Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6
  1. 28-04-13 20:52 #1
    Wink ΠΑΚΕΤΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ
    Καλησπερα παιδια παρακολουθω σχετικα αρκετα το φορουμ σας και θελω να σας πω οτι κανεται πολυ καλη δουλεια με εχετε βοηθησει παρα πολυ με τις γνωσεις/γνωμες σας.Ειναι η πρωτη φορα π κανω ποστ οποτε συγχωρεστε με για τυχον λαθη.Λοιπον στο θεμα μου ειμαι 29χρ 1.75υψος 73 κιλα με λιπος περιπου στο 18% γυμναζομαι 2.5 χρονια τωρα με βαροι και θελω να πιστευω οτι ειμαι σε αρκετα καλο επιπεδο.απο συμπληρωματα εχω παρει αρκετα και θα ηθελα να μ δωσετε γνωμες σχετικα με ενα πακετο συμπληρωματων για καλοκαιρι. Σκεφτομουνα κατι σαν whey protein νιτρικο Πολιβιταμινη τι εχετε να πειτε?? ο σκοπος ειναι να χασω την "κοιλιτσα μου" και παραλληλα να κρατησω οσο το δυνατον γινεται την μυικη μου μαζα.ψαχνω για μια επιπεδη κοιλια οχι φετες κοιλιακουσ κλπ κλπ . απο διατροφη σπιτισια οτι φιαξει η μαμα δλδ απλα προσεχω την υπολοιπη μερα να τρωω οσο τον δυνατον καθαροτερα.Ευχαριστω προκαταβολικα για τον χρονο σας
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-04-13 21:05 #2
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Εγώ θα σου πρότεινα απλα να πάρεις ενα λιποδιαλύτη ,ρίξε μια ματια στις αξιολογήσεις συμπληρωμάτων γιατι ηδη εχουν γραφτεί πολλα

    καλως ηρθες
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-04-13 21:17 #3
    Προεπιλογή
    τα καλυτερα συμπληρωματα για επιπεδη κοιλια θα τα βρεις στο χσσαπη και στο μανάβη. φτιαξε μια σωστη καθαρη διατροφη, αρχισε σιγα σιγα αεροβια,κρατας πολυβιταμινη. αν δεν σου βγαινουν τα γευματα παιρνεισ και μια πρωτεινη.
    medical 'science' is one of the few areas of study where speculation gets published as fact. Anything that is not a pharmaceutical will kill you!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-04-13 21:43 #4
    Προεπιλογή
    το γνωριζω διατροφη = το παν απλα επειδη δε προκειται να γινει ειδικα αυτο το καλοκαιρι κοιταω να παω οσο δυνατον πιο κοντα σε αυτο οποτε εχουμε και λεμε λιποδιαλιτικα ειχα δοκιμασει παλιοτερα και δε τα μπορω οποτε θα πεσω παλι στο νιτρικο για ενεργεια και πριξιματα . μια ερωτησουλα ακομα να μην γινω και φορτικος,ειχα ακουσει οτι το νιτρικο σε "θολωνει" . θελω να πω τα 2γρ κρεατινης π εχει μεσα περιπου ειναι αρκετα για σε θολοσουν τοσο οσο λενε?θελω να πιστευω οτι δε θα εχει ιδιαιτερη σημασια απο την στιγμη π δε παω για 6 πακ
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-04-13 21:47 #5
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    στη φάση που εισαι το νιτρικό πιστευω σου ειναι άχρηστο....πρώτα πρεπει να ξεκινησεις με προσεκτικη διατροφη..και λέγοντας αυτο,οχι να μετρας ποσότητες σε γραμμάρια,αλλα να τρώς οσο πιο καθαρα γινεται....

    η κρεατινη δεν σε θολώνει τοσο οσο ακουγεται...η κατακράτηση νερών ειναι ενδομυικη....

    λιποδιαλύτες ισως δεν χρησιμοποίησες σωστους ή δεν εκανες και σωστή διατροφή παράλληλα...πάντως μια καλή λυση ειναι και το green tea extract + caffeine tabs που κάνουν την ιδια δουλεια και δίνουν και δυναμε
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-04-13 21:59 #6
    Προεπιλογή
    ευχαριστω παιδια με καλυψατε
    Απάντηση με παράθεση