Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 39 από 39
  1. 04-07-13 00:44 #31
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nikolas_mk2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμ,είδες.....Μεσα σ'ολα εκανες και υποθερμιδική διατροφή!

    Βασικά τι εννοείς με το ''μια μερα απο το προγραμμα μου''?Ολα αυτα τα κάνεις σε μία μέρα?

    Εαν ακολουθεις προγραμμα upper/lower body καλο θα ηταν σιγα-σιγα(εφόσον δεν βλεπεις αξιολογο αποτελεσμα)να δοκιμάσεις λιγο καιρό με σπλιτ,βελτιωνοντας παραλληλα τη διατροφή σου.

    Στο πρωινο καλό θα ηταν να ανεβάσεις λιγο υδατανθρακα,να τρως κι εναν κρόκο,την βρωμη καλύτερα με γάλα και στο γευμα πριν την προπ να βαλεις λιγη πρωτείνη,επίσης το γιαουρτι ειναι καλύτερο πριν τον υπνο-δλδ τα γευματα 5.30-8.30 καντα μια τραμπα
    Ναι μια μια μερα κανω αυτο το προγραμμα και σημερα ειχα το εξης:
    Δρομο 15'
    ΠΟΔΙΑ
    ΕΚΤΑΣΕΙΣ ΤΕΤΡΑΚΕΦΑΛΩΝ 2*20
    ΚΑΜΨΕΙς ΜΗΡΙΑΙΩΝ ΔΙΚΕΦΑΛΩΝ 2*20
    ΗΜΙΚΑΘΙΣΜΑΤΑS/S 2*20
    ΠΡΟΒΟΛΕΣ S/S 2*20
    ΜΗΧΑΝΗ ΑΠΑΓΩΓΩΝ S/S 2*20
    ΜΗΧΑΝΗ ΓΛΟΥΤΙΑΙΩΝ S/S 2*20
    ΡΑΧΙΑΙΟΙ ΚΑΙ ΚΟΙΛΙΑΚΟΙ ( ΔΙΦΟΡΑ)
    ΕΛΛΕΙΠΤΙΚΟ 15'

    Σχετικα με τη διατροφη οκ για την πρωτεινη και τον υδατανθρακα θα το προσπαθησω αν και δεν μ αρεσει καθολου το γαλα εχω και την δυσανεξια, εννοεις τ γευμα στις 5.30 να το παιρνω στις 8.30 ? και αυτο στις 8.30 στις 5.30 ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-07-13 06:36 #32
    Το avatar του χρήστη Stella

    Εγγραφή
    02-09-2009
    Περ.
    Mitilini
    Μηνύματα
    3.025
    Προεπιλογή
    Oχι οχι κοριτσι μου...
    εφοσον το γαλα δεν σου αρεσει και εχεις και δυσανεξια δεν είναι καθολου απαραιτητο να το ενταξεις στη διατροφη σου
    Κρατα τη βρωμη με νερο και μελι εφοσον σου αρεσει (αν προσθεσεις και κανελιτσα γινεται πιο νοστιμο) και προσθεσε σ΄αυτο το πρωινο και μια πηγη πρωτείνης πχ. 3-4 ασπραδια ή αν παιρνεις συμπληρωμα κανενα σκουπ πρωτείνης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-07-13 08:19 #33
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Nikolas_mk2

    Εγγραφή
    05-06-2012
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    2.990
    Προεπιλογή
    Σωστά,εχεις θεμα με τη λακτοζη,οποτε καντο ετσι ή δοκίμασε πιτάκι βρωμης αν σου αρεσει


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andria Εμφάνιση μηνυμάτων
    γευμα στις 5.30 να το παιρνω στις 8.30 ? και αυτο στις 8.30 στις 5.30 ?
    Ναι,εφόσον εχεις γιαουρτι δλδ αντι για τοστ βαλτο τελευταιο γευμα καλυτερα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 05-07-13 00:35 #34
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nikolas_mk2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σωστά,εχεις θεμα με τη λακτοζη,οποτε καντο ετσι ή δοκίμασε πιτάκι βρωμης αν σου αρεσει

