Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 04-03-13 16:00 #1

    Εγγραφή
    02-04-2010
    Περ.
    Korinos,Katerinis
    Μηνύματα
    46
    Προεπιλογή Activate Xtreme + Triazole + Lean Xtreme stack
    θα ηθελα να ρωτησω πως ειναι καλυτερα να παρεις αυτα τα 3 συμπληρωματα που ειναι της ιδιας εταιριασ (Driven Sports). Σκεφτομαι να ξεκινησω με Activate xtreme για δυο βδομαδες μονο του.Μετα να προσθεσω το Triazole(TR) μαζι με Activate Xtreme (AX). Και οταν τελειωσει το Activate να βαλω το lean xtreme (LX). δηλαδη 1-2 βδομαδεσ AX, 3-4 AX-TR, 5-6 TR-LX ,7-8 LX . Κυριως στοχευω να παρω λιγα μυικα κιλα αρχικα και μετα να γραμμωσω. Υψοσ 1.72 Κιλα 81. υπλογιζω λιπος κατω απο 15%. Εχετε κατι καλυτερο να προτεινετε ? Καποιο λαθος ? Ευχαριστω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-03-13 22:25 #2
    Banned
    Εγγραφή
    04-12-2011
    Περ.
    Kallithea Attikis
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Αντί για Άκτιβ καλύτερα βάλε ΔΑΑ..Εγώ με το ακτιβ δν είδα σχεδόν τπτ..εκτοσ απο σπυράκια και λιπαρότητα σε δύναμη λίγο πάνω..Μόνο μια τεράστια πείνα τώρα στο τελείωμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-03-13 22:39 #3

    Εγγραφή
    02-04-2010
    Περ.
    Korinos,Katerinis
    Μηνύματα
    46
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mcstefan7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αντί για Άκτιβ καλύτερα βάλε ΔΑΑ..Εγώ με το ακτιβ δν είδα σχεδόν τπτ..εκτοσ απο σπυράκια και λιπαρότητα σε δύναμη λίγο πάνω..Μόνο μια τεράστια πείνα τώρα στο τελείωμα
    Στα ξενα site λενε πολυ καλα λογια γι αυτο το προιον. Εξαλου το εχω παραγγειλει. σκεφτομουν και για ΔΑΑ αλλα κατεληξα σε αυτο. ισως δοκιμασω ΔΑΑ πιο μετα.... ελπιζω να μην δω και γω τις ιδιες παρενεργειες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 06-03-13 08:16 #4
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    καλητερα να τα χρησιμοποιησεις σε περιοδο γραμμωσης..... θα σου δωσουν περισσοτερα απο οτι σε φαση ογκου....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 06-03-13 10:01 #5

    Εγγραφή
    02-04-2010
    Περ.
    Korinos,Katerinis
    Μηνύματα
    46
    Προεπιλογή Re: Activate Xtreme + Triazole + Lean Xtreme stack
    Ναι φιλε σε περιοδο γραμμωσης μπαινω....ειδικα το Tr και το LN θα βοηθησουν αρκετα πιστευω. Απλα θεμα σειρας που θα τα παρω δν ειμαι σιγουρος.

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
    Απάντηση με παράθεση