Σελίδα 3 από 140 ΠρώτηΠρώτη 123451353103 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 2094
  1. 15-03-13 14:16 #31
    Προεπιλογή Αγορά Μηχανημάτων. . . .
    Καλησπέρα σε όλους ....... καν εδώ και 3 χρόνια γυμναστική (2 σε γυμναστήριο παύση 6 μηνών περίπου και ο τρίτος αυτός που κάνω τώρα σπίτι με ελεύθερα βάρη) ...Χρειάζεται να αγοράσω μηχανήματα ή είναι καλύτερη η προπόνηση με ελεύθερα βάρη ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-03-13 15:33 #32
    Προεπιλογή
    Ελευθερα εννοειται..αλλα μια τροχαλια λογικα θα σου χρειαστει
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-03-13 16:49 #33
    Exclamation Πρόβλιμα κιλών
    Λιπών ειμαι 17 χρονών 65 κιλά και 1,86 ύψος γυμνάζωμαι καπου στον 1μιση χρόνο και χριάζομαι μια βοήθια αν μπορεί κάποιος να μου πεί τι να κάνω για να πάρω κιλά
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-03-13 18:01 #34
    Προεπιλογή
    ωραία αφού θες να βάλεις κιλά τρώγε συνέχεια. τα κιλά από μόνα τους δεν έρχονται.
    Trust yourself, dig deep down and ask yourself: ‘who do you want to be?’. Not what, but who. arnold schwarzenegger.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-03-13 18:13 #35
    Προεπιλογή
    Μονο με φαι θα βαλεις κιλα.
    Κανε ογκο με πολυ υδατανθρακα (ρυζι,ρβωμη,γαλα,πατατα κτλ)
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-03-13 03:18 #36
    Προεπιλογή
    γεια σας παιδια. μια ερωτηση. εχω βρει ενα πολυ φθηνο site to ******* αλλα τι τελευταια φορα που πηρα κατι bcaa ειχε μεσα αποδειξη απο bulgaria και καθος το εψαξα λιγο αυτο το site εχει εδρα τη boulgaria και εκει καπου κουμποθικα...εχει παραγγηλει αλλως απο αυτο το site??
    ξερει κανεις αν ειναι αξιοπιστο???

    ***Απαγορεύεται να αναφορά σε e-shops, πλην των χορηγών του φόρουμ. Διάβασε τους κανόνες.*** Mods Team
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-03-13 12:00 #37
    Προεπιλογή Απ: ΓΕΝΙΚΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
    Παιδιά υπάρχει θέμα για το *********** και αν ναι σε ποιά ενότητα?

    Στάλθηκε από το MT11i μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

    *** Απαγορεύεται η αναφορά απαγορευμένων ουσιών και στεροειδών στο φόρουμ. Mods Team ***
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 30-03-13 21:06 #38
    Προεπιλογή
    εχω διακοψει την προπονηση για 2,5 εβδομαδες! να επιστρεψω με κυκλικο ή να μπω αμεσως στο προγραμμα με λιγοτερη επιβαρυνση(κιλα κυριως,επαναληψεις θα τις κρατησω στον ιδιο αριθμο)?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 30-03-13 21:28 #39
    Το avatar του χρήστη AlexakisKon

    Εγγραφή
    07-01-2013
    Περ.
    Ξάνθη
    Μηνύματα
    405
    Προεπιλογή
    συνεχισε κανονικα ρε συ, δεν εκανες δα και καμια τεραστια αποχη, ισα ισα ξεκουραστηκαν και οι μυς, λιγο χαλαρα στην πρωτη προπονηση απλα να αποφυγεις τα πιασηματα
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 30-03-13 22:06 #40
    Προεπιλογή
    οταν λες χαλαρα? λιγοτερες ασκησεις? λιγοτερα σετ? λιγοτερα κιλα? μικροτερα διαλειμματα? συνδυασμος ολων αυτων?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 06-04-13 14:06 #41

    Εγγραφή
    01-03-2013
    Περ.
    υπόγειο
    Μηνύματα
    5
    Προεπιλογή Κοντοι
    κάνω βάρη σχεδόν 2 χρόνια και εχω κάνει 1 χ σώμα, κατά καιρούς έρχονται στο γυμ άτομα που έχουν ίδιο σώμα με μένα και όταν τους ρωτάω
    πόσο καιρό κάνουν βάρη μου λένε 3-4 μήνες καί 90%από αυτούς είνα κάτω από 1.70 ύψος
    γνώμες;
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 06-04-13 20:04 #42
    Προεπιλογή μια ερωτηση...!!
    γεια σας ειμαι 15 χρονων 95-100 κιλα περιπου (αλλα δεν μοιαζω)

    Θα ηθελα να σας ρωτησο επειδη θα γραφτω σε γυμναστιριο
    τι πρεπει να κανω; (π.χ. αεροβικη 1 ωρα κτλπ...
    και τι πρεπει να τρωο.. (πρωι,μεσημερι,απογευμα,βραδυ)

    για να χασω κιλα!!!

    Ευχαριστω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 06-04-13 23:25 #43
    Προεπιλογή
    Υψος;;
    Πρωτα απ'ολα να αρχισεις βαρη με ενα σωστο προγραμμα και αφου τελειςωσεις κανε κανα μισαωρο αεροβια 3 φορες την εβδομαδα.
    Απο διατροφη εχε υψηλα πρωτεινη βρες τις θερμιδες συντηρησης σου (δηλαδη ουτε να βαζεις κιλα ουτε να χανεις) και να εισαι υποθερμικα
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 06-04-13 23:44 #44
    Προεπιλογή Ερωτηση για τους μυες
    καλησπερα παιδια ασχολουμε με το αθλημα της σωματοδομης περιπου ενα χρονο
    ακολουθο spit προγραμματα με σωστη ενταση 3-4 φορες την εβδομαδα και κατα
    περιοδους μετα απο αποχες full body προπονησεις ειμαι 19 χρονον.
    Μερικες βδομαδες βλεπω τους μυες μου σαν να μικρενουν σαν να μην εχουν υγρα
    δηλαδη μικρενουν χωρις να ξερω γιατι και χωρις να αλλαζω κατι σε διατροφη και επισεις θολωνω στην κοιλια
    γιατι γινεται αυτο?????? πριν μια βδομαδα για παραδειγμα ειχα τρελα πρηξιματα
    στην προπονιση και καλη κατασταση μετα απο πλευρας ογκου και τωρα ακριβως το αντιθετο μιλαω
    για διαφορα 30-40% επισεις παρατηρο οτι μετα απο υπνο για 1-2 ωρες ειμαι καλυτερα αλλα παλι χαλαω
    με στεναχωρη πολυ γιατι βλεπω κοπους να πανε σχετικα χαμενους καταλαβενετε ψυχολογια.
    απο συμπληρωματα χρησημοποιο μονο προτεινη 2-3 σκουπ αναλογα τι θα φαω και παντα μεταπροπονιτηκα.
    περιμενω μια γνωμη....
    "Τhe difference between a successful person and others is not
    a lack of strength,or knowladge,but rather of in a lackof will"
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 06-04-13 23:57 #45
    Προεπιλογή Pump - No pump ετσι απλα.
    παιδια ειμαι 20 χρονον ασχολουμε με την σωματοδομη 1 χρονο εδω και 6-7 μηνες αδιακοπα.
    κανω σπλιτ προγραμματα 3-4 φορες την εβδομαδα (αναλογα) διατροφικα ειμαι σταθερος
    κοιμαμε καλα και απο συμπληρωματα χρησιμοποιο μονο fish oil και πρωτεινη 2-3 σκουπ και παντα 1 μεταπροπονιτικα
    γενικα την προσαρμοζω αναλογα με την διατροφη μ . Εδω και 3 μηνες περιπου εχω παθει πλακα ενω γενικα
    στα κιλα μου ειμαι παντα σταθερος ισα ισα ανεβικα και ενα κιλο ενω την μια εβδομαδα εχω πρηξιματα στην προπονιση και γενικα
    ειμαι καλα και μετα την προπονιση την αλλη ειμαι εντελος off και μαλιστα εχω ενα θολωμα και στην κοιλια και γινεται αυτη η εναλαγη
    για καποιο λογο κυριος μετα απο τοτε που αρχισα να περνω και fish oil το εκοψα για ενα διαστιμα αλλα φυσικα οπως και περιμενα συνεχιστικε
    η ιδια κατασταση... πραγματικα ειναι λες και χανω χωρις υπερβολη ενα 20-30% απο πανω μου και μετα απο καποιο καιρο
    να το ξανα περνω μεσα σε ενα βραδυ.
    περιμενο απαντησης.φοβαμε ακομα και για καποιο προβλημα υγειας.θελω τα φωτα σας
    "Τhe difference between a successful person and others is not
    a lack of strength,or knowladge,but rather of in a lackof will"
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 140 ΠρώτηΠρώτη 123451353103 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread