Καλησπέρα και από εμένα είναι η πρώτη φορά που γράφω στο φόρουμ σας αν και το παρακολουθώ αρκετό καιρο αλλα ας μπώ στο θέμα. Πριν 2.5 περίπου χρόνια σε ηλικία 16 ετών ζύγιζα 125 κιλά και ημουν γύρω στο 1.86 ύψος έτσι αποφάσισα να λεξεκινήσω γυμναστήριο σε συνδυασμό με μια πομική τέχνη (kick boxing). κατάφερα μετα απο αυτό μέχρι σήμερα να χάσω 37 κιλά και να βρίσκομα αυτη τη στιγμή στα 88 κιλά 1.90 ύψος 18 ετών.
το πρόβλημα μου βρίσκεται στην κοιλιά και τους κοιλιακούς ( με τα αποτελέσματα μου στους υπολοιπους μύες είμαι πολύ ευχαριστημένος)
οι κοιλιακοί όμως δεν λένε να εμφανιστούν με ΤΙΠΟΤΑ τους έχει καλύψει ένα απομεινάρι απο δέρμα το οποιο αν το συγκρατησω με τα χερια μου σε κανονικη θεση εμφανιζεται το ΟΛΟΙ οι κοιλιακοι μου μυες κανονικα μεχρι και το V , ακομα και με το χερι μου οταν πιεζω τους νιωθω πολυ δυνατους και γυμνασμενους αλλα αυτο το πραγμα δεν λεει να φυγει με τιποτα δινωντας μια παρα πολυ ασχημη οπτικη επαφη φερνωντας με πραγματικα σε απογνωση. κανω κοιλιακους καθημερινα (4χ20 ροκανισματα , 4χ20 πλαινους σε καθε μερια και 4χ20 στους κατω ) ειχα δοκιμασει λυποδιαλυτες σε συνδιασμο με πρωτεινη για ενα διαστημα 8 βδομαδων αλλα δεν ειδα το ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. διατροφικα αποφευγω τους πολλους υδατανθρακες και λιπη αλλα μεχρι εκει οχι κατι ποιο μελετημενο αλλα πραγματικα δεν το νιωθω σαν λιπος ειναι ενα κομματι δερμα το οποιο δεν λεει να με αποχωριστει ( μεχρι και για εγχειρησεις μου εχουν πει )
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ
ευχαριστω εκ των προτερων