Σελίδα 51 από 140 ΠρώτηΠρώτη ... 41495051525361101 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 751 έως 765 από 2094
  1. 21-05-15 17:16 #751
    Προεπιλογή
    Παιδια αμα τρώω σχεδον καθε μερα απο 200γρ τόνο κονσέρβας θα ειναι επιβλαβες για την υγεία μου?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-05-15 18:02 #752
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ανδρεας Εμφάνιση μηνυμάτων
    ανοίγεις το χερι σου και τις βγάζεις έξω αστειεύομαι
    δε μπορείς να κάνεις κάτι, αν κ υπάρχουν μερικά συμπληρώματα
    ειδικά στην περίπτωση σου π είσαι χαμηλά σε λίπος θα έπρεπε ήδη να φαίνονται αρκετά, αν και είναι γενετικό αυτο
    φαινονται σε αρκετα σημεια αλλα δεν πετανε! πχ στο χερι φενονται στο δικεφαλο μπορεις να τις διακρινεις χωρις ομως να πεταγονται εξω! οταν λες συμπληρωματα τι ακριβως συμπληρωματα;
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-05-15 18:05 #753
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Ρε φίλε...με το συμπαθειο κιόλας..αλλα ΠΟΖΕΡΟΣ εισαι ?!

    ΥΓ μην περιμένεις με τετοιες ερωτήσεις ,να κάτσει καποιος να σου απαντησει στα σοβαρα...


    Οι φλέβες ''πεταγωνται'' οταν το χέρι ειναι πολυ γυμνασμένο και ο μύς τις σπρώχνει επανω στο δέρμα,ή αν υπάρχει υψηλη ροή του αιματος,κ.ο.κ

    Μετα πάς σε ''αλλα κεφαλαια'' του πως κ γιατοι πεταγωνται οι φλέβες σε καποιους τα οποια εχουν να κάνουν με χρήση στεροειδών(των οποιων η αναφορά απαγορευεται στο φορουμ)
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 21-05-15 18:06 #754
    Προεπιλογή
    Αναβολικα Ρε συ λογικο οταν πριζονται απο την προπονηση να πεταγονται παραπανω.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 21-05-15 18:09 #755

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Μανθουλης Εμφάνιση μηνυμάτων
    φαινονται σε αρκετα σημεια αλλα δεν πετανε! πχ στο χερι φενονται στο δικεφαλο μπορεις να τις διακρινεις χωρις ομως να πεταγονται εξω! οταν λες συμπληρωματα τι ακριβως συμπληρωματα;
    Ξερω για κιτρουλινη, αλλα δεν ειμαι κ εξπερτ σ αυτα
    Γνωμη μ ειναι αστα τωρα αυτα, βαλε μυς, ογκο τρωε πολυ κ ασε τις φλεβες
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 21-05-15 21:40 #756
    Προεπιλογή
    [QUOTE=Metalhead|T|;828906]Ρε φίλε...με το συμπαθειο κιόλας..αλλα ΠΟΖΕΡΟΣ εισαι ?!

    ΥΓ μην περιμένεις με τετοιες ερωτήσεις ,να κάτσει καποιος να σου απαντησει στα σοβαρα...


    Οι φλέβες ''πεταγωνται'' οταν το χέρι ειναι πολυ γυμνασμένο και ο μύς τις σπρώχνει επανω στο δέρμα,ή αν υπάρχει υψηλη ροή του αιματος,κ.ο.κ

    Μετα πάς σε ''αλλα κεφαλαια'' του πως κ γιατοι πεταγωνται οι φλέβες σε καποιους τα οποια εχουν να κάνουν με χρήση στεροειδών(των οποιων η αναφορά απαγορευεται στο φορουμ)[/QU

    Εχεις ιδεα τι ειναι το ποζερος (ρε φιλε)? το μονο που ρωτησα ηταν αν γινεται να αυξηθει η φλεβικοτητα απο που συμπερανες τωρα την ποζερια δεν ξερω αλλα οκ το προσπερναω... αρα αυτο που πρεπει να κανω για να αυξηθει ειναι πολυ γυμναστικη και ογκο απο οτι καταλαβα για να τις πεταξει εξω ευχαριστω!και κατι ακομα κανω πολυ συχνα
    ποδηλατο διαδρομες!αυτο εμποδιζει τον ογκο λογο το καυσεων?

    Ξερω για κιτρουλινη, αλλα δεν ειμαι κ εξπερτ σ αυτα
    Γνωμη μ ειναι αστα τωρα αυτα, βαλε μυς, ογκο τρωε πολυ κ ασε τις φλεβες

    ενταξει νομιζω δεν ειναι καλο να μπω ακομα σε συμπληρωματα ευχαριστω παντως!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Μανθουλης : 21-05-15 στις 21:45
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 21-05-15 21:45 #757
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Οτι και να κάνεις φρόντισε να τρώς τις θερμιδες που καίγονται κατά την διαρκεια του ποδηλατου/cardio, διαφορετικά θα βρεθείς σε deficit ή στις θερμιδες συντηρησης σου χωρις να το έχεις καταλάβει.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 21-05-15 21:52 #758
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οτι και να κάνεις φρόντισε να τρώς τις θερμιδες που καίγονται κατά την διαρκεια του ποδηλατου/cardio, διαφορετικά θα βρεθείς σε deficit ή στις θερμιδες συντηρησης σου χωρις να το έχεις καταλάβει.
    α ωραια ευχαριστω! νομιζω πως για να μεινω στασιμος στα κιλα μου πρεπει να παιρνω 3000 θερμιδες την μερα αλλα για να παρω κιλα κοντα στις 4000!ξερεις καποιες τροφες που δινουν πολλες θερμιδες αλλα δεν ειναι και επιβλαβεις για τον οργανισμο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 21-05-15 21:59 #759
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Βρωμη φθηνη, υγιεινη και ανα 100 γραμμάρια εχει 370 θερμιδες.. αν την συνδυάσεις με γιαουρτι η γαλα βγαζεις ένα 500αρικο.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-05-15 22:05 #760
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρωμη φθηνη, υγιεινη και ανα 100 γραμμάρια εχει 370 θερμιδες.. αν την συνδυάσεις με γιαουρτι η γαλα βγαζεις ένα 500αρικο.
    αχα! πολυ ωραια! σε ευχαριστω πολυ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-05-15 22:34 #761

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Μανθουλης Εμφάνιση μηνυμάτων
    α ωραια ευχαριστω! νομιζω πως για να μεινω στασιμος στα κιλα μου πρεπει να παιρνω 3000 θερμιδες την μερα αλλα για να παρω κιλα κοντα στις 4000!ξερεις καποιες τροφες που δινουν πολλες θερμιδες αλλα δεν ειναι και επιβλαβεις για τον οργανισμο?
    χτιστης είσαι ρε φίλε ή 100κιλά?
    2600-2800 καλά είναι για όγκο
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-05-15 22:43 #762
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Καλή μην το λές αντρέα, γιατι και εγώ που είμαι αδυνατος και είμαι σε ογκο (62 κιλά) ξεκινησα με 2500 θερμιδες την 1η εβδομάδα ζυγιστηκα τιποτα, 2η εβδομάδα το πηγα 2800.. ζυγιστηκα ξανα την άλλη εβδομάδα τιποτα το τιναξα στο 3000 ζυγιστηκα πριν 4 μέρες τιποτα και τώρα το έβαλα στο 3500 και περιμενω σε κανα 4ημερο να ξαναζυγιστω να δω αν θα αλλαξει τιποτα.! Τι να πω δν λεει να μπεί γραμμάριο, τι σημαινει αυτό? έχω καλο μεταβολισμο και καιω γρηγορα?
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 21-05-15 22:52 #763

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλή μην το λές αντρέα, γιατι και εγώ που είμαι αδυνατος και είμαι σε ογκο (62 κιλά) ξεκινησα με 2500 θερμιδες την 1η εβδομάδα ζυγιστηκα τιποτα, 2η εβδομάδα το πηγα 2800.. ζυγιστηκα ξανα την άλλη εβδομάδα τιποτα το τιναξα στο 3000 ζυγιστηκα πριν 4 μέρες τιποτα και τώρα το έβαλα στο 3500 και περιμενω σε κανα 4ημερο να ξαναζυγιστω να δω αν θα αλλαξει τιποτα.! Τι να πω δν λεει να μπεί γραμμάριο, τι σημαινει αυτό? έχω καλο μεταβολισμο και καιω γρηγορα?
    κάνεις πολύ αερόβιο?
    πολλές μου φαίνονται 65 κιλά 3500 θερμίδες
    εκτός κ αν είσαι στο πόδι όλη μέρα + κάνεις πολύ αερόβιο μαζί με βάρη
    δοκίμασε αυτό


    Men: BMR = 66 + (13.7 × weight in kilograms) + (5 × height in centimeters) − (6.8 × age in
    years)

    Moderately active BMR × 1.55 Moderate exercise or sports 3–5 days/week
    Very active BMR × 1.725 Hard exercise or sports 6–7 days/week
    Extremely active BMR × 1.9 Hard daily exercise or sports and physical labor job or twice-a-day training (football camp, etc.)
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 21-05-15 22:57 #764
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    30 λεπτα κανω κάθε μέρα αλλά δεν λέει κατι αυτό διότι τρώω τις θερμιδες που καιω στο αεροβιο, πάνω κάτω την ιδια ρουτινα έχω κάθε μέρα
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 21-05-15 23:07 #765

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    30 λεπτα κανω κάθε μέρα αλλά δεν λέει κατι αυτό διότι τρώω τις θερμιδες που καιω στο αεροβιο, πάνω κάτω την ιδια ρουτινα έχω κάθε μέρα
    γραψε πχ τι έφαγες σήμερα 3500 θερμίδες
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 51 από 140 ΠρώτηΠρώτη ... 41495051525361101 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread