Σελίδα 32 από 32 ΠρώτηΠρώτη ... 22303132
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 466 έως 476 από 476
  1. 25-08-14 17:03 #466
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Συμφωνώ με τον σύντεκνο Levrone! Έτσι ειναι τα πράγματα. Απλά ο ναρκομανής είναι στο παγκάκι κ ρακένδυτος κ μας φαίνεται κάπως. Είναι σαν την κόκα. Πας στα κλάμπ ξερεις τον πορτιέρη (τίνγκα στο αναβολικό) ξέρεις τον μπάρμαν (μες στην κόκα) τις γκόμενες επίσης μες στην κόκα (τα τελευταία χρόνια κ ειδικά στην Αθήνα το βλέπεις πολύ συχνά το φαινόμενο), και δεν λες τίποτα όλα ρόδινα. Αλλά μετά που πας για κάνα σουβλάκι τυλιχτό που λένε κ οι Αθηναίοι περνάς από Σύνταγμα τα ξημερώματα βλέπεις τους ναρκομανείς κ τους κράζεις, κοίτα τι κάνει, πως είναι κτλ. Έτσι κ με τα αναβολικά. Όλοι τα βλέπουν γύρω τους αλλά επειδή είναι συνδεδεμένα με μια άλλη τάξη πραγμάτων, κάνεις την πάπια. Και κανείς δεν τα σταματάει ούτε αν πάθει κάτι! Γνωστός μου στο gym έπαθε μεγάλη ζημιά το νεφρό του (μα μεγάλη ζημιά το πρόλαβε στο τσακ) κ μου έλεγε θα τα κόψω κ θα παίρνω μόνο συμπληρώματα κ μετά από 1 μήνα ήρθε κ μου έλεγε τον κύκλο που μπήκε κ αν του δουλέψει γιατί τα βάζει σε μικρή ποσότητα τώρα (τότε). Δηλ. έλεος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-08-14 23:55 #467
    Προεπιλογή
    απο την στιγμη που καποιος παιρνει αναβολικα για μενα παυει να αντιπροσωπευει εναν υγιεινο τροπο ζωης οσο σωστη και αν ειναι η διατροφη και η προπονηση του. τα αναβολικα μονο καταστροφη φερνουν στο ανθρωπινο σωμα και δεν εχουν να κανουν με την φυσικη αναπτυξη του σωματος. δεν υπαρχει το "σιγα μωρε μια φορα/ενας κυκλος ακομη και μετα τα κοβω" αυτο λενε και οσοι φιλοι μου καπνιζουν και ακομη να το κοψουν το τσιγαρο. το ποσο μπορει κανεις να αντισταθει εχει να κανει με πολλους παραγοντες οπως η ψυχολογια η παιδεια και η γνωση που εχει καποιος για αυτα αλλα τον κυριο λογο τον εχει παντα ο εγκεφαλος και κανενας αλλος. το θεμα παντως με τα αναβολικα θα ελεγα οτι θα μπορουσαμε να το συζηταμε χωρις καποτε να φτασουμε σε ενα συμπερασμα (ουτε φιλοσοφοι να ειμασταν ) μια επιλογη ειναι που εχει τις επιπτωσεις της. Βοηθανε εξωτερικα καταστρεφουν εσωτερικα
    Ευχωμαι στον κ.Σταυρο καλη αναρωση και καλη δυναμη!!!!
    Never skip brain day
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-08-14 01:27 #468
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    απλα η παγιδα ειναι οτι με τα ναρκωτικα σε απαξιωνουν ενω η ντοπα καταξιωνει σε εισαγωγικα (γινεσαι αρεστος δυνατοτερος ταχυτερος απειλιτικοτερος αναλογα την επιδιωξη σου)απο αποψη επικυνδυνοτητας τωρα δεν ειναι σαφως το ιδιο δεν μπορω να βαλω την ηρωινη με την ταδε ανδρογονα ουσια οπως επισης στην ντοπα δεν υπαρχει χρηση παραμονο καταχρηση αφου αυτα ειναι φαρμακα για να θεραπευουν ασθενειες σε περιπτωσεις χρησης για να παραγεις αποτελεσματα σε οποιοδηποτε τομεα απο τους παραπανω ξεκινας καταχρηση απο εκει και περα ξεκιναει σε τι βαθμο θα κανεις καταχρηση.τι?ποσο?και για ποσο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-08-14 01:46 #469
    Προεπιλογή
    Αρα η ντοπα σε χρηση ειναι θεραπευτικη ,
    ενω μονο σε καταχρηση εχει αποτελεσμα για το σωμα αλλα και παρενεργειες. Αυτο λες?

    Παρενεργειες σε απλη χρηση δεν εχει?
    Τι πιστευεις δηλαδη ρωταω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 26-08-14 03:33 #470
    Προεπιλογή
    Δε νομίζω να είπε αυτό. Απλά τόνισε πως τα ακόμη και σε μικρές ποσότητες είναι βλαβερά, αλλά έχουν το θετικό το ότι χρησιμοποιούνται για την θεραπεία ασθενών εννοείται μεταδίδοντας τις όποιες παρανέργειες έχουν αυτά.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 11-12-14 15:05 #471
    Question
    εχω κανει την ιδια ερωτηση και σε αλλο θεμα..τεστοστερονη **** ανα βδομαδα λετε επηρεαζει πολυ την τριχοπτωση?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-12-14 22:12 #472
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο georgepyrrakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω κανει την ιδια ερωτηση και σε αλλο θεμα..τεστοστερονη **** ανα βδομαδα λετε επηρεαζει πολυ την τριχοπτωση?
    Τα κεφαλάκια σου επηρεάζει περισσότερο, παρά τις τρίχες σου
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 02-05-18 12:18 #473
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Λιγα λογια και σταρατα



    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 04-05-18 21:35 #474
    Προεπιλογή
    Έχω γνωστό μου στο κοντινό περιβάλλον μου,όπου έκανε συχνά κύκλους με Τ χωρίς να προσέχει διατροφή,απλά φόρτωνε ότι έβρισκε όχι ίδιαιτερα βρώμικα όμως και η διαφορά ήταν καρά εμφανέστατη.
    Κανένα πρόβλημα υγείας ούτε καν αποκατάσταση κτλ.
    Ενημέρωτικα το αναφέρω μιας και δεν έχω ασχοληθει καθόλου με ΑΑΣ
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 04-05-18 21:41 #475
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Και με πολυ μικρες δοσεις η διαφορα ειναι τεραστια. Αλλα παντα υπαρχει κινδυνος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 05-05-18 00:53 #476
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    κανείς δεν ξέρει που θα βγεί κουσούρι στον καθε οργανισμό και εκείνο που είναι το υπουλο που όταν δώσει σημαδια είναι ήδη αργα είναι η καρδια και γενικά η κατάσταση του κυκλώματος αρτηριών και φλεβών , όπως και ο εκφυλισμός αρθρώσεων αρθρίτιδες και πόνους ειδικα απο τα "ακίνδυνα"νταλαβέρια τα γραμμωτικά
    και επίσης μια άλλη παρενέργεια η πιο σοβαρη που πιάνει σε άλλους πολύ και άλλους λίγο είναι ο εθισμός σ αυτα λόγω ενοείτε των αποτελεσμάτων , γιατι όπως λέει και η παροιμία " Τον πούστη και τον χασικλή , η δοκιμή τούς έφαγε"
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 32 από 32 ΠρώτηΠρώτη ... 22303132