Σελίδα 1 από 9 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 130
  1. 31-05-13 19:35 #1
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή Αγορές ειδών γυμναστικής
    Ανοίγω αυτό το θέμα για να μπορεί όποιος θέλει να κάνει της ερωτήσεις του της, για κάποια αγορά κάποιων ειδών που αφορούν την γυμναστική και τα παρεμφερή της.


    Το θέμα αυτό ανοίγει γιατί πολλά μέλη ανοίγουν θέματα για προϊόν που θέλουν να αγοράσουν.

    Προσοχή. Το θέμα αυτό αφορά προϊόντα σχετικά με τον αθλητισμό και τα παρεμφερή του.

    Τα μεμονωμένα θέματα που ανοίγονται, δεν θα παίρνουν έγκριση..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-06-13 02:40 #2
    Προεπιλογή γεια σας παιδια
    μια ερωτηση για αυτους που ξερουν για ενα οργανο αεροβιας που ανεβαινεις σκαλοπατια.προσοχη ουτε στεπ ουτε ελλειπτικο.ετσι ακριβως οπως το λεω.υπαρχει και σ ενα βιντεο του kai greene στο youtube.αν γνωριζει καποιος καμια εταιρια στην ελλαδα που να εχει επαγγελματικα οργανα θα βοηθουσε πολυυυυυυυυυυυ....!!!!!!!!!!!!ευχαριστωωωωω..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 06-06-13 10:15 #3
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Στην Ελλάδα δεν έχω δει ούτε σε γυμναστήριο ούτε σε πωλητή. Ξεφύγουνε αρκετά σε χρήματα. Ως stair climber θα τα ψάξεις..
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 06-06-13 11:35 #4
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    και στο εξωτερικο...πανω απο χιλιαρικο οι τιμές..πάντως ειναι απιστευτο
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-06-13 18:45 #5
    Προεπιλογή
    ευχαριστω πολυ παιδια για τις γρηγορες απαντησεις σας.με ενδιαφερει παρα πολυ καθως πηγαινω σε εξεδρες που εχουν σκαλια και κανω αεροβια και για τα ποδια ειναι πολυ καλη προπονηση αλλα ειναι αλλο πραγμα να το εχεις σπιτι και να κανεις οποτε θες...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-06-13 16:10 #6
    Προεπιλογή
    ψαχνω μια καλη ευκαιρια για ενα διζυγο..
    θα προτιμουσα να ειναι τοιχου οχι πως τα αλλα δεν με βολευουν απλα επειδη ειναι πολυ ακριβα γενικοτερα τα διζυγα..
    αν γνωριζετε καποιο φτηνο ή ακομα και καποια ιδιοκατασκευη για διζυγο θα ηταν οτι ακριβως χρειαζομαι..


    ΥΓ θελω διζυγο χωρις μονοζυγο ομως, απλα για καμψεις τρικεφαλων και τα παρελκόμενα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-06-13 17:45 #7
    Προεπιλογή
    Θα ήθελα να ρωτήσω που μπορώ να βρω ένα ελατήριο χεριού με ρυθμιζόμενη αντίσταση?

    Όχι σε πολλά χρήματα, κάτι οικονομικό..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-06-13 18:26 #8
    Προεπιλογή The Burn Machine Universall Barbell
    ΄Γεια σας .Υπαρχει μήπως στην Ελλαδα το The Burn Machine Universall Barbell ή καποιος αντιπρόσωπος που μπορεί να το φέρει, διοτι δεν τα παω καλά με τις ηλεκτρονικες αγορες απο εξωτερικο λογω κακής εμπειρίας στο παρελθον.
    http://theburnmachine.com/products/t...universal.html
    Η εστω η παρεμφερης παραλλαγη του απο Γερμανία (υποδεεστερο βεβαια αλλα και πιο φθηνο)
    http://www.mypowertools.de/mens-heal...anghantel.html
    Σας ευχαριστω.
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-06-13 14:15 #9
    Προεπιλογή
    Παιδια καλησπερα...ενδιαφερομαι για το συγκεκριμενο μηχανημα... http://www.youtube.com/watch?v=wDMd80Z0UBs
    Απο τα βιντεο και τις φωτο φαινεται πολυ καλο-λειτουργικο και καλυπτει μεγαλο φασμα ασκησεων...
    Η συγκεκριμενη εταιρια ειναι αρκετα αξιοπιστη και τα προιοντα της ειναι πολυ στιβαρα...ωστοσο αυτο το μηχανημα δεν το εχω δοκιμασει και επειδη κοστιζει αρκετα...θα ηθελα την γνωμη καποιου που το εχει δοκιμασει αν υπαρχει...
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 05-08-13 21:07 #10
    Γηράσκω αεί διδασκόμενος
    Το avatar του χρήστη Χαράλαμπος

    Εγγραφή
    12-04-2013
    Περ.
    Κόρινθος
    Μηνύματα
    1.445
    Προεπιλογή Περιμένω γνώμες
    Στα μελλοντικά μου σχέδια, έχω βάλει στόχο να αντικαταστήσω το υπάρχον πολυόργανο (http://forum.bodybuilding.gr:8081/sh...E%CE%BA%CE%B1!) με ένα καλύτερης ποιότητας, αλλά και οικονομικό.

    Έχω βάλει στο μάτι λοιπόν, τα παρακάτω πολυόργανα και θέλω να διαβάσω την γνώμη σας για την ποιότητά τους. Αν κατέχει κανείς κάποιο από αυτά και είναι ευχαριστημένος ας καταθέσει τα διαπιστευτήριά του...

    1)Pegasus στα 70 κιλά (410 ευρώ)
    Όνομα: 1.jpg Εμφανίσεις: 2035 Μέγεθος: 43,6 KB

    2)Vektor στα 75 κιλά (620 ευρώ)
    Όνομα: 2.jpg Εμφανίσεις: 2036 Μέγεθος: 82,3 KB

    3)Amila στα 70 κιλά (430 ευρώ)
    Όνομα: 3.jpg Εμφανίσεις: 2037 Μέγεθος: 73,2 KB
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Χαράλαμπος : 05-08-13 στις 21:10
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 16-02-14 23:08 #11
    Προεπιλογή
    θα αγορασω παπουτσια απο αμερικη και ειδα αυτα τα straps Όνομα: rogue-leather-strap-1.jpg Εμφανίσεις: 2025 Μέγεθος: 370,7 KB τα εχει δοκιμασει κανεις αξίζουν? ειναι δερμα εχει να προτεινη καποιος κατι καλυτερο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 17-02-14 00:42 #12
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    εγω εχω αυτα ->


    εχουν grip (το κοκκινο),πολυ καλο και αντιγλιστρικο...

    τώρα στα δερμάτινα..δεν βλέπω και κατι super-wow..


    εγω τα εχω αφησει στην ακρη και πλεον προπονουμαι με powerlifting straps (ενδεικτικα)
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-02-14 00:53 #13
    Προεπιλογή
    δλδ σαν τι ιθελες να δεις εχουν καποια διαφορα με αυτα που εδειξες ωστε να ειναι καλυτερα? ρωταω γιατι θα παραγκειλο αυριο
    και απο που τα πηρες αυτα?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kazos_GR : 17-02-14 στις 01:00
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 17-02-14 01:03 #14
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    δλδ σαν τι ιθελες να δεις εχουν καποια διαφορα με αυτα που εδειξες ωστε να ειναι καλυτερα? ρωταω γιατι θα παραγκειλο αυριο
    και απο που τα πηρες αυτα?
    για καλυτερα δεν ξερω ,γιατι απο τη στιγμη που ειναι δερμα ,ποσο πρακτικα θα ειναι ???
    δεν εχω δει΄καν απο κοντα(μονο στο ιντερνετ) ψαξε κανα review ετσι πληροφοριακα
    αυτο λεμε...

    και σιγουρα δεν ξερω την τιμη τους...τα δικα μου πάντως ειναι σκυλιά...αγορά απο τον θείο-μπεη.uk (ελπίζω να καταλαβες) τιμουλα λιγότερο απο 10ευρω με τα μεταφορικα μεσα,αν σε ενδιαφερει στειλε μου πμ να σου στειλω λινκ(αν τα εχει ακομα)
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-02-14 14:21 #15
    Προεπιλογή
    Παιδιά μου έχουν πει για κάτι γάντζους που τους δένεις στους αστραγάλους και μπορείς να κρεμαστείς ανάποδα στο μονόζυγο.
    Έχει δει κάτι κάποιος που να είναι αξιόπιστο γιατί είμαι 90+ κιλά και δεν λέει να φάμε τα μούτρα μας.
    Τους θέλω γιατί έχω πρόβλημα με δισκοκήλη και είναι μια πολύ καλή λύση αντιμετώπισης από όσα έχω διαβάσει.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 9 123 ... ΤελευταίαΤελευταία