Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 54 από 54
  1. 07-06-11 15:24 #46
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasos2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kι εγω θα θελα να ειμαι σαν τον κολεμαν εμφανισιακα. Αν δεν ειχα ομως και τα επακολουθα. Να με πιανει συνεχεια πεινα λογω μυων. Να μη βρισκω ρουχα στο νουμερο μου ή να μη χωραω να περασω απο την πορτα.
    Ελα ρε, αυτα ειναι τα ωραια!!!!!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 05-02-12 23:08 #47
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasos2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kι εγω θα θελα να ειμαι σαν τον κολεμαν εμφανισιακα. Αν δεν ειχα ομως και τα επακολουθα. Να με πιανει συνεχεια πεινα λογω μυων. Να μη βρισκω ρουχα στο νουμερο μου ή να μη χωραω να περασω απο την πορτα.
    Σιγα τα προβληματα.Θα παιρνας πλαγια
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 06-02-12 13:19 #48
    Το avatar του χρήστη Blast

    Εγγραφή
    18-01-2011
    Περ.
    Ηράκλειο, Κρ
    Μηνύματα
    256
    Προεπιλογή
    Για 'μένα προσωπικά ο Coleman του '93 και του '99 μου άρεσε περισσότερο από αυτό που έγινε από το 2000 και μετά. Ο Arnie ποτέ δεν μου άρεσε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 06-02-12 14:59 #49
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    Τον coleman στις καλες του χρονιες (πριν ξεφυγει η μεση κτλ) τον προτιμαω (και λογω χαρακτηρα) ,οπως μιλαει στα βιντεο κτλ...δεν φαινεται ξιπασμενος...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 06-02-12 16:15 #50
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    συμφωνω με τα απο πανω.ο ρονυ ηταν απιστευτος το 93 μεχρι και 97-98 για μενα. αν θυμαμαι καλα καπου εκει ηταν κ η τελευταια φαση π ηταν με μαλια. εκει ηταν ωραιος. μετα οντως ξεφυγε η μεση πολυ βασικα παρα εγινε.... αλλα για ολυμπια πηγαινε κ το ολυμπια απο τοτε π θυμαμαι ολο μαζες μαζες μαζες ηταν. τωρα με τον φιλ πιστευω εγινε μια αλλαγη. παντως ο αρνολντ ηταν πολυ καλυτερος για μενα. οκ βλεπεις ποδια οτι ειναι πισω σχετικα. αλλα στηθος χερια μεση και συμμετρια δεν τα εχει ο κολεμαν σα του σβατζι (συμμετρια καποτε.πλεον...βασικα στα τελευταια του που κατεβαινε)
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 06-02-12 18:24 #51
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Τολη τα ποδια ειναι μισος κορμος , λιγο δεν ειναι....
    Ετσι οπως τα'χε γραμμωμενα λιγο πιο ογκωδη , θα'ταν ταμαμ Καθονται σαν οδοντογλυφιδες σε συγκριση με το μεγαλο του ανω σωμα.Η μεση σιγουρα παρα πολυ καλυτερα απτον Κολμαν. Παντως δε μπορω να διαλεξω αναμεσα στους 2 γιατι υπαρχουν καποια χαρακτηριστικα που ο ενας εχει , ενω ο αλλος οχι (βλ. μεση αρνολντ , χερια Κολμαν )
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 06-02-12 20:32 #52
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    φυσικα κολεμαν ρε παιδια οχι οτι ειναι ο αγαπημενος μου αλλα ο σβαρτς δεν ειχε καθολου ποδια ειδικα οταν στεκεται πλαγια σε κατι ποζες τα μπρατσα του διχνουν ισα με τους μηρους του πιστευω οτι ο μυθος του σβαρτς εχει χτιστει απο τις ταινιες του και απο το οτι ολοι απο αυτον μαθαμε τι εστι μποντυμπιλντινγκ..κατα τα αλλα ειναι υπερεκτιμημενος.πιο πολυ ειναι συναισθηματικο το δεσιμο με τον σβαρτσενεγκερ
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-02-12 22:22 #53
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    φυσικα κολεμαν ρε παιδια οχι οτι ειναι ο αγαπημενος μου αλλα ο σβαρτς δεν ειχε καθολου ποδια ειδικα οταν στεκεται πλαγια σε κατι ποζες τα μπρατσα του διχνουν ισα με τους μηρους του πιστευω οτι ο μυθος του σβαρτς εχει χτιστει απο τις ταινιες του και απο το οτι ολοι απο αυτον μαθαμε τι εστι μποντυμπιλντινγκ..κατα τα αλλα ειναι υπερεκτιμημενος.πιο πολυ ειναι συναισθηματικο το δεσιμο με τον σβαρτσενεγκερ
    Συμφωνω και εγω. Δεν καταλαβαινω γιατι τον λενε ολοι συμμετρικο... Μπρατσα μεγαλυτερα απο τους μηρους μονο συμμετρια δεν ειναι σε αντιθεση με τον κολεμαν που ηταν σε ολα τεραστιος

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 11-02-12 01:25 #54
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    Η ένοια της συμμετρίας στο ανθρώπινο σώμα είναι υποκειμενική και έχει αλλάξει στο πέρασμα των χρόνων , παλια τα σώματα είχαν όση ακριβώς μάζα χρειαζόταν στα πόδια , μέχρι και στου γέιτς εποχή που ο ντόριαν δεν είχε τα πόδια σχήμα κλεψύδρας , όπως άλλων ββερ , αλλα ήταν όμορφα και είχαν το κρέας που έπρεπε
    αργότερα η αισθητική άλλαξε και όμορφο θεωρείτε το σχήμα κλεψύδρας με πόδια μεγαλύτερα απο τον κορμό ,
    ούτε ο χάνευ είχε τα πόδια φούσκες αλλα δεν μπορείς να πείς ότι έχανε στα πόδια , αφού τούς αγώνες τούς καθάρηζε σαν αυγα .

    θα μπορούσε να πεί και ένας παλιός ββερ η κριτής , ότι οι σημερινοί δεν μπορούν κάν να πάρουν κάποιες πόζες και δεν είναι ανακριβές αυτό , τις πόζες τριών τετάρτων και τις κλασικές που πέρναν τότε δεν μπορούν καν να τις πάρουν οι σημερινοί ββερ , γιατι η περίμετρος της μέσης πολλων απο τούς καινούριους είναι σαν το εύρος του θώρακα των προγενέστερων .
    αρκεί να δεί κάποιος μια διπλή δικεφάλων η τριών τετάρτων του άρνολντ , του ρόμπι ρόμπινσον (του μαύρου πρίγκηπα)

    με απλα και λίγα λόγια δεν στρίβουν ξέρετε τι άσχημο είναι αυτό ? ακόμη και σε πόζα τρικεφάλων μερικοί ψάχνουν να βρούν το χέρι απο πίσω να πατηθούν , τραγικό , ένοιωσα και γω αυτο όχι ακριβώς αλλα κατάλαβα ότι θα το πάθαινα αν ανέβαινα στα 120 κιλα αγωνιστικά

    επίσης με πολύ λιγότερη μάζα οι παλιοί εντυπωσίαζαν , η λαμπράντα και παντίλα και πολλοι άλλοι ήταν φονέες γιγάντων , αυτοι ήταν πολύ πιο μάγκες χωρίς να επιβαρύνουν το σώμα τους με άχρηστο κρέας πετύχαιναν νίκες επι τεράστιων αθλητών .

    δηλαδη μεγάλωσαν οι καινούριοι αλλα μεγάλωσαν και τις κοιλιές τους και τις κάναν αερόστατα και αν σε καμια πόζα τους τραβήξει η κάμερα χωρίς να τις ελέγχουν , είναι άκρως αποκρουστικό .

    απλα με το καινούριο επίπεδο εντυπωσιάζει η μάζα , χορταίνει το μάτι κρέας , έτσι έχει μάθει ο θεατής και αυτό αναζητάει πλέον , δεν συμβηβάζετε με κάτι λιγότερο
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234