Σελίδα 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 130
  1. 01-04-14 20:23 #16
    Προεπιλογή βαρακια μικρου βαρους
    παιδια πως σας φαινονται αυτα? http://www.ebay.co.uk/itm/BODYRIP-10...-/161213810621

    17 χρονων ειμαι εχω ασχοληθει και παλιοτερα με κοπηλασια και kick boxing..να τα παρω ή πρεπει να παω σε κατι πιο ελαφρυ ή βαρυ?
    θα παρω και ενα μονοζυγο και πιστευω ειναι καλα για αρχη..
    τι λετε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-04-14 20:28 #17
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα στο φόρουμ! Θέλω να ρωτήσω που μπορώ να βρω σχετικά φθηνούς αλτήρες π.χ. θέλω 10-12 κιλά και οι τιμές που έχω δει είναι 25-30 ευρώ αντίστοιχα στο περίπου για τον 1 αλτήρα. Έχετε κάποιο eshop ή κάτι άλλο υπόψιν ?
    Whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 01-04-14 21:15 #18
    Το avatar του χρήστη morbit_killer

    Εγγραφή
    05-12-2011
    Περ.
    ilion athens
    Μηνύματα
    411
    Cool
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Psy-los13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια καλησπερα...ενδιαφερομαι για το συγκεκριμενο μηχανημα... http://www.youtube.com/watch?v=wDMd80Z0UBs
    Απο τα βιντεο και τις φωτο φαινεται πολυ καλο-λειτουργικο και καλυπτει μεγαλο φασμα ασκησεων...
    Η συγκεκριμενη εταιρια ειναι αρκετα αξιοπιστη και τα προιοντα της ειναι πολυ στιβαρα...ωστοσο αυτο το μηχανημα δεν το εχω δοκιμασει και επειδη κοστιζει αρκετα...θα ηθελα την γνωμη καποιου που το εχει δοκιμασει αν υπαρχει...
    εγώ που το έχω ψάξει καλά θα καταλήξω σε Smith καμία σχέση με οτιδήποτε άλλο , κάνεις όλες τις βασικές ασκήσεις , με τις οποίες δημιουργείς το βασικό κορμό (υποδομή)
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-04-14 05:56 #19
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο morbit_killer Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ που το έχω ψάξει καλά θα καταλήξω σε Smith καμία σχέση με οτιδήποτε άλλο , κάνεις όλες τις βασικές ασκήσεις , με τις οποίες δημιουργείς το βασικό κορμό (υποδομή)
    Έχω αυτό...
    Όνομα: polyorgano-pegasus-jx-3000-1440-0626166.jpg Εμφανίσεις: 1108 Μέγεθος: 87,8 KB

    είμαι ευχαριστημένος όμως ορισμένες φορές δυσκολεύομαι ν' ασφαλίσω τους γάντζους στα κενά, ασφαλίζει πιο εύκολα όταν σηκώνω τη μπάρα προς τα πάνω.

    Αν αγοράσεις κάτι τέτοιο πρόσεξέ το αυτό. Για τον λόγο που ανέφερα αν διάλεγα τώρα θα έπαιρνα το κάτωθι

    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-04-14 06:11 #20
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xaroulisx Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά μου έχουν πει για κάτι γάντζους που τους δένεις στους αστραγάλους και μπορείς να κρεμαστείς ανάποδα στο μονόζυγο.
    Έχει δει κάτι κάποιος που να είναι αξιόπιστο γιατί είμαι 90+ κιλά και δεν λέει να φάμε τα μούτρα μας.
    Τους θέλω γιατί έχω πρόβλημα με δισκοκήλη και είναι μια πολύ καλή λύση αντιμετώπισης από όσα έχω διαβάσει.
    Δε νομίζω ότι χρειάζεται να ρισκάρεις με ακροβατικά, η όποια βοήθεια σου προσφέρει φαντάζομαι έχει να κάνει με τη "διάταση" των σπονδύλων, κάτι που επιτυγχάνεται και όταν κρεμιέσαι κανονικά από το μονόζυγο.
    Η διαφορά είναι ότι το πάνω μέρος του σώματος έχει μεγαλύτερο βάρος κι έτσι όταν κρεμιέσαι ανάποδα διατείνονται καλύτερα οι σπόνδυλοι, αυτό όμως μπορείς να το εξισορροπήσεις αν κρεμαστείς κανονικά προσθέτοντας βάρη στα πόδια.
    Πριν απ' όλα αυτά θα σου έλεγα να δοκιμάσεις κάτι πιο απλό, διατάσεις στο μηχάνημα των ραχιαίων.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-04-14 16:00 #21
    Προεπιλογή
    Οκ Άρη σε ευχαριστώ πολύ
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-05-14 22:28 #22
    Προεπιλογή
    εγω σκευτομαι να αγορασω αυτο το μηχανημα τι γνωμη εχεται??

    Όνομα: thumb_fpbig_4211_0_380x300_1363426455_0.jpg Εμφανίσεις: 839 Μέγεθος: 18,0 KB

    Πολυόργανο Γυμναστικής HG-1084 Pegasus

    Ασκήσεις

    τροχαλία πλάτης
    πιέσεις στήθους
    εκτάσεις και κάμψεις ποδιών
    κωπηλατική
    πιέσεις ώμων
    απαγωγοί/προσαγωγοί
    πιέσεις τρικέφαλων
    κάμψεις δικέφαλων
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-05-14 23:46 #23
    Προεπιλογή
    Θες ένα power rack, ένα πάγκο , 1 ολυμπιακή μπάρα + δίσκους. Για όλη σου τη ζωή. Ψάξου λίγο.

    Δεν ξέρω ποιος φέρνει αυτά τα απλά πράγματα στην Ελλάδα σε λογικές τιμές. Θα με υποχρέωνε να μας δώσει κανείς κανένα Link ειδικά για μπάρα και power rack
    ''You can sell anything to a bodybuilder. Anything.''
    Elliot Hulse
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-05-14 23:51 #24
    Προεπιλογή
    εχω ξεχωριστα παγκο για στηθος δεν θα χρησιμοποιω τοσο αυτον... αυτο το θελω για ολα τα αλλα εξαρτηματα του..

    http://www.buyeasy.gr/ell/product/%C...G-1084_Pegasus

    οριστε το λινκ
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-05-14 23:59 #25
    Προεπιλογή
    Όνομα: Power-Rack.jpg Εμφανίσεις: 884 Μέγεθος: 28,9 KB

    Αυτό θέλουμε όλοι.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dakonblackblade : 16-05-14 στις 00:02
    ''You can sell anything to a bodybuilder. Anything.''
    Elliot Hulse
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 16-05-14 21:01 #26
    Προεπιλογή καλησπερα παιδια
    καλησπερα παιδια ειμαι νεο μελος και θα ηθελα αν μπορουσατε να με βοηθησετε.
    δηλωνω οτι μολις τωρα ξεκινησα κικ μποξινγκ και θα ηθελα να σας ρωτησω αν γνωριζετε καποια καλη
    μαρκα γαντιων οπου να μην κοστιζουν πανω απο 50 ευρω και να μπορω να τα προμηθευτω απο ελλαδα
    εχω κατα νου μου everlast pro style ή adidas response .......
    εσυ τι πιστευετε ???????
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 04-06-14 15:20 #27
    Προεπιλογή
    Ψάχνω να αγοράσω πάγκο εώς 130 ευρώ. Θέλω να έχει τη δυνατότητα αλλαγής κλίσης. Θέλω να έχει αντοχή σε κιλά γιατί έτσι φαίνεται η στιβαρότητα και έν συνέπεια η αντοχή του στο χρόνο. Στο μυαλό μου έχω καποιους.
    Αρχικά αυτόν viking br 44 http://www.fit-health.gr/viking-br-44 Ο οποίος φαίνεται πολύ καλός για τα χρήματα του. Αντοχή στα 250 κιλά.
    Μετα κάτι της αμιλα που ελπίζω να το πάρω με κάποια έκπτωση http://www.fit-health.gr/44748
    Ο οποίος για κάποιον περίεργο λόγο ενώ λεει επαγγελματικός έχει αντοχή στα 150 κιλά.
    Δεν το έχω ψάξει παρά πολύ. Πάντως ο πρώτος φαίνεται καλός βέβαια από άποψη σχεδιασμού δε μου φαίνεται τόσο στιβαρος. Παρακαλώ ότι ξέρετε και έχετε κάποια εμπειρία με σχετικούς πάγκους θα με βοηθήσετε πολύ. Ευχαριστώ. Βασίλης.



    Sent from phone using Tapatalk
    "It is not How Hard you Hit, but How Hard You Can Get Hit and Keep Moving Forward."
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 04-06-14 15:48 #28
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Δες λίγο και στη χρυσή ευκαιρία, γίνεται χαμός συνήθως. Ορθοστάτες δεν θες?
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 04-06-14 15:50 #29
    Προεπιλογή
    Φίλε έχω κοιτάξει. Έχω σποταρει έναν της Γιόρκ. Αλλά στο bbclub τον έχει 140 και αυτός τον δίνει 120. Αξίζει;; Ασε που δε με τρελαίνει κιόλας.


    Sent from my phone using Tapatalk
    "It is not How Hard you Hit, but How Hard You Can Get Hit and Keep Moving Forward."
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 04-06-14 15:53 #30
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Όχι για 20Ε δεν αξίζει. Προσωπικά έχω ένα York σπίτι και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Επίσης έχω και ένα York διάδρομο από το 2003 και ακόμα δουλεύει άψογα. Γενικώς σοβαρή εταιρία.
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία