Σελίδα 80 από 140 ΠρώτηΠρώτη ... 3070787980818290130 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.186 έως 1.200 από 2094
  1. 31-10-15 21:17 #1186
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    αποξυραμενα συκα ^
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 31-10-15 21:51 #1187
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mimis26 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω κόψει τη ζάχαρη, γλυκά κλπ εδώ κ 2 μήνες, αλλά παρόλου που τρώω καλά αισθάνομαι μια υπνηλία, μια αδυναμία μερικά απογεύματα κατά τισ 6-7 ώρα κ στη μέση της προπόνησης πεινάω. Ξέρετε καποιο υγιεινό σνακ να σε τονώνει να σου δίνει ενέργεια να βγάζεις τις προπονήσεις κ να μην πεινας στα μισά; Παλιά "χτυπαγα" καμιά σοκολάτα ή κανα γλυκό κ συνερχόμουν

    Τρώω 4 ώρα κ πάω γυμναστηριο συνηθως 6 ή 7. Αν έτρωγα κάτι ακόμα στις 5 για να με κρατήσει θα ήμουν πολύ καλά, αλλά τι;

    όλα τα γεύματα είναι μικρά αλλά με πρωτείνες κ υδατάνθρακες πχ κοτόπουλο, ψάρι κ πατάτες, εκτός από μερικές μέρες που τρώω απέξω πιτα γυρο ή κάτι παρόμοιο. Κινούμαι υποθερμικά στις 2200 θερμίδες γιατί θέλω να καθαρίσω από λίπος πριν πάω για όγκο
    Ελπιζω να έχεις καλα λιπαρα στην διατροφή σου, γιατι χρειαζονται και όχι μονο υδατάνθρακες και πρωτεινες..
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-11-15 23:40 #1188
    Προεπιλογή
    Παιδια επειδη χανομαι με τα τοσα διαφορετικα brands και προιοντα που υπαρχουν.. Μπορειτε να μου προτεινετε καποιο καλο pre workout που να ναι πιο πολυ για πριξηματα; Να υπαρχει δηλαδη καλη ποσοτητα κιτρουλινης ή γλυκερινη γενικα να χουν τετοια συστατικα.
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 05-11-15 23:27 #1189
    Προεπιλογή
    Το γάλα εβαπορέ είναι πιο "υγιεινό" από το λεγόμενο φρέσκο;
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 08-11-15 17:24 #1190
    Προεπιλογή
    ρε παιδια σας εχει τυχει να βρειτε μικρα ζωιφιακια στα quaker?
    Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-11-15 14:38 #1191
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    εξτρα πρωτεινη

    οχι, εμενα ποτε δεν ετυχε κατι τετοιο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-11-15 23:29 #1192
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    παλιότερα εμένα μου έτυχε να βρω έντομα μέσα και τα δημητριακα μπορεί να σκουλικιάσουν αν δεν είναι σωστα συντηρημένα και υπάρχει ζέστη και υγρασία
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 11-11-15 03:20 #1193
    Προεπιλογή
    Εμένα μου είχε τύχει πριν κανένα μήνα σε μαύρο ρύζι να έχει μέσα η συσκευασία σκουληκάκια νεκρά. Ειδοποίησα την εταιρεία η οποία έστειλε αντιπρόσωπο και πήρε τη συσκευασία και μου εξήγησε ότι τα όσπρια και τα συναφή μπορεί να πιάσουν τέτοιου είδους σκουλήκι καθώς όση αποπαρασιτωση και αν γίνει το σκουλήκι γεννιέται μέσα στον καρπό.

    Στάλθηκε από το SM-A300FU μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 11-11-15 15:30 #1194

    Εγγραφή
    30-11-2014
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    1.953
    Προεπιλογή
    εμενα μου ειχε τυχει σε δημητριακα ... πηρα την εταιρεια , απολογηθηκαν και μου εστειλαν 20 κουτια δωρεαν
    επισης ειχα βρει μια καμπια σε ετοιμη σαλατα κομμενη ...πρωτεινουλα
    Έρωτας είναι να αφήσει στη μέση το πιτόγυρο για να σου απαντήσει στο μήνυμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 11-11-15 16:58 #1195
    Banned
    Εγγραφή
    06-10-2015
    Μηνύματα
    175
    Προεπιλογή Ανεπιθυμητο λίπος στη κοιλιά
    Έχω κόψει τις πολλές κραιπάλες, πλέον μια φορά τη βδομάδα κ αν απ' έξω, ζάχαρη, γλυκά κομμένα εδώ κ μήνες κ μαζί με την προπόνηση με βάρη κάνω 2 φορές τη βδομάδα αεροβική 5 χλμ. Από φαγητό κινούμαι υποθερμικά, κρέας, αυγά ρύζι, πατάτες κ σαλάτες. Το πρόβλημα είναι πως ενώ χάνω κιλά δεν χάνω όσο θα ήθελα από κοιλιά, με αποτέλεσμα να μη φαίνομαι αρκετά γραμμωμένος. Τι πρέπει να κάνω τώρα να αυξήσω σε ένταση; Παιδιά ακολούθησα τις συμβουλές σας, αλλά κ πάλι δεν είδα ικανοποιητικά αποτελέσματα. ΝΑ μειώσω λιγο κιλά κ να αυξησω σε ένταση κ επαναλήψεις;;

    Ενταξει δε λέω έφυγε αρκετό περιττό λίπος. Δε θέλω να είμαι ψεύτης ή υπερβολικός, ΑΛΛΆ 6-PACK δεν είδα. Τώρα που κοιτάζομαι στον καθρέφτη, καθάρισα από σωσίβιο εντελώς, αλλά όταν είμαι σε χαλαρή σταση φαίνεται λίγο κοιλιτσα. Πως μπορω να απαλλαγώ μία για πάντα;

    Είμαι στα 72 κιλά, αν χάσω κι αλλο θα γίνω skinny φάση κ δε θέλω
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mimis26 : 11-11-15 στις 17:04
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 11-11-15 17:29 #1196
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Συνεχισε υποθερμιδικά αν θές να χάσεις και άλλο λίπος, βαλε σταθερα κιλά και φρόντισε ανα μηνα να κάνεις μια προοδος των 5 κιλών στα lifts σου ώστε να προοδευσεις παρολο που εισαι υποθερμιδικά. Το ποσες επαναλήψεις θα παιξεις δεν πρόκειται να σε βοηθήσει στο χάσιμο λίπος από συγκεκριμενο μέρος, μονο η διατροφή... απλά τα μέρη πο έχεις περισσοτερο λίπος τεινουν να χάνουν τελευταια το λίπος. Αν θες να χάσεις συνεχισε υπο αλλιώς δεν γινεται
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 11-11-15 17:41 #1197
    Banned
    Εγγραφή
    06-10-2015
    Μηνύματα
    175
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συνεχισε υποθερμιδικά αν θές να χάσεις και άλλο λίπος, βαλε σταθερα κιλά και φρόντισε ανα μηνα να κάνεις μια προοδος των 5 κιλών στα lifts σου ώστε να προοδευσεις παρολο που εισαι υποθερμιδικά. Το ποσες επαναλήψεις θα παιξεις δεν πρόκειται να σε βοηθήσει στο χάσιμο λίπος από συγκεκριμενο μέρος, μονο η διατροφή... απλά τα μέρη πο έχεις περισσοτερο λίπος τεινουν να χάνουν τελευταια το λίπος. Αν θες να χάσεις συνεχισε υπο αλλιώς δεν γινεται
    Να ρωτήσω κάτι, το πράσινο τσάι συμπλήρωμα με CLA, μπορεί να βοηθήσει;
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 11-11-15 17:44 #1198
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Ισως βοηθήσουν σε έναν βαθμο δεδομένου ότι εισαι υπο, διαφορετικά waste of Money..
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 11-11-15 18:17 #1199
    Γηράσκω αεί διδασκόμενος
    Το avatar του χρήστη Χαράλαμπος

    Εγγραφή
    12-04-2013
    Περ.
    Κόρινθος
    Μηνύματα
    1.445
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mimis26 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω κόψει τις πολλές κραιπάλες, πλέον μια φορά τη βδομάδα κ αν απ' έξω, ζάχαρη, γλυκά κομμένα εδώ κ μήνες κ μαζί με την προπόνηση με βάρη κάνω 2 φορές τη βδομάδα αεροβική 5 χλμ. Από φαγητό κινούμαι υποθερμικά, κρέας, αυγά ρύζι, πατάτες κ σαλάτες. Το πρόβλημα είναι πως ενώ χάνω κιλά δεν χάνω όσο θα ήθελα από κοιλιά, με αποτέλεσμα να μη φαίνομαι αρκετά γραμμωμένος. Τι πρέπει να κάνω τώρα να αυξήσω σε ένταση; Παιδιά ακολούθησα τις συμβουλές σας, αλλά κ πάλι δεν είδα ικανοποιητικά αποτελέσματα. ΝΑ μειώσω λιγο κιλά κ να αυξησω σε ένταση κ επαναλήψεις;;

    Ενταξει δε λέω έφυγε αρκετό περιττό λίπος. Δε θέλω να είμαι ψεύτης ή υπερβολικός, ΑΛΛΆ 6-PACK δεν είδα. Τώρα που κοιτάζομαι στον καθρέφτη, καθάρισα από σωσίβιο εντελώς, αλλά όταν είμαι σε χαλαρή σταση φαίνεται λίγο κοιλιτσα. Πως μπορω να απαλλαγώ μία για πάντα;

    Είμαι στα 72 κιλά, αν χάσω κι αλλο θα γίνω skinny φάση κ δε θέλω
    Ελπίζω τα τραπεζώματα σε σπίτι φίλων να μην είναι συχνά!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 11-11-15 21:22 #1200
    Banned
    Εγγραφή
    06-10-2015
    Μηνύματα
    175
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χαράλαμπος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ελπίζω τα τραπεζώματα σε σπίτι φίλων να μην είναι συχνά!!!
    Αυτό θεωρείται σπιτικό φαγητό πρακτικά, αφού παρασκευάζεται σε σπίτι
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 80 από 140 ΠρώτηΠρώτη ... 3070787980818290130 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread