Καλησπέρα στην παρεα...με τα πολλα και μιας και πλησιαζει ο καιρος να αλλάξω το πρόγραμμα μου σε γράμμωση..αποφάσισα να ανοιξωκαι εγω ενα ημερολογιο..πιο πολυ για το χαβαλέ...και για καμια συμβουλη.....

Τα στατς μου ειναι 1.65~ υψος ,περιπου 77κιλα βαρος ,αρκετα χαμηλο ποσοστό λίπους οπως βλέπω συνηθως....τώρα για περιφέρειες πρεπει να μετρηθώ...

Ακολουθησα μετα τα χριστουγεννα το προγραμμα ογκου #1 του Μπουρνάζου,τώρα ειμαι στο #2 και σκέφτομαι αντι να μπώ στο #3 να μπώ για γράμμωση(και στεγνωμα)..λιγο περιττό λιπος στην κοιλια το εχω..και ενα θόλωμα....

Απο διατροφή τρώω καθημερινα οτι εχει το σπιτι(η μανα φροντίζει για καθαρο φαι) και προσέχω γενικότερα....

5μερες τώρα λείπω απο το γυμ λογω 4 ημερου και περιμένω σημερα αυριο να γραφτώ στο Γυμ του Mr.Μπουρνάζου...ελπίζω να παρουν αλλο αερα οι προπονησεις μου


Τελευταίο πρόγραμμα ήταν για ωμους την παρασκευή...οπου

1- SHRUGS Μπαρας -> 14-10-6-4(τα σετ)

κιλα 50-60-75-85 (τα γράφω ετσι,δηλαδη σε κατι σετ αναλογουν και τα κιλα)

2-ορθια κωπηλατικη μπαρας ->14-10-6-4(σετ)

κιλα 15-25-30-30

3- κανονικα ειχα πιεσεις smith οπισθολαίμιες αλλα εκανα πιεσεις στο ειδικο μηχανημα πιεσεων ωμων

σετ--> 14-10-6-4

κιλα-- 40-50-70-90 (εδω τα φόρτωσα ολα οσα ειχε γιατι ειχα πάρει πολυ φορα )

4- κλείνω με πλαγιες εκτάσεις αλτήρων όρθιος (ή μπροστινες εκτάσεις με καθετο κρατημα του αλτήρα)

σετ 14-10-6-4
κιλα 7.5-12-15-20


αυτα απο μένα...θα επανέλθω σύντομα με προπο πλατη-δικ...

περιμένω και τη γνώμη σας σχετικά με το τι να κάνω με το πρόγραμμα