Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 18
  1. 29-04-13 15:00 #1
    Το avatar του χρήστη Bill_k

    Εγγραφή
    29-03-2013
    Περ.
    Crematoria
    Μηνύματα
    161
    Προεπιλογή Γιατι δεν μπορω να ποσταρω?
    Προσπαθησα πολλες φορες να ποσταρω στα οφ τοπικ και σε αλλες κατηγορειες και μου λεει ταχα πως θα ελεγξει ο μοντερατορ το μηνυμα και μετα θα μπει. Φυσικα κατι τετοιο δεν γινεται διοτι απο οτι καταλαβα οι μοντερατορ δεν ασχολουνται.Πρεπει να παρω καποια προσβαση αν θελω να γραψω κατι ασχετο στο οφ τοπικ η ο μοντερατορ κρινει αν αξιζει το τοπικ? Δηλαδη αν δεν του αρεσει δεν μου το ποσταρει?

    Επισης εχω στειλει πολλακις μηνυματα σε μοντερατορς και δεν απαντησε κανενας. .δεν εχουν χρονο? Για να μου στελνουν παρατηρηση 3 σελιδες κειμενο ειχαν χρονο. .
    Αυτες ειναι οι παρατηρησεις μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 29-04-13 15:51 #2
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    ακου βασιλη να δεις πως εχει Νεο θεμα με φωτογραφιες δεν ποσταρεται???


    Από την άλλη τώρα. Κανένας Μοντ δεν είναι υποχρεωμένος να βγει και να αναφέρει αν ένα θέμα γίνετε δεκτό, η όχι. Κανένας Μοντ δεν είναι υπάλληλος κανενός.

    Λες πως έστειλες πμ? Σε ποιον Μοντ? γιατί εγώ ας πούμε δεν πήρα τίποτα, σε αντίθεση με ένα άλλο πμ που μου έστειλες και αφορούσε άλλο θέμα, και πήρες απάντηση αμέσως.

    Από την άλλη τώρα. Σε ένα θέμα που δεν θα πάρει έγκριση, τι να πει ο Μοντ? Και που? Και μην μου πεις να στείλει πμ. Αυτό δεν γίνετε και δεν υποχρεούται κιόλας.

    Από την άλλη Βασίλη πριν ανοίξεις ένα νέο θέμα, να κάνεις αναζήτηση στο φόρουμ για να δεις αν υπάρχει ένα ίδιο, η κάποιο παραπλήσιο.

    Αυτά. Ελπίζω να σε κάλυψα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-04-13 16:04 #3
    Το avatar του χρήστη Bill_k

    Εγγραφή
    29-03-2013
    Περ.
    Crematoria
    Μηνύματα
    161
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ακου βασιλη να δεις πως εχει Νεο θεμα με φωτογραφιες δεν ποσταρεται???


    Από την άλλη τώρα. Κανένας Μοντ δεν είναι υποχρεωμένος να βγει και να αναφέρει αν ένα θέμα γίνετε δεκτό, η όχι. Κανένας Μοντ δεν είναι υπάλληλος κανενός.

    Λες πως έστειλες πμ? Σε ποιον Μοντ? γιατί εγώ ας πούμε δεν πήρα τίποτα, σε αντίθεση με ένα άλλο πμ που μου έστειλες και αφορούσε άλλο θέμα, και πήρες απάντηση αμέσως.

    Από την άλλη τώρα. Σε ένα θέμα που δεν θα πάρει έγκριση, τι να πει ο Μοντ? Και που? Και μην μου πεις να στείλει πμ. Αυτό δεν γίνετε και δεν υποχρεούται κιόλας.

    Από την άλλη Βασίλη πριν ανοίξεις ένα νέο θέμα, να κάνεις αναζήτηση στο φόρουμ για να δεις αν υπάρχει ένα ίδιο, η κάποιο παραπλήσιο.

    Αυτά. Ελπίζω να σε κάλυψα.
    Εγω ξερεις τι βλεπω? Οτι οι μοντ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ και αν δεν εχουν χρονο ας κανουνε και αλλα παλικαρια μοντ και ας μην εχουν 19.000 ποστ! Δεν εχω προσωπικα μαζι σου για αυτο και παρατεθηκε δημοσια το παραπονο...Απλα με πειραζει που σε ενοτητες οπως διατροφη, φωτογραφιες μελων κ. Τ. Λ. Π ποσταρεις κατευθειαν και στα οφ που δεν ειναι τιποτα υπαρχει ΣΤΟΠ!
    Τεσπα εγω οτι καταλαβα καταλαβα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 29-04-13 16:06 #4
    Προεπιλογή
    Εγω βλεπω οτι δεν εχεις διαβασει τους κανονες του φορουμ πριν ερθεις
    Οπως αυτο που εκανες μολις τωρα.
    Το quote στο απο πανω ποστ ειναι πλεονασμος
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-04-13 16:08 #5
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    θα το λάβουμε υπόψη μας. ίσως κάνουμε μια προκήρυξη.

    έγκριση χρειάζεσαι στα

    Γενικές Συζητήσεις Εκτός Θέματος Φωτογραφίες & Video Μελών.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-04-13 16:11 #6
    Το avatar του χρήστη Bill_k

    Εγγραφή
    29-03-2013
    Περ.
    Crematoria
    Μηνύματα
    161
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα το λάβουμε υπόψη μας. ίσως κάνουμε μια προκήρυξη.

    έγκριση χρειάζεσαι στα

    Γενικές Συζητήσεις Εκτός Θέματος Φωτογραφίες & Video Μελών.
    Οκ γιαννης. ..να σαι καλα για την αμεσωτητα
    Απάντηση με παράθεση
     

  7.  

  8. 29-04-13 16:17 #8
    Το avatar του χρήστη Bill_k

    Εγγραφή
    29-03-2013
    Περ.
    Crematoria
    Μηνύματα
    161
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι ban!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 29-04-13 18:00 #9
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Bill_k Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσπαθησα πολλες φορες να ποσταρω στα οφ τοπικ και σε αλλες κατηγορειες και μου λεει ταχα πως θα ελεγξει ο μοντερατορ το μηνυμα και μετα θα μπει. Φυσικα κατι τετοιο δεν γινεται διοτι απο οτι καταλαβα οι μοντερατορ δεν ασχολουνται.Πρεπει να παρω καποια προσβαση αν θελω να γραψω κατι ασχετο στο οφ τοπικ η ο μοντερατορ κρινει αν αξιζει το τοπικ? Δηλαδη αν δεν του αρεσει δεν μου το ποσταρει?

    Επισης εχω στειλει πολλακις μηνυματα σε μοντερατορς και δεν απαντησε κανενας. .δεν εχουν χρονο? Για να μου στελνουν παρατηρηση 3 σελιδες κειμενο ειχαν χρονο. .
    Αυτες ειναι οι παρατηρησεις μου

    Σχετικά, θα σου πω πως πρωτού κάνεις παράπονα για τους διαχειριστές έπρεπε να σιγουρευτείς πως εσύ σαν μέλος είσαι 100% σωστός.

    Το τόπικ που περιμένει έγκριση στις Γενικές, έχει τίτλο "Σωμα Vin Diesel στο "The Chronicles of Riddick"" και ναι δε θα πάρει ποτέ έγκριση γιατί υπάρχει άλλο σχετικό που θα μπορούσες να κάνεις την ερώτηση σου: Διάσημοι/ Κομμάτια.
    Μου θύμισες μια περίοδο που σκάσαν μύτη μερικοί και άνοιγαν τόπικ ψάχνοντας συμβουλές για να κάνουν το σώμα του Ρουβά ή του Βλάχου

    Πάμε παρακάτω, ανοίγεις σήμερα τόπικ αξιολόγησης για μια πρωτεΐνη, γράφοντας λάθος τον τίτλο και δε βάζεις και φωτογραφίες ετικέτας ενώ υπάρχει στάνταρ τρόπος.
    Τι πρέπει να κάνει ο moderator? Προφανώς να στο κλειδώσει και να το ξανα ανοίξεις με τον προβλεπόμενο τρόπο.
    Εδώ αναφέρομαι: Πρωτεινη bodylab24 ( whey)


    Ό
    πως βλέπεις, είμαστε "εδώ" για τα σημαντικά θέματα που αφορούν το φόρουμ.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 29-04-13 18:09 #10
    Το avatar του χρήστη Bill_k

    Εγγραφή
    29-03-2013
    Περ.
    Crematoria
    Μηνύματα
    161
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sTeLaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σχετικά, θα σου πω πως πρωτού κάνεις παράπονα για τους διαχειριστές έπρεπε να σιγουρευτείς πως εσύ σαν μέλος είσαι 100% σωστός.

    Το τόπικ που περιμένει έγκριση στις Γενικές, έχει τίτλο "Σωμα Vin Diesel στο "The Chronicles of Riddick"" και ναι δε θα πάρει ποτέ έγκριση γιατί υπάρχει άλλο σχετικό που θα μπορούσες να κάνεις την ερώτηση σου: Διάσημοι/ Κομμάτια.
    Μου θύμισες μια περίοδο που σκάσαν μύτη μερικοί και άνοιγαν τόπικ ψάχνοντας συμβουλές για να κάνουν το σώμα του Ρουβά ή του Βλάχου

    Πάμε παρακάτω, ανοίγεις σήμερα τόπικ αξιολόγησης για μια πρωτεΐνη, γράφοντας λάθος τον τίτλο και δε βάζεις και φωτογραφίες ετικέτας ενώ υπάρχει στάνταρ τρόπος.
    Τι πρέπει να κάνει ο moderator? Προφανώς να στο κλειδώσει και να το ξανα ανοίξεις με τον προβλεπόμενο τρόπο.
    Εδώ αναφέρομαι: Πρωτεινη bodylab24 ( whey)


    Ό
    πως βλέπεις, είμαστε "εδώ" για τα σημαντικά θέματα που αφορούν το φόρουμ.
    Yes yes it see. Εχεις δικαιο.λαθος μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 29-04-13 19:06 #11
    Το avatar του χρήστη Bill_k

    Εγγραφή
    29-03-2013
    Περ.
    Crematoria
    Μηνύματα
    161
    Προεπιλογή ban please
    Παρακαλουνται οι αγαπητοι mods να με κανουν ban το συντομοτερο. Δεν επιθυμω την παραμονη μου αλλο στη σελιδα. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 29-04-13 20:05 #12
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    Όνομα: images.jpg Εμφανίσεις: 517 Μέγεθος: 9,9 KB
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 01-05-13 19:08 #13
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    Θα ήθελα να αναφέρω κάτι, και ειδικά για τα νέα μέλη του φόρουμ.
    Θέματα που ανοίγονται στα τοπικ Γενικές Συζητήσεις, Εκτός Θέματος, Φωτογραφίες & Video Μελών και περιμένουν έγκριση από την ομάδα διαχειριστών, δεν θα ανοίγονται αν ίδιο θέμα προϋπάρχει κάπου στο φόρουμ, η αν είναι τοποθετημένο σε λάθος ενότητα.

    Ένας άλλος λόγος που δεν μπορεί να πάρει έγκριση ένα θέμα, είναι η ερώτηση του starter να τελειώνει με μια και μόνο απάντηση, οπότε το ερώτημα θα έπρεπε να τεθεί στις γενικές ερωτήσεις.

    Στο θέμα με τις φωτογραφίες των μελών, έγκριση δίνετε μόνο αν οι Φώτο θεωρηθούν κατάλληλες από την διαχείριση.

    Σε περιπτώσεις που οι Φώτο εμφανίζουν πρόσωπο, η το μέλος είναι ανήλικο, τότε το θέμα ανοίγετε μετά από επικοινωνία της διαχείρισης με το μέλος.

    Ευχαριστούμε για την κατανόηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 02-05-13 13:54 #14
    Το avatar του χρήστη GodSlayer

    Εγγραφή
    26-04-2013
    Περ.
    Ironland
    Μηνύματα
    234
    Προεπιλογή
    παιδια κριμα ειναι να μαλλωνουμε, εδω βρισκομαστε ολοι με σκοπο την αλληλοβοηθεια και τον διαμοιρασμο γνωσεων!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 21-07-13 01:00 #15
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή Σχετικα με γενικες συζητησεις
    Λοιπον εγω κανει προσπαθεια να ακοιξω επανειλημενως καποιο θεματα που ταιριαζουν στις γενικες συζητησεις, καθε φορα μου βγαζει το μυνημα οτι θα γινει πρωτα ελεγχος απο καποιον admin/moderator και στο τελος δεν μπαινει ποτε. Τελευταια φορα εγινε σημερα και δεν ειναι ολα αυτα που ανοιξα της πλακας ωστε να σηκωνουν απορριψη. Και ουτε θελω να τα βαλω στο θεμα των οφ τοπικ γιατι εκει θα πανε ακλαφτα και δε θα τα δει σχεδον κανεις μιας και θα μπουν απο κατω και αλλα ασχετα ποστ. Τι γινεται σε αυτην την περιπτωση? Την προηγουμενη φορα αναγκαστηκα και το ανοιξα σε ασχετη κατηγορια και το εσβησαν αλλα στις γενικες δε φανηκε ποτε που το ειχα βαλει αρχικα. Δηλαδη ουσιαστικα λεμε οτι δεν θα ξαναανοιχτει γενικο θεμα συζητητησης?

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία