Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 22 από 22
  1. 05-03-13 16:49 #16
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    έτσι είναι Γιώργο άλλα χρόνια άλλη νοοτροπία και λέω τωρα αλλαξαν η εμείς μεγαλώσαμε και τα βλέπουμε διαφορετικα , αλλα πράγματι ήταν στόχος για ενα αθλητη να κερδίσει αυτο τον αγώνα
    και το μακεδονια ενω πάλι είχε το ίδιο βελινεκες με το μρ βόρειος ελλάς , ήταν διαφορετικη διοργάνωση και ήταν υπο την αιγίδα της ΝΑΒΒΑ είχα κατεβει και κερδίσει το γενικό σ αυτο και πολυ σωστα είπε ο Δημήτρης Κουτσουπιάς , το 93 ήταν η τελαυταία διοργάνωση τελευταία το έκανε ο σύλλογος γυμναστηριούχων βορείου ελλάδος με τον Νικο Δημητριάδη αδερφο του Τασου
    ηλια εχω ενα περιοδικο στα χερια μου που λεει οτι και το 1995 ειχε διεξαχθει αγωνας μιστερ βορειος ελλας με γενικο νικητη μια γνωριμη φυσιογνωμια του φορουμ τον στελιο κτιστακη ο οποιος ηταν τζουνιορ τοτε αλλα καταφερε να παρει και το γενικο
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 05-03-13 17:55 #17
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    αυτος ο αγωνας μάλλον ήταν η συνέχεια εκείνου του αγώνα θεσμού και η ήταν υπο την αιγιδα της ΝΑΒΒΑ η είχε γινει απο κάποιον διοργανωτη μια προσπάθεια αναβίωσης αυτου του αγωνα γιατι τωρα που το θυμήθηκα γιατι πέρασαν και πολλα χρόνια νομίζω το 93 η 94 είχα κερδισει και γω γενικό μρ βόρειος ελλάς μάλιστα ο πολυνεικος αν θυμαμε καλα είχε βάλει και στο τοπικ με τις φωτο μου κάποια αποσπάσματα απο περιοδικο και φωτο μου απο κείνο τον αγώνα και το 94 ήταν η χρονια της ΝΑΒΒΑ όπου είχα κερδίσει το μακεδονίας θράκης και το πανελλήνιο και τα γενικα στην Λάρισα στο Αλκαζάρ
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 05-03-13 19:54 #18
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.564
    Προεπιλογή
    To Βορειος Ελλάς ξεκινησε όπως πρωτοειπωθηκε από μια πρωτοβουλία των Σπορ του Βορρα και των γυμναστηριούχων της Βορειας Ελλάδας.
    Μετέπειτα,όπως καλά θυμαται ο Ηλίας, συνέχισε η NABBA να διοργανώνει καποια Boρειος Ελλάς,εγω θυμάμαι ακομα και το 1997 αγωνα.
    To Mr Mακεδονία είναι ενας αγώνας που ξεκίνησε το 1988, ως ξεχωριστή διοργάνωση, απο το περιοδικο ΣουπερΜαν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 05-03-13 19:57 #19
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.564
    Προεπιλογή
    Η κατηγορία των Εφηβων

    Όνομα: IMG_0024.jpg Εμφανίσεις: 1289 Μέγεθος: 290,6 KB


    Η κατηγορία των Ανδρων

    Όνομα: IMG_0023.jpg Εμφανίσεις: 906 Μέγεθος: 149,8 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-03-13 21:30 #20
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    [B]O αθλητής που ανακυρήχθηκε MR Βορ. Ελλάς στην 1η αυτή διοργάνωση : Αποστόλης Φραντζανάς
    ...ο οποιος μια εβδομαδα πριν ειχε κερδισει το Μρ. Ελλας, και μια εβδομαδα μετα τη νικη του στο Μρ Β Ελλας βγηκε πανελληνιονικης στους αγωνες ελευθερας παλης! Πραγματικος αθλητης
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 06-03-13 09:55 #21
    Veteran
    Το avatar του χρήστη kutsup

    Εγγραφή
    07-10-2008
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    577
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    To Βορειος Ελλάς ξεκινησε όπως πρωτοειπωθηκε από μια πρωτοβουλία των Σπορ του Βορρα και των γυμναστηριούχων της Βορειας Ελλάδας.
    Μετέπειτα,όπως καλά θυμαται ο Ηλίας, συνέχισε η NABBA να διοργανώνει καποια Boρειος Ελλάς,εγω θυμάμαι ακομα και το 1997 αγωνα.
    To Mr Mακεδονία είναι ενας αγώνας που ξεκίνησε το 1988, ως ξεχωριστή διοργάνωση, απο το περιοδικο ΣουπερΜαν.
    Είδες οι μικροί στην ηλικία όλα τα θυμούνται. Εγώ κατέβηκα και στους δυο αγώνες και δεν θυμάμαι πολλά. Διαβάζοντας τα σχόλιά σας μου έρχονται στο μυαλό οι λεπτομέριες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-03-13 15:39 #22
    Προεπιλογή
    αυτά ήταν σώματα όχι σάν τα σημερινά που είναι υπερβολικά
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12