Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 33
  1. 03-05-13 22:56 #16
    Το avatar του χρήστη tzouas

    Εγγραφή
    18-07-2011
    Περ.
    Timisoara,Romania
    Μηνύματα
    188
    Προεπιλογή
    Δεν νομιζω να ειναι η φυσικη του βοδινου αφου στα stats γραφει monohydrate....παιζει να ειναι προσθετη...οπως μαλλον ειναι και στην carnivore της musclemeds...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-05-13 23:29 #17
    Το avatar του χρήστη GodSlayer

    Εγγραφή
    26-04-2013
    Περ.
    Ironland
    Μηνύματα
    234
    Προεπιλογή
    ειναι μικρη ποσοτητα προσθετης κρεατινης + αυτη που εμπεριεχεται στο βοδινο. ειναι οντως κατι σαν carnivor αλλα λογικο ειναι, ολες οι γουεη πανω κατω δεν ειναι ιδιες ? ετσι και οι μπιφ πρωτεινς
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-05-13 16:18 #18
    Το avatar του χρήστη tzouas

    Εγγραφή
    18-07-2011
    Περ.
    Timisoara,Romania
    Μηνύματα
    188
    Προεπιλογή
    Ναι μωρε μικροδιαφορες εχουνε απλα η κρεατινη πιστευω ειναι αυτη που κανει τη διαφορα αναμεσα σε whey και beef και οχι η πηγη της οτι και καλα απο κρεας εχει καλυτερη αποροφιτικοτητα η δεν ξερω και εγω τι αλλο υποστιριζουν....
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-05-13 20:31 #19
    Το avatar του χρήστη GodSlayer

    Εγγραφή
    26-04-2013
    Περ.
    Ironland
    Μηνύματα
    234
    Προεπιλογή
    απλως η γουεη πρωτεινη ειναι υψηλοτερης βιολογικης αξιας και η ισολατε αφομοιωνεται πιο ευκολα απο τον οργανισμο
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-06-13 16:56 #20
    Προεπιλογή
    για την πρωτεινει της ιδιας σειρας Cheetah Hydro Prey και καλα ειναι η isolate μορφη της εχουμε τπτ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-06-13 09:37 #21
    Προεπιλογή
    για την Predators Prey ενα εχω να πω ,ωραια μυριζει αλλα χαλια γευση ,χαλια διαλυτοτητα,απαισια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-06-13 17:14 #22
    Προεπιλογή
    Σήμερα δοκίμασα ένα δειγματάκι που μου είχανε στείλει απο μια παραγγελία που είχα κάνει απο πορτογάλο και είπα να πώ την γνώμη μου...
    Γεύση: Rich Chocolate. - απάισια, μου θύμισε κάτι πρωτείνες φτηνές όγκου που νομίζεις πως πίνεις ασβέστη, έτσι πηχτό και γεύση χάλια.
    Όσο αναφορά όμως διαλυτότητα, με ελάχιστα κουνήματα σέικερ, δεν έμεινε τίποτα απο σκόνη...
    Φουσκώματα, αέρια ή οτιδήποτε άλλο δυσάρεστο, δέν υπήρξε. Άν εξαιρέσει κανείς τη γεύση, που πολλές φορές είναι και θέμα συνήθειας,
    τότε είναι μιά χαρά πρωτεϊνούλα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 30-06-13 00:44 #23
    Προεπιλογή
    εμενα το rich chocolate με ενθουσιασε πολυ δν ειχα ξανα δοκιμαση κατι παρομιο αρκετα καλη θα λεγα απο διαλιτοτιτα αφινε κατι πραματακια πανο στο shaker που βγενανε λιγο δισκολα αλλα ενταξει σιγα το πραμα απο τη εχω δει πρεπει να εχει 2γ κρεατινη στο σκοοπ για οσους ρωτανε
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 30-06-13 02:23 #24
    Προεπιλογή Απ: Predators Prey (X-core)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο cuntface Εμφάνιση μηνυμάτων
    εμενα το rich chocolate με ενθουσιασε πολυ δν ειχα ξανα δοκιμαση κατι παρομιο αρκετα καλη θα λεγα απο διαλιτοτιτα αφινε κατι πραματακια πανο στο shaker που βγενανε λιγο δισκολα αλλα ενταξει σιγα το πραμα απο τη εχω δει πρεπει να εχει 2γ κρεατινη στο σκοοπ για οσους ρωτανε
    Και εγώ που είχα δοκιμάσει δείγμα, μου άρεσε αρκετά!! Καλή all in one, σε καλουτσικια τιμή. Κάποτε θα την προτίμησω

    Στάλθηκε από το GT-I9000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
    I followed her, beautiful as black sky
    but nothing i found.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 30-06-13 12:43 #25
    Προεπιλογή
    Δοκιμασα ενα δειγμα rich chocolate.......οτι χειροτερο....2-3 γουλιες ηπια και την πεταξα....
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-09-13 23:30 #26
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    σοβαρα δεν σας αρεσει η rich chocolate?
    Ιδαιέτερη και ωραια γευση !
    Διαλυτοτητα 8/10 αφηνει καποια κομματακια
    Σε χορταινει με την γευση της αλλα δεν σε εμποδιζει να φας γευμα!

    Την πηρα καταλάθος , πλήρωσα την cheetah (η οποια ειναι καλυτερη απο αυτην εδω και πιο οικονομικη) αλλα μου εστειλαν αυτη εδω.. θα στειλω email με παραπονα απο βδομαδα για να μου στειλουν και την cheetah.. ειναι η δευτερη φορα που κανουν λαθος σε παραγγελια τους.. την προηγουμενη φορα ηταν λαθος μονο η γευση , τωρα ολοκληρο προιον...

    *protein farts , damnnn...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ArgoSixna : 12-09-13 στις 23:44
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 12-10-13 22:25 #27
    Προεπιλογή
    Παιδιά χάλια γεύση δοκίμασα την rich chocolate μεσα στο πιτακι βρωμης ..με το ζορι το εφαγα λιπιθικα τα αυγα χαχαχααχα..και την vanilia-caramel με νερο το πεταξα εμετος και χαλια διαλυτότητα. Απο δοκιμαστικα που μου έστειλαν
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 02-12-13 20:38 #28
    Banned
    Εγγραφή
    02-07-2013
    Περ.
    Ηράκλειο Κρ
    Μηνύματα
    832
    Προεπιλογή
    Δειγματάκι σε γεύση βανίλια-καραμέλα.

    Είχα δει παλαιότερα review και θυμώμουν ότι δεν έχει καλή διαλυτότητα. Έτσι σε σέικερ με δίχτάκι και μετά από πολύ δυνατό και επίμονο χτύπημα διαλύθηκε εντελώς και χωρίς αφρό. Με 10-15 ανω-κάτω που θέλουν οι καλές whey,αυτή εδώ αφήνει κόκκους σαν άμμο.
    Αφρό ελάχιστο που διαλύεται αμέσως. Γεύση πολύ ιδιαίτερη και απρόσμενη. Ίσως λίγο ψευτιά η γεύση και η μυρωδιά (σαν μια πλαστικίλα) που όμως δε με χάλασε τόσο εν τέλη,αλλά δεν είναι και για κάθε μέρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 03-12-13 15:39 #29
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ίων Δραγούμης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δειγματάκι σε γεύση βανίλια-καραμέλα.

    Είχα δει παλαιότερα review και θυμώμουν ότι δεν έχει καλή διαλυτότητα. Έτσι σε σέικερ με δίχτάκι και μετά από πολύ δυνατό και επίμονο χτύπημα διαλύθηκε εντελώς και χωρίς αφρό. Με 10-15 ανω-κάτω που θέλουν οι καλές whey,αυτή εδώ αφήνει κόκκους σαν άμμο.
    Αφρό ελάχιστο που διαλύεται αμέσως. Γεύση πολύ ιδιαίτερη και απρόσμενη. Ίσως λίγο ψευτιά η γεύση και η μυρωδιά (σαν μια πλαστικίλα) που όμως δε με χάλασε τόσο εν τέλη,αλλά δεν είναι και για κάθε μέρα.
    Κι εμενα μου ηρθε με την τελευταια μου παραγγελια δειγμα σοκολατας και δεν ηταν καθολου καλη τοσο η διαλυτοτητα της οσο και η γευση της..Αναγουλιαστικη μπορω να πω...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 07-12-13 12:01 #30
    Προεπιλογή
    Πλουσια σοκολατα απο δειγματακι εχω καταναλωση 7 φακελακια...
    Διαλυτοτητα οχι τοσο καλη μενουν αρκετα κομματακια και αυτα κυριος που εχουν
    μεγαλυτερο (μοριακο?) βαρος δλδ συγκεκριμενα κομματακια και ετσι δεν τα καταναλωνεις....
    γευση τολμο να πω εξαιρετικη τουλαχιστον για εμενα.
    Απο στομαχι αψογο λες και δεν ειπια τπτ.

    overall score: 7.5/10 απο εμενα.
    "Τhe difference between a successful person and others is not
    a lack of strength,or knowladge,but rather of in a lackof will"
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία