Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 54
  1. 22-05-11 16:07 #31
    Το avatar του χρήστη t.s.t

    Εγγραφή
    15-05-2011
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    325
    Προεπιλογή
    Τον ειχα δει σε πολυ χαμηλοτερη μυικη μαζα και ηταν φοβερος, μετα το χαλασε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-05-11 19:34 #32
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    δε θα θελα να μαι ετσι
    Εγω προσευχομαι να γινω ετσι
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-05-11 19:50 #33
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MusclesOfShadow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω προσευχομαι να γινω ετσι
    μπα δε μ αρεσει με την καμια,αρνολντ και παλι αρνολντ....
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-05-11 20:32 #34
    Το avatar του χρήστη chris corfu

    Εγγραφή
    09-07-2010
    Περ.
    Κέρκυρα
    Μηνύματα
    465
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasos2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω το αντιθετο ηξερα. Οτι τα στεροειδη σε βοηθουν να προπονηθεις σκληροτερα χωρις να εχεις συμπτωματα υπερπροπονησης αλλα αν κανεις χαλαρα ειναι αχρηστα.

    Εκτος κι αν μιλαμε για γονιδιακο ντοπινγκ ή παιχνιδια με μυοστατινη που οι μυς θα μεγαλωνουν ακομα και αν εισαι ξαπλωμενος στο κρεβατι.

    Γιατι λενε πολλοι επαγγελματιες ή ανθρωποι στο χωρο οτι με τα στεροειδη ειναι πιο δυσκολη η προπονηση/διατροφη? Το λενε ψεμματα για να μην υποβιβασει καποιος τις επιτυχιες τους? Δε νομιζω

    φιλε μου εχεις δικιο σε αυτο που λες, μονο που τα αναβολικα βοηθουσαν και επρεπε να τα υποστηριζεις καταλληλα με προπονησεις, διατροφη κτλ πριν κατι χρονια που δεν επαιρναν ενα καρο ο καθενας αλλα λιγα και βασικα ωστε να δινει σταδιακα στο σωμα και να βοηθανε αναροση, προπονηση, αναβολικη κατασταη κτλ και εννοω στην εποχη που καταιβενε συχνα σε αγωνες και ο κ.Τριανταφυλλου οπου τον αναφερω γτ συμφωνω με οτι εγραψε και καταλαβαινω τον λογο που τα λεει. Γιατι αυτα ακριβως που αναρωτιεσαι μου τα εχει εξηγησει ο δασκαλος μου(οπου κατεβαινε αγωνες τοτε μαζι με τον κ.Τριανταφυλλου κ ολοι τον ξερουν ποσο καλος ηταν) θα καταληξω λοιπον στο οτι πλεον δεν ειναι μονο το οτι το χουν ξεφτιλησει με το ποσα παιρνουν, γτ εχει πεσει και η ποιοτητα αυτων, και ετσι λοιπον αυτα κανουν την περισσοτερη δουλεια σε πολλους γτ υπαρχουν ατομα της παλιας σχολης οπου εχουν μετρο και προσπαθουν σκληρα με 2-3 πραγματακια και οχι ποσοτητες κ δοσεις που εχουν αυτο το αποτελεσμα του "εγκυου bodybuilder"(οπου ειναι παρενεργεια και οχι απ'το φαι οπως αναφερθηκε) οπως λεγεται το οποιο προσωπικα συχαινομαι..
    ειμαι μικρος,λιγο πρυσμενος,λιγο καπως,,
    αληθεια δεν σας βλεπω απο ψηλα πως ειναι ο πατος???!!!


    train hard, feel good
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-05-11 21:07 #35
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπα δε μ αρεσει με την καμια,αρνολντ και παλι αρνολντ....
    +1.0000!!
    Δως μου την γαληνη....
    ...να δεχομαι τα πραγματα που δεν μπορω να αλλαξω...
    ...το κουραγιο να αλλαζω αυτα που μπορω...
    ...και την σοφια να καταλαβαινω την διαφορα τους!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 23-05-11 19:22 #36
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπα δε μ αρεσει με την καμια,αρνολντ και παλι αρνολντ....
    Να κανουμε ψηφοφορια
    Σοβαρα, θελει ας ανοιξει πολ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-05-11 00:16 #37
    Προεπιλογή
    [
    Συνημμένο Αρχείο 24750[/QUOTE]
    συγνωμη ρε παιδια...! αυτος ηταν πολυ παλια...ουτε πρωτεινη ουτε κρεατινη. πως εκανε ενα τετοιο σωμα αγαλμα? και ειναι πολυ αρμονικο σωμα. κοιτα να δεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 25-05-11 00:33 #38
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο loufas Εμφάνιση μηνυμάτων
    [
    Συνημμένο Αρχείο 24750
    συγνωμη ρε παιδια...! αυτος ηταν πολυ παλια...ουτε πρωτεινη ουτε κρεατινη. πως εκανε ενα τετοιο σωμα αγαλμα? και ειναι πολυ αρμονικο σωμα. κοιτα να δεις.
    Σιγά πια τις συμπλληρωματάρες πρωτείνη και κρεατίνη είναι σιγά!! το σώμα αυτού του τύπου του αγνού είναι ωραίο δεν λέω αλλα όχι οτι δεν μπορεί να επιτευχθεί και χωρίς συμπληρώματα!! Με πολύ καλές προπονήσεις και καλή διατροφή άνετα... Τώρα επειδή με τρώει και θέλω να το πώ.. ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΣΑΝ ΤΟΝ COLEMAN!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 25-05-11 00:42 #39
    Προεπιλογή
    ψηφιζω terminator. ειναι πιο γηινος απο τον ronnie.
    Till my bones collapse
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 25-05-11 01:36 #40
    Το avatar του χρήστη racingman

    Εγγραφή
    29-10-2008
    Περ.
    Πρέ(βε)ζα
    Μηνύματα
    259
    Προεπιλογή
    σωματα με σημερινα δεδομενα σαν του phil heath ομως δεν νομιζω να μην αρεσουν...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 25-05-11 13:39 #41
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chris corfu Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε μου εχεις δικιο σε αυτο που λες, μονο που τα αναβολικα βοηθουσαν και επρεπε να τα υποστηριζεις καταλληλα με προπονησεις, διατροφη κτλ πριν κατι χρονια που δεν επαιρναν ενα καρο ο καθενας αλλα λιγα και βασικα ωστε να δινει σταδιακα στο σωμα και να βοηθανε αναροση, προπονηση, αναβολικη κατασταη κτλ και εννοω στην εποχη που καταιβενε συχνα σε αγωνες και ο κ.Τριανταφυλλου οπου τον αναφερω γτ συμφωνω με οτι εγραψε και καταλαβαινω τον λογο που τα λεει. Γιατι αυτα ακριβως που αναρωτιεσαι μου τα εχει εξηγησει ο δασκαλος μου(οπου κατεβαινε αγωνες τοτε μαζι με τον κ.Τριανταφυλλου κ ολοι τον ξερουν ποσο καλος ηταν) θα καταληξω λοιπον στο οτι πλεον δεν ειναι μονο το οτι το χουν ξεφτιλησει με το ποσα παιρνουν, γτ εχει πεσει και η ποιοτητα αυτων, και ετσι λοιπον αυτα κανουν την περισσοτερη δουλεια σε πολλους γτ υπαρχουν ατομα της παλιας σχολης οπου εχουν μετρο και προσπαθουν σκληρα με 2-3 πραγματακια και οχι ποσοτητες κ δοσεις που εχουν αυτο το αποτελεσμα του "εγκυου bodybuilder"(οπου ειναι παρενεργεια και οχι απ'το φαι οπως αναφερθηκε) οπως λεγεται το οποιο προσωπικα συχαινομαι..
    ε? εισαι σιγουρος γιαυτο? δεν ξερεις τι κατεβαζε ο arnold και η παρεα του μαλλον
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 25-05-11 22:44 #42
    Το avatar του χρήστη t.s.t

    Εγγραφή
    15-05-2011
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    325
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο racingman Εμφάνιση μηνυμάτων
    σωματα με σημερινα δεδομενα σαν του phil heath ομως δεν νομιζω να μην αρεσουν...
    Αν ηταν πιο ψηλος γιατι οχι? τωρα ομως φαινεται καπως...(γνωμη μου)
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 25-05-11 22:46 #43
    Το avatar του χρήστη t.s.t

    Εγγραφή
    15-05-2011
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    325
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο terataki Εμφάνιση μηνυμάτων
    ε? εισαι σιγουρος γιαυτο? δεν ξερεις τι κατεβαζε ο arnold και η παρεα του μαλλον
    Και να υποθεσουμε οτι τα ειχε παρει ολα γιανα γινει ετσι..τουλαχιστων τα πηρε σωστα να το πω? παντως ηταν ισομετρικος,απο την τριχα μεχρι το νυχι
    μπανανες ετρωγες πολλες και εγινε ετσι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 26-05-11 00:36 #44
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Alexakos3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σιγά πια τις συμπλληρωματάρες πρωτείνη και κρεατίνη είναι σιγά!! το σώμα αυτού του τύπου του αγνού είναι ωραίο δεν λέω αλλα όχι οτι δεν μπορεί να επιτευχθεί και χωρίς συμπληρώματα!! Με πολύ καλές προπονήσεις και καλή διατροφή άνετα... Τώρα επειδή με τρώει και θέλω να το πώ.. ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΣΑΝ ΤΟΝ COLEMAN!!!! :D :D :D
    δε ειναι τοσο ευκολο...! ισως ηταν γενετικα προικισμενος. στεγνος και μυες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 30-05-11 23:55 #45
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Kι εγω θα θελα να ειμαι σαν τον κολεμαν εμφανισιακα. Αν δεν ειχα ομως και τα επακολουθα. Να με πιανει συνεχεια πεινα λογω μυων. Να μη βρισκω ρουχα στο νουμερο μου ή να μη χωραω να περασω απο την πορτα.

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία