Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. 21-03-13 04:04 #1
    Post Πάχος,άσκηση,διατροφη....θελω γνωμες
    Λοιπον, ειμαι νεο μελος στο forum και θα ηθελα να με βοηθησετε σε ενα θεμα που εχω. Το παχος το παιρνω στα ποδια :/ περυσι με προσπαθεια 9μηνων απο 108 πηγα 86 μονο με διατροφη και ασκηση και ειχα φτιαξει ενα παρα πολυ καλο σωμα δηλαδη ειχα κοιλιακους (6 pack) το "V" +++ και τα ποδια μου ειχαν αδυνατισει αρκετα, ειχα καπου στο 8% ομως τωρα εχω φτασει στα 91 λογω 7μηνης απουσιας απο διατροφη και γυμναστικη και πρεπει να ειμαι καπου στο 14-15%. Θελω να μου πειτε ειδικες ασκησεις ή οτιδηποτε αλλο, που θα βοηθησει για να χασω το περιττο λιπος χωρις να φουσκωσουν τα ποδια μου διοτι ειναι ηδη αρκετα γυμνασμενα, ή διαφορα σημεια που θα πρεπει να προσεξω στην διατροφη κ.τ.λ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-03-13 18:35 #2
    Το avatar του χρήστη gretyl666

    Εγγραφή
    20-01-2013
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    750
    Προεπιλογή
    ειδικές ασκησεις για κάψιμο λίπους δεν νομιζω να υπάρχουνε. Η αερόβια θα σε βοηθησει ομως..
    Άμα δεν θές να "φουσκώσουν" τα ποδια σου ειναι απλό : μην αυξάνεις τα κιλα στις προπονήσεις ποδιών τοσο συχνά. Μια λύση,λέω εγώ τωρα.
    Στην διατροφή να προσέξεις να εχεις αρκετούς υδατάνθρακες μετα τη γυμναστικη και να εχεις λίγους πριν τον ύπνο και πολλούς το πρωί.Αν θές γραμμωση
    μεινε υποθερμιδικα
    Ελπίζω να βοήθησα.
    Γενικά ψάξε το το φορουμ και θα βρεις πολύ υλικό.
    Fall down 7 times, get up 8
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-03-13 04:45 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gretyl666 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειδικές ασκησεις για κάψιμο λίπους δεν νομιζω να υπάρχουνε. Η αερόβια θα σε βοηθησει ομως..
    Άμα δεν θές να "φουσκώσουν" τα ποδια σου ειναι απλό : μην αυξάνεις τα κιλα στις προπονήσεις ποδιών τοσο συχνά. Μια λύση,λέω εγώ τωρα.
    Στην διατροφή να προσέξεις να εχεις αρκετούς υδατάνθρακες μετα τη γυμναστικη και να εχεις λίγους πριν τον ύπνο και πολλούς το πρωί.Αν θές γραμμωση
    μεινε υποθερμιδικα
    Ελπίζω να βοήθησα.
    Γενικά ψάξε το το φορουμ και θα βρεις πολύ υλικό.
    να 'σαι καλα ενδιαφερουσα αποψη..!! θα την εφαρμόσω και θα σου πω τα αποτελέσματα σε κανα μηνα )
    Απάντηση με παράθεση