Θέμα: ZMA (Warriorlab)

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 21 από 21
  1. 11-03-14 22:55 #16
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Gate 7 θα κανει καποια(?) διαφορά ΜΟΝΟ αν εχεις ελλειψη στον ψευδαργυρο...μαλλον απιθανο αν τρως κρεας κτλ.Αυξηση τεστο μονο τοτε εχει παρατηρηθει.

    Απο κει κ περα,το μαγνησιο μπορει να σε βοηθησει λιγο στον υπνο γτ σε χαλαρωνει κιολας.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-03-14 00:19 #17
    Προεπιλογή
    θα το αγορασω γιατι με 6 ωρες υπνου δεν γινεται αναρωνουν οι μυες και πηγαινω στο γυμναστηριο χωρις ενεργια και εχω ελλειψη δυναμης οπως π.χ σημερα πηγα στις 12 30 γυμναστηριο και δεν μπορουσα να σηκωσω καλα τα κιλα με τα χιλια ζορια εβγαλα 8 αντι για 10 επαναληψεις .. εγω πιστευα πως εφοσον κανω χρηση κρεατινης με βητα αλανινη δεν θα εχω προβλημα σε αντοχη και δυναμη αλλα καταλαβα πως ο υπνος παιζει μεγαλο ρολο
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-01-15 14:12 #18
    Προεπιλογή
    Θα βελτιωσει την ποιοτητα του υπνου σου , θα ειναι πιο βαθυς και ησυχος . Το πρωι μπορει να ξυπνας και πιο ευκολα , τουλαχιστον σ εμενα ετσι λειτουργησε . Δες επισης και το sci-mx zma hardcore .
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 31-12-15 15:54 #19
    Προεπιλογή
    Πολύ καλό αποτέλεσμα τουλάχιστον όσο αφορά την ποιότητα του ύπνου. Ειδικά σε μέρες που γυμνάζομαι αργά το βράδυ και μετά δεν μπορώ να χαλαρώσω εύκολα, είναι super.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 31-12-15 20:48 #20
    Προεπιλογή
    Το προιον αυτό το συνηστω ανεπιφύλακτα. Το χρησιμοποιω συνεχεια κατά διαστήματα. Σε μερες που γυρναω σπιτι κουρασμένος και πιασμένος από τη δουλεια και καπακι προπονηση. Περνω 3 καψουλακια το βραδυ πριν τον υπνο και το
    πρωι ξυπναω ξεκούραστος και φρέσκος. Με εχει σωσει !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-05-17 12:08 #21
    Προεπιλογή
    Αυτές τις μέρες η συσκευασία των 120 caps είναι σε προσφορά. Δείτε το εδώ.
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12