματα με υψηλοτερο ογκο προπονησεις
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη thegravijia : 03-01-18 στις 19:23
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-01-18 19:18 #1968
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thanasis1999 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Paidia thelw mia xarh na me boi8isete,x8es ekana barakia,eixa na kano kana mina kai mallon ekana perisotero aposo antexa..
    ksupnisa kai to deksi mou xeri den tentonei sxedon ka8olou mono ligo kai to aristero tentonei ligo pio polu..to exo ksanapathei omos ayth th fora to deksi einai se kaki katastasi..tropos therapias? euxaristo k sugnomi pou grafo edo alla dn ksero pou allou na grapso sto forum..
    Γράφε με ελληνικούς χαρακτήρες ειναι κανόνας του forum.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 05-01-18 10:52 #1969
    Προεπιλογή Τι τονο αγοραζετε?
    Ξερω ειναι μια ασχετη ερωτηση αλλα καμια φορα καλο ειναι να ξερεις γιατι ακουσα κατι παραξενα για τους τονους. Και αναρωτιεμαι εσεις τι τονο αγοραζετε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-01-18 15:05 #1970
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Τονος=υδραργυρος και BPA( δισφαινολη Α) απο την κονσερβα
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-01-18 15:54 #1971
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω τωρα σχεδον 1.5-2 χρονια που κανω μια παραλλαγη του DC καλα αποτελεσματα αλλα λιγο το χω βαρεθει λιγο πιστευω θελω αλλαγη
    ψηνομαι να κανω του gironda το 6χ6 -2ασκησεις ανα μυικη ομαδα για τριτη ασκηση ουτε καν .το θεμα ειναι οτι το δοκιμασα αλλα δν υπαρχουν αντοχες για κατι τετοιο.
    γνωμες ?
    για το προγραμμα
    και πωσ βελτιωνω την αντοχη ωστε να βγαζω προγραμματα με υψηλοτερο ογκο προπονησεις
    thegravijia progressive overload θελει και εκει, ανεβαζεις σιγα σιγα τον ογκο του προγραμματος μεχρι να φτασεις στο ιδανικο. Δεν υπαρχει πιο specific τροπος βελτιωσης απο αυτον.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-01-18 11:43 #1972
    Προεπιλογή Αποριααα
    Τελικαα οι γλουτοι κατα ποσο μπορουν να αλλαξουν; Σχημα η’ ογκο; Και αν αλλαζουν ισχυει γ ολους τ ιδιο; Συγκεκριμενα ρωταω γτ προπονουμε με βαρη(και δεν εννοω βαρακια) σχεδον 3 μηνες κ εκτος απο τν εξαφανιση λιπους δεν εχω δει καποια σημαντικη διαφορα απο αποψη συσφιξης,ανυψωσης η’ ογκου.επισης παρατηρω κ μια αλλη κοπέλια στ τζιμ η οποια σηκωνει 60 κιλα στ καθισματα κ γνκ κανει καλες ασκηςεις ,εχει πλ καλοσχηματισμενα ποδια αλλα γλουτους πλαδαρους κ φοβαμαι μην ειμαι κ εγω στην ιδια μοιιραα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-01-18 12:37 #1973
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Iliana Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικαα οι γλουτοι κατα ποσο μπορουν να αλλαξουν; Σχημα η’ ογκο; Και αν αλλαζουν ισχυει γ ολους τ ιδιο; Συγκεκριμενα ρωταω γτ προπονουμε με βαρη(και δεν εννοω βαρακια) σχεδον 3 μηνες κ εκτος απο τν εξαφανιση λιπους δεν εχω δει καποια σημαντικη διαφορα απο αποψη συσφιξης,ανυψωσης η’ ογκου.επισης παρατηρω κ μια αλλη κοπέλια στ τζιμ η οποια σηκωνει 60 κιλα στ καθισματα κ γνκ κανει καλες ασκηςεις ,εχει πλ καλοσχηματισμενα ποδια αλλα γλουτους πλαδαρους κ φοβαμαι μην ειμαι κ εγω στην ιδια μοιιραα.
    αν δεν το εχεις δεν θα αλλαξουν σε μεγαλο βαθμο αν εισαι αυτο που λεμε ακωλη με φλατ γλουτους μην περιμενεις μεγαλες διαφορες σιγουρα θα ειναι σε μια καποια καλυτερη κατασταση αλλα μεχρι εκει..
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-01-18 13:45 #1974
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Αλλάζουν αλλά σίγουρα όχι σε 3 μήνες
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 20-01-18 16:00 #1975
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Iliana Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικαα οι γλουτοι κατα ποσο μπορουν να αλλαξουν; Σχημα η’ ογκο; Και αν αλλαζουν ισχυει γ ολους τ ιδιο; Συγκεκριμενα ρωταω γτ προπονουμε με βαρη(και δεν εννοω βαρακια) σχεδον 3 μηνες κ εκτος απο τν εξαφανιση λιπους δεν εχω δει καποια σημαντικη διαφορα απο αποψη συσφιξης,ανυψωσης η’ ογκου.επισης παρατηρω κ μια αλλη κοπέλια στ τζιμ η οποια σηκωνει 60 κιλα στ καθισματα κ γνκ κανει καλες ασκηςεις ,εχει πλ καλοσχηματισμενα ποδια αλλα γλουτους πλαδαρους κ φοβαμαι μην ειμαι κ εγω στην ιδια μοιιραα.
    Ενας μυς δεν μπορει να μεγαλωσει χωρις να αλλαξει σε σχημα ( χωρις να υποννοω τρελες αλλαγες ). Οι γλουτοι ειναι μια μυικη ομαδα που επηρεαζεται απιστευτα απο τα γενετικα αλλα αν δεν δοκιμασεις ποτε δεν θα ξερεις. Γυμνασου οσο πιο δυνατα μπορεις και τα αποτελεσματα θα ερθουν (λιγα η πολλα) χωρις λογο δεν θα ειναι παντως.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-01-18 22:51 #1976
    Προεπιλογή Πρωτεΐνη μοιρασμένη σε δόσεις
    Καλησπέρα. Γυμνάζομαι 3-4 φορές την εβδομάδα και κάνω 1 ημέρα αερόβια. Για μετά την προπόνηση έχω ενα alla in one με πρωτεΐνη, υδατάνθρακες βιταμίνες, κρεατίνη κτλ. Για τις ημέρες που δεν γυμνάζομαι ήθελα μια πρωτεΐνη πολλών πηγών για να την πίνω σαν γεύμα και να βάζω πρωτεΐνη στην διατροφή μου συνδυάζοντας την με άλλα γεύματα μέσα στην ημέρα όπως όσπρια, σαλάτες, κουάκερ κτλ καθώς δεν μπορώ να τρώω κρεας κάθε μέρα. Η συνιστώμενη δόση που αναγράφεται στην συσκευασία είναι 35 γραμμάρια τα οποια έχουν 27 γρ πρωτεΐνης σύμφωνα πάντα με τον κατασκευαστή. Η ερώτηση είναι η εξης, σκεφτόμουν να σπάω αυτή την δόση σε δύο δλδ 13.5 χ 2. έχει διαφορά στην απόδοση/μετατρεψιμότητα απο το να την πάρω όλη σε μία δόση;
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-01-18 22:57 #1977
    Προεπιλογή
    Επίσης αυτές οι πολλών πηγών είναι καλές για πριν τον ύπνο; (συνδυασμένες ίσως με ζεστό γαλά)
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 21-01-18 23:00 #1978
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    οπως θες τη βαζεις φιλε, κ εξ αλλου γιαυτο το λογο παιρνεις κ το συμπληρωμα για να το προσθετεις εκει που δεν υπαρχει η επιλογη της αναλογης τροφης.
    κ για πριν τον υπνο, οκ ειναι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 21-01-18 23:06 #1979
    Προεπιλογή
    Ευχαριστώ, απλά έχω ακούσει και την γνώμη ότι πρεπει η δόση να είναι αυτή που γράφει ο κατασκευαστής για να "αποδώσει" καλύτερα. Πέραν του μαρκετινγκ της υπόθεσης δε νομίζω να έχει άλλο λόγο η απάντηση αυτή.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 26-01-18 20:53 #1980
    Το avatar του χρήστη FatCap

    Εγγραφή
    26-11-2013
    Περ.
    Gym Rat
    Μηνύματα
    127
    Προεπιλογή βοτανα
    Ξερετε καμια καλη εταιρια για να προτιμησω την αγορα καποιων βοτανων; Υπαρχει περιπτωση να εχουν διαφορα στην ποιοτητα εταιρια με εταιρια;
    Weakness is a choice
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 132 από 140 ΠρώτηΠρώτη ... 3282122130131132133134 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread