Σελίδα 2 από 140 ΠρώτηΠρώτη 12341252102 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 2094
  1. 08-03-13 18:49 #16
    Προεπιλογή
    Πόσο διάστημα θεωρείται ασφαλές για να ξέρω ότι ένα πρόγραμμα δουλεύει ή όχι;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-03-13 19:22 #17
    Το avatar του χρήστη AlexakisKon

    Εγγραφή
    07-01-2013
    Περ.
    Ξάνθη
    Μηνύματα
    405
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο oldhiphop Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια ψαχνωντας στο tube ειδα αυτο το βιντεο απο τον Ct Fletcher αν τον γνωριζετε. ο τυπος ειναι λιγο τρελαμενος με την καλη την ενια.
    ισχυριζετε πως η υπερπροπονιση δεν ισχυη. επισεις για οσους διτε το βιντεο τα χερια του ειναι αρκετα τεραστια.Σε ενα αλο βιντεο ελεγε πως παντα ειθελε να εχει μεγαλα χερια και τα γυμναζει για εναμιση χρονο καθημερινα. τι λετε για ολο αυτο?


    παντως σίγουρα δεν είναι αυτο το σωστο, εχει αποτελεσματα ο τυπος αλλα αμα προπονουνταν πιο εξυπνα ισως είχε καλυτερα αποτελεσματα ευκολοτερα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-03-13 20:24 #18
    Προεπιλογή Στήθος-ελεος
    Γειάααααα σαααας. Λοιπόν, σήμερα το πρωί είχα μια συζήτηση με έναν φίλο μου για την ανάπτυξη του στήθους και τις ασκήσεις σχετικά με αυτό.
    Του είπα ότι όταν κάνει ανοίγματα με αλτήρες στον πάγκο γυμνάζεται σχεδόν όλο το στήθος αλλά πιο πολύ το εσωτερικό του στήθους και αυτός μου είπε ότι με τα
    ανοίγματα δεν είναι βασική άσκηση και χρησιμεύουν στον να ανοίγουν το στήθος. Δηλαδή να τραβάνε το στήθος προς τα χέρια δεξιά και αριστερά. Να τον βρίσω ή έχει
    δίκιο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 08-03-13 20:30 #19
    Προεπιλογή
    Εχει δικιο..δεν ειναι βασικη ασκηση μαζας..γενικα πρεπει να κινησαι γυρω απο τις big (πιεσεις σε ισιο και πιεσεις σε επικλινη) απο εκει και περα αν θες κανεις μια ασκηση ανοιγματος για να ανοιξει το στηθως οπως ειπε και αυτος..
    Δεν ειναι ασκηση που θα σου δωσει μαζα..απλα θα κανει το στηθος σου να φαινεται πιο πλατυ
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 08-03-13 20:38 #20
    Προεπιλογή
    Δηλαδή να εστιάσω πιο πολύ πιέσεις ε? οκ. αλλά με τις βυθίσεις σε δύζυγο τι γίνεται?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-03-13 20:42 #21
    Προεπιλογή
    Εννοειται πιεσεις..το διζυγο πολυ καλη ασκηση για μαζα..ειδικα για να βελτιωσεις το κατω στηθος..για μενα η ειδανικη ρουτινα στηθους ειναι

    Πιεσεις στηθους σε επικλινη παγκο με μπαρα
    Πιεσεις στηθους σε ισιο παγκο με αλτηρες
    Ανοιγματα σε επικλινη παγκο
    Βυθισεις..


    Η και χωρις τα ανοιγματα αυτη η ρουτινα αλλα καλο ειναι να βαλεις και μια τετοια ασκηση.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-03-13 20:52 #22
    Προεπιλογή
    Εγώ κάνω πιέσεις σε πάγκο κανονικό
    πιέσεις σε πάγκο επικλινή
    ανοίγματα σε κανονικό
    δύζυγο
    έχω δοκιμάσει να κάνω και πουλ-οβερ αλλά δεν βλέπω αποτέλεσμα..έκανα σχεδόν ένα μήνα και ήταν σαν να μην την έκανα αυτή την άσκηση..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 08-03-13 20:56 #23
    Προεπιλογή
    Ωραιο ειναι..αλλα προτιμω παντα να αρχιζω με επικλινη .
    Γιατι τα δινεις ολα στον ισιο, γυμναζεις καλα μεσο κατω στηθος αλλα το ανω δε γυμναζεται καλα..οποτε στον επικλινη δεν εχεις δυναμεις.
    Ενω με τον επικλινη γυμναζεται και το ανω και το μεσω στηθος εξισου καλα
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 08-03-13 20:57 #24
    Προεπιλογή
    Δίκιο έχεις. Θα ξεκινάω κι εγώ με επικλινή για καλύτερα αποτελέσματα(πιστεύω).
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 08-03-13 21:01 #25
    Προεπιλογή
    Βασικα μη σου δημιουργησει καμια ασσυμετρια με τον καιρο ειναι το θεμα..γι'αυτο σου το ειπα
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 08-03-13 21:04 #26
    Προεπιλογή
    Βασικά έχω μια μικρή ασσυμετρία. Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 08-03-13 21:07 #27
    Προεπιλογή
    Κι εγω το ιδιο..γι'αυτο τρα εστιαζω αρκετα σε επικλινη..και σε πιεσεις και σε εκτασεις.
    Ασε που ο επικλινης ειναι γενικοτερα ανωτερη ασκηση
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-03-13 00:31 #28
    Προεπιλογή
    Οταν λές εκτάσεις τι εννοείς? Ανοίγματα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 09-03-13 00:33 #29
    Προεπιλογή
    ναι το ιδιο ειναι
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 09-03-13 13:32 #30
    Προεπιλογή Ημερολογιο 2013 bodybuilding
    Παιδια ψαχνουμε για bodybuilding ημερολογιο 2013 για να το βαλουμε εδω στο gym, δεν βρισκουμε με τιποτα.
    Που να απεμφθυνθουμε, που να ψαξουμε;
    Αυτο που μας ενδιαφερει ειναι, σε καθε σελιδα μηνος να υπαρχη καποιος/ποια bodybuilder.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 140 ΠρώτηΠρώτη 12341252102 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread