Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 1 από 1
  1. 29-03-13 20:36 #1
    Προεπιλογή Το πλάνο λιποδιάλυσης .
    Οποιαδήποτε βοήθεια-παρατήρηση καλοδεχούμενη.
    Ξεκίνησα εδώ και περίπου 1,5 μηνα διατροφή-αεροβική με 1.79ψμ 82κγ και λίπος ~30%.

    Διατροφή:πρωινό 1.γάλα 1,5% με δημητριακά ολικής της γνωστής εταιριας
    ή 2. φέτα ψωμί ολικής με φέτα γαλοπούλα και ελάχιστο ανθότυρο ανάλατο

    μεσημέριανο:όχι τηγανιτά όχι κοκκινο κρεας όχι ζυμαρικά ναί φακιές, λαχανόρυζο, κοτοπουλο λευκο, ψαρι (κτλπ γνώστα στους περισσότερους νομίζω)
    με σαλάτα λάχανο -μαρούλι και μισή ή 1 φέτα ψωμί ολικής

    απόγευμα άν φαω:φέτα ψωμί ολικής με φέτα γαλοπούλα και ελάχιστο ανθότυρο ανάλατο

    βραδυνό: το μισό γάλα με δημητριακά που τρώω για πρωινό

    Παίρνω και λιποδιαλύτες που μου κόβουν πολύ την όρεξη γι αύτο δεν κάνω περισσότερα γέυματα εκτος το ότι πάω για τρέξιμο ή μονο απόγευμα ή και πρωί και απόγευμα με συνέπεια να μην τρώω 1,5 ώρα πριν πάω και 1,5 ώρα αφου γυρισω


    Γυμναστική:Όποτε νιώθω το σώμα μου ξεκούραστο πηγαίνω για τρεξιμο 45-50 λεπτα πρωί και αλλο τοσο απογευμα στον οποίο χρονο κάνω 3 12λεπτα τρέξιμο (10-11χλμ/ω) και το υπόλοιπο γρήγορο βαδην ή πηγαίνω μόνο απόγευμα.την αεροβική την κάνω το λιγότερο 5 μερες αλλα συνήθως 6 μερες την εβδομάδα.κάθε μέρα το απόγευμα μετα το τρέξιμο κάνω 5χ150 κοιλιακούς 5χ15 κάμψεις 5χ30 πλάγιους κοιλιακούς 5χ25 δικέφαλους με αλτήρες και 5χ20 στήθος πάλι με αλτήρες.επίσης έχω και μία ζωνη σάουνα μασάζ που δεν ξέρω αν κάνει τιποτα πάντως κάνω και μία ωρα απο αυτό.

    Αποτελέσματα μετά απο ~1,5 μήνα -8κγ 74κγ και 10 πόντους από τη μέση (απο 104-94).

    Target: 70κγ και λίπος κοντά στο 15% (μια επίπεδη κοιλιά τελοπάντων )
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη panos25 : 29-03-13 στις 20:40
    Απάντηση με παράθεση