Σελίδα 15 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 5131415
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 211 έως 223 από 223
  1. 20-12-14 15:13 #211
    Το avatar του χρήστη eli_din3

    Εγγραφή
    12-11-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.953
    Προεπιλογή
    αν η πρωτεινη αυτη "πινεται ευχαριστα" , οπως αναφερεται παραπανω...
    τοτε εχετε αναπτυξει μεγαλη αντοχη στις αναγουλιαστικες γευσεις
    τη δευτερη φορα εκανα εμετο.. και απο τοτε μονο με χυμο :/
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 05-03-15 11:39 #212
    Το avatar του χρήστη killzonergr

    Εγγραφή
    21-10-2012
    Περ.
    ΧΑΝΙΑ
    Μηνύματα
    26
    Προεπιλογή
    οι αποψεις διησταντε εγω την δοκιμασα πρωτη φορα χθες κατεβηκε χωρις καμια ενοχληση σκετη...ο καθενας ειναι διαφορετικος ας πουμε εγω δεν μπορω να φαω γευση φραουλα μου ερχετε αναγουλα και εχω δοκιμασει απο 3 4 μαρκες...θα κολησω με αυτη αρκετο καιρο γευση 8/10 διαλυτοτητα 9/10 πολυ καλη πρωτεινη!!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-03-15 17:51 #213
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Ψηνομαι να την παραγγειλω σημερα την τετρακιλη λογο τιμης και προσφορας,μιας και αφαιρεσαν τα εξοδα μεταφορας και οριο αγορας για τον μηνα μαρτιο και ειναι υπερβολικα χαμηλη τιμη,πιστευω να μην το μετανιωσω, απο συστατικα καλη φαινεται χωρις καθολου προσθετα και το οτι ειναι αγευστη ειναι στα θετικα για εμενα,απλα ελπιζω να εχει την ιδια γευση με την αγευστη της mp που ειναι κορυφη....Απο την αλλη και καλη να μην ειναι η γευση της θα την εχω να συμπληρωνω τα ποσοστα της ημερησιας πρωτεινης που χρειαζομαι....Θα ξαναεπανελθω στο θεμα για τις εντυπωσεις μου μολις την παραλαβω.....
    _______________________________________________________________________________________________________________
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-03-15 17:53 #214
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ειναι ιδια ακριβως σε ολα με αυτη της mp ,τα εχω γραψει κ πιο πισω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-03-15 17:56 #215
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειναι ιδια ακριβως σε ολα με αυτη της mp ,τα εχω γραψει κ πιο πισω.
    Να σαι καλα......
    _______________________________________________________________________________________________________________
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-03-15 09:55 #216
    Το avatar του χρήστη killzonergr

    Εγγραφή
    21-10-2012
    Περ.
    ΧΑΝΙΑ
    Μηνύματα
    26
    Προεπιλογή
    την δοκιμασα με γαλα και νεσκουικ και ειναι φοβερη( παρολο που εχει ζαχαρα απο το γαλα και το νεσκουικ)καλυτερα να ξερεις τι τρως
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-03-15 11:40 #217
    Προεπιλογή
    Την δοκίμασα και εγώ πρόσφατα και σίγουρα δέν την κατατάσσω στο επίπεδο της mp.
    Γεύση οκ , άλλωστε έχω κόψει καιρό τις "γλυκές" του εμπορίου οπότε δέν με χάλασε αυτό αλλά με χάλασε αρκετά η διαλυτότητα.
    Καταρχάς ψιλοφαίνεται η δουλειά απο την υφή της που φέρνει αρκετά σε πουδρα. Έπρεπε πάντα οπωσδήποτε να βαζεις το νερό πρώτα αλλιώς σβόλιαζε αρκετά , πάνω απο 40γρ στο σείκερ πάλι τα ίδια , άν την έκανες με ζεστό γάλα - το κάνω καμιά φορά για πρωινό πριν την δουλειά- πάλι τα ίδια...
    Ευτυχώς είχα πάρει δοκιμαστικά ένα κιλό μόνο - να έπεσα στην περίπτωση τι να πώ... - και δύσκολα θα ξαναπάρω και σε μεγάλη ανάγκη , απλά κοιτάζω να προγραμματίζω καλά τις αγορές απο την Γηραιά Αλβιώνα - Αγγλία για τους μικρούς.. -
    -> Όλο αερόβιο , αερόβιο , πότε θα πιάσω σίδερα ???
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 08-03-15 15:02 #218
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Η συγκεκριμένη είναι ανάλογη της τιμής της. Μην περιμένουμε να τα έχει όλα... Προσωπικά θα έλεγα πως θα ήταν καλό να αναμειγνύεται με άλλες σκόνες είτε πριν είτε μετά την προπόνηση.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 08-03-15 16:05 #219
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ktm620 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την δοκίμασα και εγώ πρόσφατα και σίγουρα δέν την κατατάσσω στο επίπεδο της mp.
    Γεύση οκ , άλλωστε έχω κόψει καιρό τις "γλυκές" του εμπορίου οπότε δέν με χάλασε αυτό αλλά με χάλασε αρκετά η διαλυτότητα.
    Καταρχάς ψιλοφαίνεται η δουλειά απο την υφή της που φέρνει αρκετά σε πουδρα. Έπρεπε πάντα οπωσδήποτε να βαζεις το νερό πρώτα αλλιώς σβόλιαζε αρκετά , πάνω απο 40γρ στο σείκερ πάλι τα ίδια , άν την έκανες με ζεστό γάλα - το κάνω καμιά φορά για πρωινό πριν την δουλειά- πάλι τα ίδια...
    Ευτυχώς είχα πάρει δοκιμαστικά ένα κιλό μόνο - να έπεσα στην περίπτωση τι να πώ... - και δύσκολα θα ξαναπάρω και σε μεγάλη ανάγκη , απλά κοιτάζω να προγραμματίζω καλά τις αγορές απο την Γηραιά Αλβιώνα - Αγγλία για τους μικρούς.. -
    Εγω την εκανα την παραγγελια μιας και ο φιλος ο beefmeup μου απαντησε (ειναι ιδια ακριβως σε ολα με αυτη της mp ,τα εχω γραψει κ πιο πισω).
    Καλα και ακριβως να μην ειναι ενα κλικ κατω να ειναι παλι καλη θα ειναι μιας και η mp ειναι κορυφη,και εγω απο εκει αγοραζω,αλλα μιας και βρηκα αυτη σε τοσο συμφερουσα τιμη γιατι οχι..........
    _______________________________________________________________________________________________________________
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 08-03-15 17:51 #220
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    αν δεν αλλαξε σχετικα προσφατα η σκονη (δλδ το τελευταιο 3μηνο) η σκονη ειναι ιδια ακριβως με αυτη του mp..δεν εχει καμια απολυτως διαφορα σε τπτ,ουτε σε διαλυτοτητα ,ουτε σε υφη ,ουτε πουθενα αλλου.
    εγω παντα στο γυμναστηριο για μετα την προπονηση εχω την σκονη στο σεηκερ κ μετα ριχνω νερο ,κ δεν ειχε προβλημα πουθενα.

    οποτε αν ειναι πως τα περιγραφει ο φιλος απο πανω μαλλον αλλαξαν κατι.

    οπως κ να χει θα μας πει κ ο ζισις οταν παραλαβει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 08-03-15 18:56 #221
    Προεπιλογή
    Αρχές Δεκεμβρίου την είχα πάρει εγώ παιδιά γιατί ξέμενα και ώς γνωστό η παράδοση απο mp μπορεί να πάει και 2βδομάδες.
    Σίγουρα σαν value for money είναι πολύ συμφέρουσα και αυτή δέν το συζητάω απλά επειδή σάν τιμή - με ένα καλό "μοίρασμα" πάντα των μεταφορικών- είναι πολύ κοντά σε αυτήν της mp ανέφερα την εμπειρία μου.
    @zisis σίγουρα δέν θα κλάψεις τα λεφτά σου - άλλωστε και εγώ δέν την πέταξα , αλοίμονο -
    @nasser thx για το tip της ανάμειξης
    -> Όλο αερόβιο , αερόβιο , πότε θα πιάσω σίδερα ???
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 08-03-15 19:27 #222
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ktm620 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αρχές Δεκεμβρίου την είχα πάρει εγώ παιδιά γιατί ξέμενα και ώς γνωστό η παράδοση απο mp μπορεί να πάει και 2βδομάδες.
    Σίγουρα σαν value for money είναι πολύ συμφέρουσα και αυτή δέν το συζητάω απλά επειδή σάν τιμή - με ένα καλό "μοίρασμα" πάντα των μεταφορικών- είναι πολύ κοντά σε αυτήν της mp ανέφερα την εμπειρία μου.
    @zisis σίγουρα δέν θα κλάψεις τα λεφτά σου - άλλωστε και εγώ δέν την πέταξα , αλοίμονο -
    @nasser thx για το tip της ανάμειξης
    Μια χαρα ωραιος,ειναι κοντα οντως η τιμη της με mp,βεβαια πρεπει να πετυχεις οσα ανεφερες και να εχει και εκπτωση,απλα η prozis whey απο το πρωι εχει προσφορα,ειχα κανει παραγγελια απο το βραδυ και την ακυρωσα μετα, για να παρω την καινουργια προσφορα η οποια δεν παιζεται ειναι τσαμπα.....ευτυχως τα καταφερα ακυρωσα την παλια παραγγελια και ξανακανα καινουργια....Μολις παραλαβω θα πω τις εντυπωσεις μου....
    _______________________________________________________________________________________________________________
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 03-06-15 20:44 #223
    Προεπιλογή
    Να ρωτησω υπαρχει καπου να βρω προσθετικο γευσης για να την αναμειξω με την πρωτεινη;
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 15 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 5131415