Θέμα: Creatine (Allmax)

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 23 από 23
  1. 17-09-16 21:21 #16
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα παιδιά! Τις επόμενες μέρες σκέφτομαι να αγοράσω μονοϊδρυκη κρεατίνη. Μετά από έρευνα αγοράς που έκανα είμαι ανάμεσα στην κρεατίνη της allmax και στην creapure της reflex..
    Ποιά από τις δύο θα παίρνατε;
    Και στις δύο μάρκες, στην σελίδα τους δεν αναφέρει την Ελλάδα ως εισαγωγέα και παρόλα αυτά τις έχουν διαθέσιμες ορισμένα καταστήματα ..τι παίζει με αυτό;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-09-16 22:15 #17
    Banned
    Εγγραφή
    03-06-2016
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    383
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Push.it.to.the.limit Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα παιδιά! Τις επόμενες μέρες σκέφτομαι να αγοράσω μονοϊδρυκη κρεατίνη. Μετά από έρευνα αγοράς που έκανα είμαι ανάμεσα στην κρεατίνη της allmax και στην creapure της reflex..
    Ποιά από τις δύο θα παίρνατε;
    Και στις δύο μάρκες, στην σελίδα τους δεν αναφέρει την Ελλάδα ως εισαγωγέα και παρόλα αυτά τις έχουν διαθέσιμες ορισμένα καταστήματα ..τι παίζει με αυτό;
    Τιποτα δεν παιζει...δεν εχει κατι το μυστηριο μη φοβάσαι!! Οσο για το ποια και οι δυο την ιδια δουλεια θα σε κανουν και οι 2 ιδιες τιμες αν θυμαμε καλα οποτε ο,τι και να παρεις το ιδιο ειναι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-09-16 22:30 #18
    Banned
    Εγγραφή
    27-02-2016
    Περ.
    Π.Φαληρο
    Μηνύματα
    208
    Προεπιλογή
    Εχω παρει την Allmax που ειναι και αυτη Creapure, βλεπω την Allmax πιο φτηνη αναλογικα με την ποσοτητα που εχει μεσα, μιλαω για τα 400γρ
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-09-16 22:34 #19
    Προεπιλογή
    Σε ευχαριστώ φίλε για την απάντησή σου! Λογικά αφού κάνουν την ίδια δουλειά (και ποιότητα ίδια, creapure-micronised και οι δύο), θα προτιμήσω την κρεατίνη της allmax μόνο και μόνο γιατί την βρίσκεις πιο εύκολα (την έχει και ο αθλητής), σε σχέση με αυτή της reflex.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-09-16 22:37 #20
    Banned
    Εγγραφή
    03-06-2016
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    383
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Push.it.to.the.limit Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ευχαριστώ φίλε για την απάντησή σου! Λογικά αφού κάνουν την ίδια δουλειά (και ποιότητα ίδια, creapure-micronised και οι δύο), θα προτιμήσω την κρεατίνη της allmax μόνο και μόνο γιατί την βρίσκεις πιο εύκολα (την έχει και ο αθλητής), σε σχέση με αυτή της reflex.
    Και την reflex την βρίσκεις το ιδιο ευκολα
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-09-16 22:37 #21
    Προεπιλογή
    Παναγιώτη, σωστή η παρατήρησή σου η allmax στα 400gr έχει την ίδια τιμή με την κρεατίνη της reflex που όμως είναι 250γρ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 17-09-16 22:41 #22
    Post
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eggbo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και την reflex την βρίσκεις το ιδιο ευκολα
    Ίσως δεν έχω ψάξει εγώ καλά Ευχαριστώ και πάλι!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 17-09-16 22:59 #23
    Banned
    Εγγραφή
    03-06-2016
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    383
    Προεπιλογή
    Σε εστειλα μηνυμα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12