Θέμα: Metalhead's LoG

Σελίδα 1 από 18 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 1289

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 27-03-13 14:33 #1
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή Metalhead's LoG
    Καλησπέρα στην παρεα...με τα πολλα και μιας και πλησιαζει ο καιρος να αλλάξω το πρόγραμμα μου σε γράμμωση..αποφάσισα να ανοιξωκαι εγω ενα ημερολογιο..πιο πολυ για το χαβαλέ...και για καμια συμβουλη.....

    Τα στατς μου ειναι 1.65~ υψος ,περιπου 77κιλα βαρος ,αρκετα χαμηλο ποσοστό λίπους οπως βλέπω συνηθως....τώρα για περιφέρειες πρεπει να μετρηθώ...

    Ακολουθησα μετα τα χριστουγεννα το προγραμμα ογκου #1 του Μπουρνάζου,τώρα ειμαι στο #2 και σκέφτομαι αντι να μπώ στο #3 να μπώ για γράμμωση(και στεγνωμα)..λιγο περιττό λιπος στην κοιλια το εχω..και ενα θόλωμα....

    Απο διατροφή τρώω καθημερινα οτι εχει το σπιτι(η μανα φροντίζει για καθαρο φαι) και προσέχω γενικότερα....

    5μερες τώρα λείπω απο το γυμ λογω 4 ημερου και περιμένω σημερα αυριο να γραφτώ στο Γυμ του Mr.Μπουρνάζου...ελπίζω να παρουν αλλο αερα οι προπονησεις μου


    Τελευταίο πρόγραμμα ήταν για ωμους την παρασκευή...οπου

    1- SHRUGS Μπαρας -> 14-10-6-4(τα σετ)

    κιλα 50-60-75-85 (τα γράφω ετσι,δηλαδη σε κατι σετ αναλογουν και τα κιλα)

    2-ορθια κωπηλατικη μπαρας ->14-10-6-4(σετ)

    κιλα 15-25-30-30

    3- κανονικα ειχα πιεσεις smith οπισθολαίμιες αλλα εκανα πιεσεις στο ειδικο μηχανημα πιεσεων ωμων

    σετ--> 14-10-6-4

    κιλα-- 40-50-70-90 (εδω τα φόρτωσα ολα οσα ειχε γιατι ειχα πάρει πολυ φορα )

    4- κλείνω με πλαγιες εκτάσεις αλτήρων όρθιος (ή μπροστινες εκτάσεις με καθετο κρατημα του αλτήρα)

    σετ 14-10-6-4
    κιλα 7.5-12-15-20


    αυτα απο μένα...θα επανέλθω σύντομα με προπο πλατη-δικ...

    περιμένω και τη γνώμη σας σχετικά με το τι να κάνω με το πρόγραμμα
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-03-13 14:39 #2
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    να σημειώσω επίσης οτι απο ποσότητες δεν μετράω στις τροφές απλα φροντίζω να τρώω αρκετα λαχανικα,οσπρια,κρεας(καθαρο και οχι βεβαρυμένο με σάλτσες)Και φυσικα πολυ γαλα και γιαουρτι....

    απο συμπληρώματα εχω χρησιμοποιήσει μονο μια κρεατίνη της xcore και στην παρουσα φάση ΖΜΑ και tabs καφείνης (πριν την προπόνηση μονο)
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-03-13 14:52 #3
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    ηλικια?χρονια ενασχολησης?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-03-13 14:57 #4
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    ναι σωστα ηλικία 21 και χρονια ενασχόλησης 1.5 περιπου σοβαρα...πιο παλια γυμναστήριο με κενα..και απο αλλα αθλήματα πεζοπορία σε βουνα κολύμπι-ποδηλατο και τετοια
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-03-13 15:27 #5
    Προεπιλογή
    Τρομερα stats μπραβο.....
    Τρομερα ομως!!
    Καλα δηλαδη ποσο παραπανω να γραμμωσεις;
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-03-13 15:30 #6
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Καλή αρχή μέταλο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 27-03-13 15:32 #7
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    φλεβικότητα βλέπω ...και γραμμωση στους ωμους (ινες) ...στο στηθος ειμαι λιγο πίσω (λογω γενετικών υποθέτω) και στα πόδια ειμαι στεγνός αλλα εχουν γραμμώσει...


    για την γράμμωση που λεω...θελω να πέσει το λιπος στην κοιλια...να φαινονται οσο γινεται πιο καθαρα οι κοιλιακοι...και να υπάρχει αυτη η ''σκληρότητα'' που λεμε οσο για τα στατς..προσπαθώ να μην ξεφυγω γιατι ειμαι και κοντος και θα δειχνω σαν βαρέλι μετα....
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 02-04-13 22:55 #8
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή Metalhead's LoG
    για πειτε ημερομηνια κυριοι.. και γω κορυδαλλο μενω , αν βολευει παμε παρεα με πουλμαν ....!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 02-04-13 22:56 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    για πειτε ημερομηνια κυριοι.. και γω κορυδαλλο μενω , αν βολευει παμε παρεα με πουλμαν ....!!

    Πού μένεις λέει?
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-04-13 22:59 #10
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    εγω ρε παίδες για αυτη την πέμπτη ελεγα... τώρα αν θελετε αλλη μεραα....
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 05-04-13 15:58 #11
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Metalhead's LoG
    Super το πόδι!

    Thanks για την πληροφορία Παντελή γιατι και εγω λέω να τα πάρω λίγο και δεν ήξερα πως.
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 05-04-13 16:03 #12
    Προεπιλογή
    μπραβο ρε μεταλ !!

    παντως αν αποφασισεις ξυραφι στο ποδι, θα βαζεις παντα λιγη μαλακτικη μαλλιων
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 05-04-13 16:07 #13
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Όνομα: bodygroom.jpg Εμφανίσεις: 472 Μέγεθος: 53,0 KB

    Επειδη εχω δοκιμασει τα παντα (καλα μην με βγαλετε και αδερφη παντρεμενο ανθρωπο) , η καλυτερη αγορα που μπορει να κανει καποιος που σεβεται τον εαυτο του.. αποτελεσμα ΙΔΙΟ με ξυραφι , χωρις τους ερεθισμους και σχεδον τοσο γρηγορο οσο το ξυρισμα.. αδιαβροχη εννοειται !! σας συμπαθω αλητες και πρεπει να σας προσεχω!

    Εγω την ειχα βρει στα 25 ευρω προσφορα απο κωτσοβολο .. δυστυχως καπου την εχω κρυμμενη και δεν μπορω να την βρω..

    Μια παρομοια απο το τζαμπο , ΠΟΛΥ πατατα
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 05-04-13 16:10 #14
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koukoutsaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπραβο ρε μεταλ !!

    παντως αν αποφασισεις ξυραφι στο ποδι, θα βαζεις παντα λιγη μαλακτικη μαλλιων

    το εχω δοκιμασει στο σώμα αυτο, με την gilette fusion με 5 λεπίδες και γλυστράει πολυ καλυτερα το ξυράφι

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όνομα: bodygroom.jpg Εμφανίσεις: 472 Μέγεθος: 53,0 KB

    ΕΓΩτην ειχα βρει στα 25 ευρω προσφορα απο κωτσοβολο .. δυστυχως καπου την εχω κρυμμενη και δεν μπορω να την βρω..
    θα κοιτάξω μηπως βρώ απο κανα ebay καμία ,αλλιως και με την κλασσική κουρευτικη στη μικρη σκαλα θα γινει δουλεια προς το παρον
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 05-04-13 16:25 #15
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Είναι για ολο το σωμα και για κουρεμα , αν θες παιρνεις και τα μουσια!

    Η διαφορα απο την απλη κουρευτικη μηχανη ειναι τεραστια , με αυτο τις ξυριζεις κανονικα Δηλαδη τα χιλιοστα που απεχει η μηχανη με τις τριχες ειναι απειροελαχιστα και δεν υπαρχει κινδυνος να κοπεις!

    *Για αρχη και για να μην μπεις σε επιπλεον εξοδα αν το αποφασισεις χρησιμοποιησε την κουρευτικη μηχανη
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 18 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία