Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 26-06-13 20:26 #1
    Προεπιλογή Διατροφή για να πάρω κιλά!
    Γεια σας παιδια! Ειμαι νεος στο φόρουμ και θα ήθελα τη βοηθεια σας σε θεμα πως να παρω κιλα! θέλω να μου πείτε μια διατροφη χωρίς συμπληρώματα ετσι ωστε να παχυνω! Ελπιζω να μπορεσετε να με βοηθησετε! Οποιος εχει τη δυνατοτητα να μου φτιαξει μια διατροφη καλη εστω και με <<κακα>> φαγητα ! Χρειαζομαι επειγοντως κιλα! Ευχαριστω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-06-13 20:39 #2
    Προεπιλογή
    δεπες μας τα κιλα σου το υψος σου την ηλικια γιατι χωρις αυτα ειναι σχεδον αδυνατο καποιος να σου σχεδιασει ενα πλανο διατροφης
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-06-13 08:27 #3
    Προεπιλογή
    Ειμαι 1.69 50 κιλα και 16 χρονών αλλα ασχολουμε πολύ με γυμναστήριο βαράκια κτλ και χρειαζομαι κιλα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-06-13 10:00 #4
    Προεπιλογή
    Παιδιά σας παρακαλώ ειλικρινά να μου φτιάξετε ενα προγραμμα! Eυχαριστώ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-06-13 18:55 #5
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Nikolas_mk2

    Εγγραφή
    05-06-2012
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    2.990
    Προεπιλογή
    Αδερφε ετοιμο προγραμμα δεν μπορεί αν σου δωσει καποιος,διαβασε το θεμα ''διατροφή αρχαρίων'' για να μαθεις οσα χρειαζονται γυρω απο το θεμα και παραδειγματησου απο διατροφές μελών στο αντιστοιχο τοπικ,μετα θα μπορεισεις να φτιαξεις και συ μια διατροφή στα μέτρα σου

    Παντως στα κιλα και στην ηλικία που εισαι καλο θα ηταν γενικά να τρως σοβαρές ποσότητες απο καθαρα φαγητά μαζί με το γυμναστηριο για να φορτωσεις κρεας με τον καιρό.
    Απάντηση με παράθεση