Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 29 από 29
  1. 16-12-13 13:28 #16
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.641
    Προεπιλογή
    για μενα ειναι οτι καλύτερο εχω δοκιμάσει ,και θα την ξαναπροτιμήσω σίγουρα...,το εχω ξαναγράψει κιολας
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-12-13 13:42 #17
    Προεπιλογή
    γενικοτερα η Universal εχει προσεγμενα προιοντα , απο παντα ακουω τα καλυτερα. ενα καινουριο promote να κανουνε και θα φτασει στα υψη ξανα.
    Not many people understand what a pump is. It must be experienced to be understood. It is the greatest feeling that I get.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-12-13 14:38 #18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stone garden Εμφάνιση μηνυμάτων
    γενικοτερα η Universal εχει προσεγμενα προιοντα , απο παντα ακουω τα καλυτερα. ενα καινουριο promote να κανουνε και θα φτασει στα υψη ξανα.
    ειναι χρονια αρκετα η universal και απο τι ξερω δεν εχει ακουστει τιποτα οσο αφορα τα συμπληρωματα της.
    το μονο κακο αργει να αναβαθμισει μερικα προιοντα π.χ animal pak ξεπερασμενο για εμενα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-10-14 19:08 #19
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα ! Σκέφτομαι να ξεκινήσω την εν λόγω κρεατίνη σε συνδυασμό με καφεΐνη σε χάπι για πριν την προπόνηση. Επίσης αν δεν υπάρχει πρόβλημα με τον συνδυασμό αυτών των δύο συμπληρωμάτων μέχρι ποια δοσολογία θα ήταν ασφαλής η καφεΐνη? Θα μπορούσα να πάρω πχ 400mg ? Ρωτάω εδώ επειδή είδα πως αναφέρθηκε η χρήση καφεΐνης λίγο πιο πάνω. Ευχαριστώ εξ αρχής...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-10-14 21:03 #20
    Το avatar του χρήστη capo

    Εγγραφή
    10-09-2014
    Περ.
    Patra
    Μηνύματα
    75
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giotiss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα ! Σκέφτομαι να ξεκινήσω την εν λόγω κρεατίνη σε συνδυασμό με καφεΐνη σε χάπι για πριν την προπόνηση. Επίσης αν δεν υπάρχει πρόβλημα με τον συνδυασμό αυτών των δύο συμπληρωμάτων μέχρι ποια δοσολογία θα ήταν ασφαλής η καφεΐνη? Θα μπορούσα να πάρω πχ 400mg ? Ρωτάω εδώ επειδή είδα πως αναφέρθηκε η χρήση καφεΐνης λίγο πιο πάνω. Ευχαριστώ εξ αρχής...
    οχι, μια χαρα θα εισαι με 400 mg, δεν υπαρχει κανενα προβλημα.. απλα θα μειωθει λιγο η δραση της κρεατινης, ελαχιστα θα μπορουσα να πω..
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 30-10-14 21:20 #21
    Προεπιλογή
    Ευχαριστώ πολύ ! Μάλλον θα ξεκινήσω από αύριο την κρεατίνη και θα δοκιμάσω και τον συνδιασμό ως pre με 400mg καφείνης
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-03-15 18:19 #22
    Arrow
    σκευτομαι να κανω κυκλο με αυτην την κρεατινη λεει τιποτα?
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 09-03-15 18:23 #23
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    μικροιονισμενη μονουδρικη creapure...
    η εταιρια που την πουλαει ειναι απο τις μακροβιεστερες στον χωρο..μπορεις να βγαλεις τα συμπερασματα σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-03-15 10:47 #24

    Εγγραφή
    26-11-2013
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    67
    Προεπιλογή
    Αξιόλογη δοκιμασμένη εταιρία. Την έχω πάρει κατά καιρούς. Ελπίζω τώρα που το δολάριο έχει πάει στα ύψη να παραμείνει προσιτή σε τιμή.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-09-17 15:20 #25
    Προεπιλογή
    Πάντα οικονoμική και δημοφιλής η κρεατίνη της Universal. Δείτε την εδώ.
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 16-05-18 01:16 #26

    Εγγραφή
    27-11-2011
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    22
    Προεπιλογή
    Πήρα σήμερα αυτή τη κρεατίνη. Έχει μια έντονη μυρωδιά σαν οινόπνευμα μέσα στο κουτί και συνεπώς και στην κρεατίνη. Με μια αναζήτηση στο google είδα είχαν και άλλοι το ίδιο πρόβλημα και με άλλων εταιριών (αλλά το θέμα γενικές ερωτήσεις για κρεατίνη είναι κλειστό και ρωτάω εδώ). Είδα και εδώ 1-2 περιπτώσεις οι οποίες έμειναν αναπάντητες. Μόνο ένας σε ένα ξένο φόρουμ είπε ότι ευθύνεται η ουσία που καθαρίζουν τα κουτιά πριν την χρήση τους και ότι συμβαίνει κάποιες φορές στην βιομηχανία των τροφίμων/ποτών. Είχε κανείς ποτέ παρόμοια εμπειρία και γνωρίζει 100%? Επίσης την πήρα από γνωστό κατάστημα άρα δεν είναι fake. Θα την επιστρέψω αύριο αλλά μου έκανε εντύπωση και έχω μείνει απορημένος...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 16-05-18 07:06 #27
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο rotax Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πήρα σήμερα αυτή τη κρεατίνη. Έχει μια έντονη μυρωδιά σαν οινόπνευμα μέσα στο κουτί και συνεπώς και στην κρεατίνη. Με μια αναζήτηση στο google είδα είχαν και άλλοι το ίδιο πρόβλημα και με άλλων εταιριών (αλλά το θέμα γενικές ερωτήσεις για κρεατίνη είναι κλειστό και ρωτάω εδώ). Είδα και εδώ 1-2 περιπτώσεις οι οποίες έμειναν αναπάντητες. Μόνο ένας σε ένα ξένο φόρουμ είπε ότι ευθύνεται η ουσία που καθαρίζουν τα κουτιά πριν την χρήση τους και ότι συμβαίνει κάποιες φορές στην βιομηχανία των τροφίμων/ποτών. Είχε κανείς ποτέ παρόμοια εμπειρία και γνωρίζει 100%? Επίσης την πήρα από γνωστό κατάστημα άρα δεν είναι fake. Θα την επιστρέψω αύριο αλλά μου έκανε εντύπωση και έχω μείνει απορημένος...
    Γιατι θα την επιστρεψεις?
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 16-05-18 15:08 #28

    Εγγραφή
    27-11-2011
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    22
    Προεπιλογή
    Πήρα τηλέφωνο στο κατάστημα και μου είπαν πως είναι όντως το κουτί που μυρίζει και ότι δεν υπάρχει θέμα με την κρεατίνη. Με χαλάει λίγο που μυρίζει, όχι ότι καταλαβαίνω κάτι όταν την πιω, και είπα μην έχει επηρεαστεί η κρεατίνη αλλά οκ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 16-05-18 20:17 #29
    Προεπιλογή
    Εγω πρην χρονια είχα πάρει πρωτεΐνη γεύση σοκολάτα της universal σε Κούβα,μόλις την άνοιξα γ@....σετα τρελή ητα,βρωμαγε ψαρίλα,τελικα την κατανάλωσα η γεύση της δεν ειχε κανένα θέμα και η μυρωδιά σιγα σιγα με το άνοιξε κλείσε ελλατωθηκε αρκετά,οποτε αν δεν σε χαλάει η μυρωδιά μπορεις να την κατανάλωσης.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12