Θέμα: Metalhead's LoG

Σελίδα 4 από 86 ΠρώτηΠρώτη ... 234561454 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 1289
  1. 29-03-13 13:56 #46
    Banned
    Εγγραφή
    26-01-2013
    Μηνύματα
    297
    Προεπιλογή
    Πολύ εμφανής είναι μόνο η ασυμμετρία στο στήθος σε σχέση με τα υπόλοιπα, το οποίο είναι λογικά σε μεγάλο βαθμό γενετικό χαρακτηριστικό, κατά τα άλλα πολύ καλός, εγώ θα έδινα και λίγο περισσότερο γκάζι τραπεζοειδείς στην θέση σου
    Πόσο καιρό γυμνάζεσαι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 29-03-13 14:11 #47
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    ναι φίλε μου ισχύει..το δεξι στήθος ειναι πιο πίσω απο το αριστερο και ταυτόχρονα και τα δυο ειναι λογω γεννετικών πιο πίσω απο τα υπόλοιπα σημεια ....τραπς παίζω με πολυ καλα κιλά..ισως δεν βοηθάει η πόζα πολυ ...


    εντατικά 1.5 χρονο περιπου
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-03-13 14:39 #48
    Banned
    Εγγραφή
    26-01-2013
    Μηνύματα
    297
    Προεπιλογή
    Ε τι μ@μ@κίες κάθομαι και λέω τότε ρε μαν, για 1,5 χρόνο είσαι άψογος, μπράβο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 29-03-13 14:40 #49
    Προεπιλογή
    πλ καλος

    πλατη (γεμισμα + ανοιγμα) + χερια πολυ καλα.. εμφανης αδυναμια στο στηθος οπως ειπες και μου φαινεται και ωμους αλλα δεν ξερω κατα ποσο σε βοηθαει αυτη η ποζα ισως να φταιει και η φωτο δλδ..

    τραπεζοειδεις ολοι ειμαστε δυνατοι δεν παιζουν τοσο σημασια τα κιλα που μπορεις να κανεις σε κλασσικα shrugs.. δες ενα post του Gorilla που εχει εναν τυπο που αναλυει ενα πιο σωστο trap contraction απ οτι τα κλασσικα shrugs.. καλη συνεχεια!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-03-13 15:20 #50
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Metalhead|T| Εμφάνιση μηνυμάτων
    Bραδυνό: 1τόστ γαλοπούλα edam ,μισο αγγούρι,ενα γιαούρτι σκετο..και πιο μετα ενα τσαγάκι...


    αυριο LEG DAY...ελπίζω να εχω δυνάμεις....ηδη τα χέρια μου ειναι πολυ πιασμένα..
    με τετοια διατροφη θα πας αγωνες?απο πρωτεινα εισαι μηδεν ξεκινα απο τωρα να τα φτιαχνεις αυτα αν εχεις οντως στο πισω μερος του μυαλου σου αγωνες
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-03-13 15:26 #51
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    καλη ποιοτητα... δεν εχεις λιπος αλλα σε χαλαει καπως η φαρδια μεση για το υψος σου και το στηθος θελει γεμισμα.. γενικα θες κιαλλο ογκο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-03-13 15:30 #52
    Προεπιλογή
    Πωω ρε φιλε μπραβο καταπληκτικοι ωμοι και πλατη..ζηλευω και τη γραμμωση σου
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 29-03-13 15:37 #53
    Προεπιλογή
    Επειδή έχουμε ίδιο ύψος περίπου μπορείς να μου πεις τι περιφέρεια μέσης, κοιλιάς και χεριού έχεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 29-03-13 15:59 #54
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Μια χαρα σε κοβω,το στηθος θελει λιγο εμφαση οπως και το φαι ,τωρα για τους αγωνες θα μιλησεις με τους εμπειρους
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 29-03-13 16:30 #55
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    παιδια μια ιδεα ειπα για τους αγώνες..μην το δενουμε σκοινι κορδόνι εξάλλου το χρονου και αν..μέχρι τοτε εχω καιρο....το υψος μου ξαναλέω ειναι 1.65 περιπου...περιφέρεια μεσης (κατω ) ειμαι περιπου 88 και πάνω στα φτερα που λεμε (κατω απο μασχάλη να πιανει και στηθος ) περιπου 110....χέρι 40-41 περιπου...


    η διατροφή ειναι στο περίπου ιδια διοτι καθότι τετραμελής οικογένεια εχουν αρκετα εξοδα οι δικοι μου ,αν και φροντίζει η μανα μ να τρώμε σωστα....υπαρχουν βέβαια μέρες που δεν εχω και πολυ ορεξη.....΄τωρα που πλησιάζει ο καιρός να μπώ στη γράμμωση θα χρειάστω λιγη καθοδήγηση για την διατροφη


    ΥΓ για πιο συγκεκριμένες μετρήσεις αναμείνατε μετρηση
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 29-03-13 16:33 #56
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    ΥΓ2 επισης ..λογο ύψους..λέω να μην φορτώσω κιαλλο....σημερα μετρηθηκα στη ζυγαριά και εδειξε 75..(φαίνεται φύγαν καποια νερα)...σκοπός απο του χρονου ειναι να σκαρφαλώσω στα 80+ αλλα με προσοχή γιατι καθε παραπάνω κιλό σε αυτο το ύψος δειχνει σαν πάχος
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 29-03-13 16:37 #57
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    vaggan με την βοηθεια σας θα φτιάξω και την διατροφούλα οπως ειπα τωρα που θα ξεκινήσω το αλλο πρόγραμμα...

    στήθος πώς να το κάνω να πάρει περισσότερο?.

    ..τώρα στο πρόγραμμα της γράμμωσης σκέφτομαι να χτυπάω 2 φορες την εβδομαδα καθε ομαδα..(Δευτ.Τριτ.Τετ κ επαναληψη Πεμπ.Παρασκ.Σαββατο)

    οποιαδήποτε συμβουλη και παρατήρηση δεκτή...
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 29-03-13 16:50 #58
    Προεπιλογή
    Εκτος απο το γενετικο..ενα πολυ καλο προγραμμα για στηθος ειναι
    Πιεσεις μπαρας επικλινη
    Πιεσεις αλτηρες ισιο
    Βυθισεις
    Κροςοβερ πεκ ντεκ η ανοιγματα η πουλοβερ...ο,τι πρεπει για μαζα και απο επαναληψεις διαλεγεις εσυ
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 29-03-13 17:05 #59
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    χριστόφορε το προγραμμα μου ειναι

    Πιεσεις ισιο
    ------ επικλινη
    ανοιγματα ισιο
    κρος οβερ

    και αντι για πιεσεις σε κατακλινη κάνω ή pullover ή βυθισεις...
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 29-03-13 18:19 #60
    Προεπιλογή
    Πολύ καλός....για 1.5 χρόνο, άριστος θα έλεγα. Λεπτομέρειες θα αναφέρω αργότερα ή από κοντά. Το στήθος σου έχω και εγώ γεννετικά, που δύσκολα δείχνει ειδικά σε στεγνή κατάσταση όπως η δικιά σου. Γαλατάκι Ροδόπη ε? Και εγώ παίρνω το μεγάλο το γιαούρτι τους......άπαιχτο
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 86 ΠρώτηΠρώτη ... 234561454 ... ΤελευταίαΤελευταία