Θέμα: ZMA (Warriorlab)

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 21
  1. 25-03-13 03:36 #1
    Το avatar του χρήστη Gun&Roses

    Εγγραφή
    25-03-2013
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    93
    Προεπιλογή ZMA (Warriorlab)
    Όνομα: wari1.jpg Εμφανίσεις: 3150 Μέγεθος: 5,8 KB
    Όνομα: wari2.gif Εμφανίσεις: 3222 Μέγεθος: 21,7 KB

    Έχω πάρει παλαιότερα Zma από αυτή την εταιρία πολύ καλύτερο σε ποσότητα δόσεων, περιεκτικότητα συστατικών και τιμής από άλλα.. Το δοκίμασα μερικές ημέρες και με βοηθούσε στον ύπνο.. Να σημειώσω αυτό που βλέπετε δεν είναι ανά δόση γιατί η προτεινόμενη είναι επί 3! Άρα 3ις φορές παραπάνω από τα άλλα! Απλά διαβάζοντας και εδώ και αλλού για αυτή την εταιρία τρόμαξα και το έστειλα μετά από μερικές ημέρες στα σκουπίδια!!! Δοκίμασα άλλη εταιρία πολύ γνωστή με την κλασική περιεκτικότητα που έχουν όλα αλλά δεν είχα την εμπειρία που είχα με την warrior lab.. Έχει δοκιμάσει κανείς από αυτό; Αξίζει αν και σχεδόν άγνωστη εταιρία αφού μιλάμε για απλά συστατικά να είναι ποιοτικό το προϊόν και ασφαλές;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-03-13 21:47 #2
    Το avatar του χρήστη Gun&Roses

    Εγγραφή
    25-03-2013
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    93
    Προεπιλογή
    Δεν έχει δοκιμάσει κανείς από αυτό; Για την εταιρία γενικά καμιά πληροφορία;
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-09-13 22:50 #3
    Προεπιλογή ...
    καλησπέρα φίλε..σήμερα πήρα αυτό το σκεύασμα και κοίταξα πίσω και είδα ότι γράφει Θρεπτική Αξία ανα 1 κάψουλα 30 zinc 450 magn και 10.5 B6 , απ την άλλη μεριά της συσκευασίας όμως γραφει Nutritional Information per 3 capsules!!! τελικά ποσα mg έχει κάθε κάψουλα;;
    CHANGE DOES NOT COME WITH COMFORT...EVER !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 05-12-13 18:57 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gun&Roses Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όνομα: wari1.jpg Εμφανίσεις: 3150 Μέγεθος: 5,8 KB
    Όνομα: wari2.gif Εμφανίσεις: 3222 Μέγεθος: 21,7 KB

    Έχω πάρει παλαιότερα Zma από αυτή την εταιρία πολύ καλύτερο σε ποσότητα δόσεων, περιεκτικότητα συστατικών και τιμής από άλλα.. Το δοκίμασα μερικές ημέρες και με βοηθούσε στον ύπνο.. Να σημειώσω αυτό που βλέπετε δεν είναι ανά δόση γιατί η προτεινόμενη είναι επί 3! Άρα 3ις φορές παραπάνω από τα άλλα! Απλά διαβάζοντας και εδώ και αλλού για αυτή την εταιρία τρόμαξα και το έστειλα μετά από μερικές ημέρες στα σκουπίδια!!! Δοκίμασα άλλη εταιρία πολύ γνωστή με την κλασική περιεκτικότητα που έχουν όλα αλλά δεν είχα την εμπειρία που είχα με την warrior lab.. Έχει δοκιμάσει κανείς από αυτό; Αξίζει αν και σχεδόν άγνωστη εταιρία αφού μιλάμε για απλά συστατικά να είναι ποιοτικό το προϊόν και ασφαλές;
    Εφ όσων σε βοήθησε στον ύπνο και το είδες οτι δουλεύει γιατί να το πετάξεις??
    Πολύ βιαστική κίνηση!! Η βάση με τις εταιρίες είναι να βλέπεις το αποτέλεσμα!!
    Σε συγκεντρώσεις καλό, οικονομικό για την δουλεία του και βγάζει κυρίως μήνα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-12-13 23:14 #5
    Προεπιλογή
    παιδιά εγώ έχω πάρει ολόκληρο κουτί..μπορώ να πώ ότι με βοήθησε πάρα πολύ αν και δεν έχω άλλη εμπειρία από ΖΜΑ, αλλά πάντα είχα πρόβλημα ύπνου και αυτό διορθώθηκε από την πρώτη κιόλας χρήση. ξεράθηκα στον ύπνο (περίπου 9 με 10 ώρες χωρίς να ξυπνάω ανάμεσα στη νύχτα που εγώ προσωπικά δε το κατάφερνα ποτέ) όταν ξυπνούσα ένιωθα
    γεμάτος ενέργεια και πανέτοιμος για την επόμενη προπόνηση!! στο γυμναστήριο επίσης είδα διαφορά στη δύναμη και στην αντοχή. αυτά!
    CHANGE DOES NOT COME WITH COMFORT...EVER !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 30-12-13 19:01 #6
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Αυτα ειναι.Δηλαδη με πρωτεινη πνιγεσαι στη φλεβα?
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 30-12-13 19:21 #7
    Προεπιλογή
    Φιλε μου κακωs εκανεs και το πεταξεs, γιατι απο οτι βλεπω εχει πολυ καλεs αναλογιεs ανα καψουλα,επισηs διαβασα οτι εχει και γνωστοποιηση ΕΟΦ
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 31-12-13 01:10 #8
    Το avatar του χρήστη boutser

    Εγγραφή
    27-10-2013
    Περ.
    Καβαλα-Αιγα
    Μηνύματα
    47
    Προεπιλογή
    Σόρι αλλά επειδή πότε δεν ασχολήθηκα με συμπληρώματα και δεν ξέρω τίποτα σε αυτό το θέμα. Αυτό τι είναι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 31-12-13 13:42 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο boutser Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σόρι αλλά επειδή πότε δεν ασχολήθηκα με συμπληρώματα και δεν ξέρω τίποτα σε αυτό το θέμα. Αυτό τι είναι?
    Αυξανει τη παραγωγη της τεστοστερονης και της αυξητικης ορμονης στο σωμα.
    Επισης αυξανει τη δυναμη.
    Αν θες ψαξε στο φορουμ για παρομοια προιοντα ΖΜΑ.
    Even if nobody believes in me, supports me or recognizes my effort, I'll keep going...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 31-12-13 14:45 #10

    Εγγραφή
    05-12-2013
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    24
    Thumbs up
    Το ΖΜΑ ειναι πατενταρισμενη φορμουλα της www.snac.com, Αν ειναι η αυθεντικη φορμουλα (που νομιζω οτι ειναι κρινοντας απο την ετικετα) θα πρεπει και να αναγράφεται αυτο. Δουλευει πολυ καλα εφοσον ο οργανισμος σου εχει έλλειψη στις ουσιες αυτες.
    "Better die on your feet than live on your knees"
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 31-12-13 14:56 #11
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο boutser Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σόρι αλλά επειδή πότε δεν ασχολήθηκα με συμπληρώματα και δεν ξέρω τίποτα σε αυτό το θέμα. Αυτό τι είναι?
    Τιποτα το σημαντικο μπορει να είναι ψαροτικο σαν ονομασια αλλα είναι απλα ένα συμπληρωμα που περιεχει μαγνησιο σε μεγαλη ποσοτητα λιγο ψευδάργυρος και βιταμινη β6,αν και φθηνο ειναι αχρηστο θα πρεπει να εχεις ελειψη από μαγνησιο για να σε βοηθησει.Το οποιο μαγνησιο μπορεις να το παρεις πολύ ευκολα από το φαγητο σου.....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη totis : 31-12-13 στις 14:58
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 11-03-14 16:53 #12
    Προεπιλογή
    παιδια επειδη στο αμεσο μελλον σκεφτομαι να το αγορασω αυτο το προιον λογω ελλειψης υπνου θα ηθελα να μαθω περισσοτερο π.χ σε ποσο καιρο θα δεις διαφορα, τι διαφορες αναμενεται να δω??/ και επισης τις παρενεργιες του
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 11-03-14 18:48 #13
    Προεπιλογή Re: ZMA (Warriorlab)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gate 7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια επειδη στο αμεσο μελλον σκεφτομαι να το αγορασω αυτο το προιον λογω ελλειψης υπνου θα ηθελα να μαθω περισσοτερο π.χ σε ποσο καιρο θα δεις διαφορα, τι διαφορες αναμενεται να δω??/ και επισης τις παρενεργιες του
    Καλησπερα,παρενεργιες δεν θα εχεις απλα για δεις διαφορα στον υπνο σου θα πρεπει να το παρεις με εντελως.διαφορα θα δεις αμεσα ειναι απο τα συμπληρωματα τα οποια λειτουργουν.τωρα αλλα θετικα ισως δεις λογω του ψευδαργηρου που εχει δειξει οτι ανεβαζει τα επιπεδα τεστοστερονης.


    Αν δεν εχεις τον χρονο για να παρεις το συμπληρωμα με αδιο στομαχι μπορεις να δοκιμασεις gaba και melatonine.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 11-03-14 20:45 #14
    Προεπιλογή
    σκεφτομαι να το συνδιασω με την κρεατινη εφοσον ανεβαζει την τεσοστερονη αυτο συμαινει πως θα δω αμεση βελτιωση στην μυικη μου μαζα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 11-03-14 22:52 #15
    Προεπιλογή
    Οχι μην το βλεπεις ετσι την αμεση μυικη βελτιωση θα την δεις με την σωστη διατροφη σου και ασκηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία