Σελίδα 3 από 13 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 185
  1. 22-02-09 16:51 #31
    Προεπιλογή
    Αν νομιζεται οτι εχεται δει πρηξιματα,αιματωση και γενικοτερα δυναμη ενεργεια και συγκεντρωση πανω στη προπονηση με τα προιοντα που αναφερονται παραπανω......με τον συνδιασμο wf+pw θα νοιωθεται σαν τους αστροναυτες...απλα θα πεταται.
    Αλλου επιπεδου συμπληρωματα.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-02-09 18:49 #32
    Προεπιλογή
    Παιδια θα το ξαναπω.... Δεν ειναι και LSD να σε στειλει στου διαολου την μανα... supp ειναι που κανει ενα boost... Calm down babes ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-02-09 20:38 #33
    Προεπιλογή
    Τα χω δοκιμάσει και τα 2,αλλά.......
    Τελικά κατέληξα ΜΟΝΟ WHEY αιντε και στο τσακίr κέφι καμια cretine monohydrate
    Καρυπίδης Χρήστος
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-05-09 19:57 #34
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Πω, ειχα ξεχασει τι εστι στακ....το εβαλα μαζι με το cuts και.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-05-09 22:04 #35
    away
    Εγγραφή
    15-03-2009
    Μηνύματα
    541
    Προεπιλογή
    αν φασωθείς με την κοπέλα σου πριν πας gym εκεί να δεις πρηξίματα κ δύναμη.

    Κατερινι συγκρατήσου ρε συ, αμέσως στο ψητό άστο κ λίγο στην προθέρμανση

    To pump.

    Κρεατίνη μπορείς να βρείς κ σε καλύτερη τιμή. Προσθέτεις κ συμπληρώματα α λιποικού οξέος κ σελήνιου κ είσαι μια χαρά. με την καφείνη δε ξέρω πως την παλεύεται, εμένα μου προκαλούσε υπερένταση κ δε μπορούσα να δουλέψω. για τα νιτρικά δεν έχω κ την καλύτερη γνώμη. αν θέλετε ένα τέτοιο κρεατίνης πολύ καλό μου φαίνεται, εγώ δε θα ξαναπάρω ευχαριστώ.

    Το stak

    Bταμίνες βρήσκεις κ σε μια πολυβιταμίνη. Για τα gh secretagogues δεν έχω ιδέα ας απαντήσει καποιος άλλος. Για τα DHT blockers προτιμώ να παίζω με τις ορμόνες μέσω της άσκησης, της διατροφής, του ύπνου και του σεχ, αν για σας λειτουργεί εμένα λόγος δε μου πέφτει. για το milk thistle επιτρέψτε να έχω μια μικρή αμφιβολία για αν κάνει αυτό που υπόσχεται. ΓΙα τα cortisol inhibitor complex το μόνο που έχω να πω είναι ο καταβολισμός εφοδιάζει τον αναβολισμό και για να χτίσουμε ένα νέο στέρεο σπίτι πρέπει να γκρεμίσουμε τις παράγκες όχι να χτίσουμε γύρω τους ούτε πάνω τους.

    από ό,τι ακούω από όσους γνωστούς μου τα χρησιμοποιούν πολύ καλά συμπληρώματα, να διευκρινίσω ότι με το καλά εννοούν ότι δουλεύουν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-05-09 22:09 #36
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    ποια ειναι η διαφορα του stak απο το m stak?που χρησιμειει το ενα κ που το αλλο?
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-05-09 19:12 #37
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Το μ στακ σου δινει αναβολισμο μεσω αυξημενης πρωτεινοσυνθεσης απο το methoxy/isoflavone.Και πεινας τραγικα.Το stack ανεβαζει την αυξητικη και την τεστο και μπλοκαρει τα οιστρογονα σου.Διαφορετικη προσεγγιση κοινως.Με το στακ γραμμωνεις βασικα κιολας.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη manos_ : 04-05-09 στις 23:12
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 04-05-09 21:54 #38
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το μ στακ σου δινει αναβολισμο μεσω αυξημενης πρωτεινοσυνθεσης απο το methoxy/ecdy.Και πεινας τραγικα.Το stack ανεβαζει την αυξητικη και την τεστο και μπλοκαρει τα οιστρογονα σου.Διαφορετικη προσεγγιση κοινως.Με το στακ γραμμωνεις βασικα κιολας.
    Παιρνεις ποσοστα απο τη Universal? ,στην επομενη παραγγελια θα το συμπεριλαβω να δουμε διαφορα
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 04-05-09 23:35 #39
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    αξιζει το μ στακ η οχι?
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 04-05-09 23:39 #40
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Αν θελεις να παρεις ογκο θα παρεις θες δεν θες γιατι πεινας τραγικα.Εγω θυμαμαι μια φορα μετα απο προπονηση εφαγα μιση κατσαρολα φαι ελεος.Γιαυτο και δεν το ξαναπηρα αυτο ειναι για εκτομορφους θα γινουμονα σαν βοδι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 07-05-09 04:44 #41
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RAMBO Εμφάνιση μηνυμάτων
    αξιζει το μ στακ η οχι?

    Hρεμησε λιγο man... δεν εχεις αναγκη απο supps εσυ ακομα .... Οταν με το καλο θα εχεις ρωτα τα παιδια εκει... ξερεις εσυ ............ ΓΙα μενα παντος αξιζει σε χαλαρο υφος
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 07-05-09 14:02 #42
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    το σκεφτηκα να το παρω αλλα δεν το χρειαζομαι απλα να μαθω τι κανει για να ξερω στο μελλον αν χρειαστει που δεν νομιζω
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 07-05-09 18:28 #43
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Τιποτα δεν σου χρειαζετε ρε στην ηλικια που εισαι που εχει να κανει με ορμονες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 19-07-09 20:40 #44
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Λοιπον κατέληξα πως θα χαλασω καποια χρήματα που μου περίσσεψαν απ΄οτις διακοπες () και θα χρησιμοποιηση το εν λόγω Stac μαζί με τα Animal Cuts και μπορεί με τα Αnimal Nitro (Αμινοξεα).Θα τα συνδυασω με υπαρχουσα πρωτεϊνη και με μια καλή δίαιτα που είχα διακοψει 2 εβδομαδες λογω διακοπων για το τελικο "φινίρισμα".Στόχος να χασω 3-4 κιλα από υγρα κυριως συσσωρευμενα και κανενα πόντο λίπους και να μην flataρω πολυ..Για να δουμε ,θα κανω το αναλογο review μετά από 1 μηνα....
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 19-07-09 20:55 #45
    Προεπιλογή
    Θα παιξεις τρελη μπαλα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 13 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία