Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 13 από 13
  1. 10-05-13 13:06 #1
    Προεπιλογή Κοιλιακοί-16χρονων-Καψιμο λιπους
    Γειά σας παιδιά και συγχαρητηρια για το forum σας .Πολυ καλη δουλεια..
    Εχω καποιες αποριες για λυσιμο:Ειμαι 16 χρονων 1.75 υψος και 78 κιλα..εχω σχετικα κοιλιά αλλα μν φανταστητε κατι το σπουδαιο..οπως βλεπετε πλησιαζει το καλοκαιρι και πηρα αποφαση να προσπαθησω να φτιαξω και εγω κοιλιακους!Σπιτι μου εχω ενα μηχανημα δονησεων..Θα βοηθησει αυτο στο κτισιμο των κοιλιακων?Οσο για τν διατροφη τ πρεπει ν τρωω?πρεπει ν κοψω τ απεξω? πως? Ευχαριστω προκαταβολικα για τν απαντηση σας..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-05-13 13:10 #2
    Το avatar του χρήστη FITNESS GIRL

    Εγγραφή
    04-10-2012
    Περ.
    αθήνα
    Μηνύματα
    2.290
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mitsaras24 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γειά σας παιδιά και συγχαρητηρια για το forum σας .Πολυ καλη δουλεια..
    Εχω καποιες αποριες για λυσιμο:Ειμαι 16 χρονων 1.75 υψος και 78 κιλα..εχω σχετικα κοιλιά αλλα μν φανταστητε κατι το σπουδαιο..οπως βλεπετε πλησιαζει το καλοκαιρι και πηρα αποφαση να προσπαθησω να φτιαξω και εγω κοιλιακους!Σπιτι μου εχω ενα μηχανημα δονησεων..Θα βοηθησει αυτο στο κτισιμο των κοιλιακων?Οσο για τν διατροφη τ πρεπει ν τρωω?πρεπει ν κοψω τ απεξω? πως? Ευχαριστω προκαταβολικα για τν απαντηση σας..
    αυτα τα μηχανηματα ειναι βλακιουλες,η κοιλιακοι για να φανουν πρεπει να εχεις χαμηλο ποσοστο λιπους και να τους εχει γυμνασει δεν θα φανουν απο το πουθενα,τους κοιλιακους τους φτιαχνεις πρωτα στην κουζινα σου,ριξε μια ματια στην ενοτητα στις διατροφες μελων
    ευακι
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-05-13 13:19 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο FITNESS GIRL Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτα τα μηχανηματα ειναι βλακιουλες,η κοιλιακοι για να φανουν πρεπει να εχεις χαμηλο ποσοστο λιπους και να τους εχει γυμνασει δεν θα φανουν απο το πουθενα,τους κοιλιακους τους φτιαχνεις πρωτα στην κουζινα σου,ριξε μια ματια στην ενοτητα στις διατροφες μελων
    Ευχαριστω για τν γρηγορη απαντηση.!στην ενοτητα με την διατροφη βλεπω συνεχεια αρθα με κρεατινες κτλ.Δν υπαρχουν καποιες ασκησεις η καποια συγκεκριμενη διετα που μπορω ν ακολουθησω?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-05-13 13:26 #4
    Το avatar του χρήστη FITNESS GIRL

    Εγγραφή
    04-10-2012
    Περ.
    αθήνα
    Μηνύματα
    2.290
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mitsaras24 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστω για τν γρηγορη απαντηση.!στην ενοτητα με την διατροφη βλεπω συνεχεια αρθα με κρεατινες κτλ.Δν υπαρχουν καποιες ασκησεις η καποια συγκεκριμενη διετα που μπορω ν ακολουθησω?
    δεν υπαρχουν μονο αυτα τα αρθα μπες και στις διατροφες μελων την διαιτα σου θα την φτιαξεις εσυ αναλογα με τις αναγκες σου,περνα απο αυτες τις ενοτητες ριξε λιγο διαβασμα και ποσοτητες θα την ρυθμισεις εσυ,περιορισε τα λιπαρα και τα φαστ φουντ,ασκησεις αφου εισαι αρχαριος απ οτι καταλαβα κανε τις κλασσικες ασκησεις κοιλιακων και ροκανισματα και ασε τις ζωνες
    ευακι
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-05-13 13:38 #5
    Το avatar του χρήστη Andreas C.

    Εγγραφή
    23-12-2011
    Περ.
    Λευκωσία
    Μηνύματα
    2.772
    Προεπιλογή
    Καλώς ήρθες στο φόρουμ

    Φίλε κάνε ότι σου είπε η FITNESS GIRL, γενικά αφιέρωσε λίγο χρόνο εδώ στο φόρουμ και θα σου λυθούν όλες οι απορίες
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-05-13 14:39 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andreas C. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλώς ήρθες στο φόρουμ

    Φίλε κάνε ότι σου είπε η FITNESS GIRL, γενικά αφιέρωσε λίγο χρόνο εδώ στο φόρουμ και θα σου λυθούν όλες οι απορίες
    Eυχαριστω!μετα απο ενα γρηγορο ψαξιμο κατεληξα στο εξησ(ως αναφορα καψιμο της κοιλιας και κοιλιακοι:
    Πρωινο:γαλα κ δημητριακα ολικησ αλεσεως και ισωσ αυγα
    10τιανο:Φρουτα οπωσ μπανανεσ μηλα κυλ
    Μεσημεριανο:Οτι εχει η μανα μου αλλα χωρις πολυ αλατι..και προτιμηση παντα στα λαχανικα,μετα κρεας κ ψωμι..
    Απογευματινο:1 γιαουρτακι
    Βραδινο:Καποιο φρουτο..
    Αναμεσα στα γευματα πρεπει να τρωω ξυρουσ καρπους αν πειναω πολυ και νΑ πινω παρα πολυ νερο.. 8ωρο υπνο...προπονηση 30 λεπτα διαδρομο 5 φορεσ την βδομΑδα
    και 2-3 φορες τν βομαδα ασκησεις για κοιλοιακους(ροκανισματα-αρσεισ ποδιων-air bike)..Ποια ειναι η γνωμη σας?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-05-13 15:33 #7
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-05-13 16:30 #8
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Καλώς ήρθες στο φόρουμ... απορίες σου θα λυθούν σε ανάλογο τόπι... διάβασε το φόρουμ
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-05-13 20:54 #9
    Το avatar του χρήστη FITNESS GIRL

    Εγγραφή
    04-10-2012
    Περ.
    αθήνα
    Μηνύματα
    2.290
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mitsaras24 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eυχαριστω!μετα απο ενα γρηγορο ψαξιμο κατεληξα στο εξησ(ως αναφορα καψιμο της κοιλιας και κοιλιακοι:
    Πρωινο:γαλα κ δημητριακα ολικησ αλεσεως και ισωσ αυγα
    10τιανο:Φρουτα οπωσ μπανανεσ μηλα κυλ
    Μεσημεριανο:Οτι εχει η μανα μου αλλα χωρις πολυ αλατι..και προτιμηση παντα στα λαχανικα,μετα κρεας κ ψωμι..
    Απογευματινο:1 γιαουρτακι
    Βραδινο:Καποιο φρουτο..
    Αναμεσα στα γευματα πρεπει να τρωω ξυρουσ καρπους αν πειναω πολυ και νΑ πινω παρα πολυ νερο.. 8ωρο υπνο...προπονηση 30 λεπτα διαδρομο 5 φορεσ την βδομΑδα
    και 2-3 φορες τν βομαδα ασκησεις για κοιλοιακους(ροκανισματα-αρσεισ ποδιων-air bike)..Ποια ειναι η γνωμη σας?
    δεν διαβασες καλα απ οτι φαινεται οσον αφορα την διατροφη αυτο που γραφεις δεν ειναι διατροφη
    ευακι
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 11-05-13 00:16 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο FITNESS GIRL Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν διαβασες καλα απ οτι φαινεται οσον αφορα την διατροφη αυτο που γραφεις δεν ειναι διατροφη
    EEE δωστε μου καποια διατροφη η εστω ενα παραδειγμα...Α και δν ειμαι τοσο αρχαριος οσο νομιζεις!πηγαινα γυμναστηριο 6 μηνες ..ειχα μπρατσα κ στηθος..αλλα μετα οταν σταματησα εφυγαν ολα...κοιλοιακους δν ειχα ποτε..!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 11-05-13 00:47 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mitsaras24 Εμφάνιση μηνυμάτων
    EEE δωστε μου καποια διατροφη η εστω ενα παραδειγμα...Α και δν ειμαι τοσο αρχαριος οσο νομιζεις!πηγαινα γυμναστηριο 6 μηνες ..ειχα μπρατσα κ στηθος..αλλα μετα οταν σταματησα εφυγαν ολα...κοιλοιακους δν ειχα ποτε..!
    8:00 Βρομη με 1,5% γαλα και 2 αβγα
    11:00 Ενα τοστ με τυρι χαμηλων λιπαρων,αυγο και ντοματα
    2:00 Το φαγητο που εχουμε σπιτι (εκτος απο τηγανιτα)
    4:00 2 μηλα
    Μετα την προπονηση 2 αβγα και μια μπανανα...Εγκρινετε?????η προπονηση ποτε πρεπει ν γινετε ?παντα ιδια ωρα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 15-05-13 20:35 #12

    Εγγραφή
    24-11-2009
    Περ.
    attiki
    Μηνύματα
    1.748
    Προεπιλογή
    welcome
    to soma einai ypalilos toy myaloy
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 15-05-13 23:08 #13
    Το avatar του χρήστη panakos

    Εγγραφή
    06-04-2011
    Περ.
    karditsa
    Μηνύματα
    4.006
    Προεπιλογή
    Καλως μας ηρθες!!οπως ειπανε και τα παιδια οι κοιλιακοι ειναι κυριως διατροφη...κανε υπομονη και ολα θα ερθουν σιγα σιγα!
    Απάντηση με παράθεση