    OK θα το δοκιμασω ενδιαφερον μου φανηκε ειδα τη συνατγη στο φορουμ μονο που εχει πολλα αυγα και λεω να τα μειωσω.

    http://forum.bodybuilding.gr:8081/sh...B3%CE%AE-Video



    Ναι,εφόσον εχεις γιαουρτι δλδ αντι για τοστ βαλτο τελευταιο γευμα καλυτερα
    Οκ αυτο θα κάνω
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-07-13 00:42 #35
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stella Εμφάνιση μηνυμάτων
    Oχι οχι κοριτσι μου...
    εφοσον το γαλα δεν σου αρεσει και εχεις και δυσανεξια δεν είναι καθολου απαραιτητο να το ενταξεις στη διατροφη σου
    Κρατα τη βρωμη με νερο και μελι εφοσον σου αρεσει (αν προσθεσεις και κανελιτσα γινεται πιο νοστιμο) και προσθεσε σ΄αυτο το πρωινο και μια πηγη πρωτείνης πχ. 3-4 ασπραδια ή αν παιρνεις συμπληρωμα κανενα σκουπ πρωτείνης.
    Ωραια ιδεα για κανελα θα την προσθεσω και αυτη Δεν παιρνω καποιο συπληρωμα ακομα αλλα το μελετησα λιγακι σχετικα με τις πρωτεινες και βρηκα καποιες που δεν εχουνε λακτοζη και θα θελα να δοκιμασω
    Dymatize: Iso-100
    ON: Platinum Hydro Whey
    Reflex: CFM Mirco Whey
    Εσυ τι μου προτεινεις?
    Επισης για το προγραμμα μου στο gym τι αποψη εχετε; καλο ειναι ; θα μπορουσα να αλλαξω ή να προσθεσω κατι; Σημερα επισης για τριτη μερα ειχα μονο 15 λεπτα αεροβιο ελλειπτικο μετα διαφορους κοιλιακους και τελος παλι αεροβιο 40 λεπτα δρομο.
    Οσο για την pics μου ασχολιαστο ε? εχω πολυ δρομο ακομα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-07-13 00:45 #36
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Nikolas_mk2

    Εγγραφή
    05-06-2012
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    2.990
    Προεπιλογή
    Αν θες τη γνωμη μου με αλεσμενη βρωμη γινεται καλυτερο-φερνει λιγο και σε (χοντρή)κρέπα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 05-07-13 00:59 #37
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nikolas_mk2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν θες τη γνωμη μου με αλεσμενη βρωμη γινεται καλυτερο-φερνει λιγο και σε (χοντρή)κρέπα!
    Ok θα χρησιμοποιησω και το μπλεντερακι τοτε και μην μ λες για κρεπα τετοια ωρα να μου ρχετε στο νου η μερεντα
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-07-13 01:03 #38
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Nikolas_mk2

    Εγγραφή
    05-06-2012
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    2.990
    Προεπιλογή
    τι μερεντα......Σε μπεν μαρι 2 κουταλιες της σουπας νουτελα,ενα kinder bueno κλασσικο κι ενα με λευκη σοκολατα κομματιασμενα,λιωσιμο και απλωμα αμεσως!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 05-07-13 01:23 #39
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nikolas_mk2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι μερεντα......Σε μπεν μαρι 2 κουταλιες της σουπας νουτελα,ενα kinder bueno κλασσικο κι ενα με λευκη σοκολατα κομματιασμενα,λιωσιμο και απλωμα αμεσως!
    Πωωπω τι μου κανεις τετοιες ωρες ευτυχως που δεν εχει τιποτα ουτε στη ντουλαπα ουτε στο ψυγειο το πηρα σοβαρα το θεμα αλλιως θα σου λεγα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123