Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 23
  1. 01-07-13 06:58 #1
    Προεπιλογή Γνώμες για διατροφή γραμμωσης
    Καλησπέρα παιδιά θα ήθελα την γνώμη σας για διατροφή γραμμωσης την οποία την κάνω από Δεκέμβρη, αρχικά να αναφέρω πως ήμουν 87 κιλά με λίπος 16% 1,73 ύψος πήγαινα kick box και έπεσα από τα 87 κιλά στα 64 φυσικά αυτό το κατάφερα κ με κάτι που απαγορεύεται να αναφέρω εδώ πλέον έχω περιττό δέρμα κάνω υπομονή μήπως φύγει χωρίς κάποια εγχείρηση,αλλά φαίνονται κ οι κοιλιακοί μου όχι τέλεια αλλά φαίνονται γιατί τους λιώνω κ στο γυμναστήριο οπότε υποθέτω έχω πέσει κ στο λίπος από το 16% που ήμουν και κάνω κυκλική προπόνηση και μόλις τελειώνω πάω για κοιλιακούς και μισή ώρα διάδρομο γρήγορο περπάτημα μήπως σφίξει και το περιττό δερμα,επίσης να αναφέρω πως χρησιμοποιώ και νιτρικο οξυ ...

    Γεύμα 1: 3 κουταλιές βρώμη σε χαμηλών λιπαρών γάλα
    + 1 scoop whey

    Γεύμα 2 : 5 ασπράδια κ ένα αυγό ολόκληρο με μια πατάτα βραστή

    Γεύμα 3: μακαρόνια ολικής 4 περιουσίες περίπου μαζί με στήθος κοτόπουλο και σπανάκι με μια κουταλιά ελαιόλαδο
    (μετά πάω γυμναστήριο κατευθείαν από την δουλειά)

    Γεύμα 4: 1scoop whey

    Ξέρω πως η διατροφή δεν είναι τόσο καλή λείπουν γεύματα αλλά δεν ξέρω τι να βάλω,επίσης να αναφέρω πως τα γεύματα μου τα κάνω κάθε 3 ώρες και πχ το γεύμα 3 μου πέφτει στης 12 η ώρα και στης 3 πάω γυμναστήριο κ αυτό γιατί δουλεύω Λαική κ το πρώτο γεύμα το τρώω στης 6 αναγκαστικά!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη hoffman : 01-07-13 στις 07:07
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-07-13 09:10 #2
    Προεπιλογή Απ: Γνώμες για διατροφή γραμμωσης
    * στο γεύμα 4 εννοούσα πιρουνιες όχι περιουσίες κ δεν με αφήνει να το κάνω edit μάλλον επειδή μπαίνω από κινητό
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 01-07-13 13:56 #3
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Κανε το γαλα 3,5 καλυτερα , τα αβγα ολοκληρα . Η τροφη δεν ειναι γενικως λιγη αφου εχεις τοσο μεγαλη δραστηριοτητα? Σκεψου να βαλεις ακομα 1 γευμα μετα τη προπονηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-07-13 14:21 #4
    Προεπιλογή Απ: Γνώμες για διατροφή γραμμωσης
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TheWorst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανε το γαλα 3,5 καλυτερα , τα αβγα ολοκληρα . Η τροφη δεν ειναι γενικως λιγη αφου εχεις τοσο μεγαλη δραστηριοτητα? Σκεψου να βαλεις ακομα 1 γευμα μετα τη προπονηση.
    Σε ευχαριστώ φίλε μου για την απάντηση σου,με το γάλα εννοείς το πιο λιπαρό; Τι να έβαζα μετά την προπονα δηλαδή εκτός από το scoop;
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 01-07-13 14:44 #5
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Ναι , αυτο εννοω Εννοω μετα τη προπονα ακομα 1 γευμα , ακομα και μικρο να'ναι , ετσι κι αλλιως πολυ λιγη τροφη μου φαινεται. Αν εχεις τετοια διατροφη με τη δραστηριοτητα που λες θα χασεις και λιπος αλλα μαζι με αυτο ισως να χασεις και μυς.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 01-07-13 14:56 #6
    Προεπιλογή Απ: Γνώμες για διατροφή γραμμωσης
    Θα προσθέσω ασπράδια πάλι τότε, μου φαίνεται θα φτιάξω κοτέτσι δεν συμφέρω τόσα αυγά που τρώω η αλήθεια είναι πως έχασα μυς φαντάσου κάνω περίπου την συγκεκριμένη διατροφή από Δεκέμβριο μαζί με kick box και τώρα το μόνο που πρόσθεσα είναι τα μακαρόνια ολικής ή ρύζι,προς το παρών κάνω μόνο γράμμωση από χειμώνα θα αρχίσω όγκο και θα αλλάξω φυσικά και διατροφή,απλά αυτή η διατροφή μου έκανε θαύματα σε τόσους μήνες έχω φωτογραφίες Του πως ήμουν κ πώς έγινα κ δεν είχα γνωρίσει τον εαυτό μου έτσι
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-07-13 16:44 #7
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Κανε τα αυγα ολοκληρα πριν τον υπνο , αλλα και στα αλλα γευματα. Μαλλον θα μαζεψεις 10 ολοκληρα αυγα τη μερα και καποια ποιοτικα λιπαρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 01-07-13 17:16 #8
    Προεπιλογή Απ: Γνώμες για διατροφή γραμμωσης
    Οκ φίλε μου σε ευχαριστώ πολύ
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 01-07-13 19:02 #9
    Το avatar του χρήστη ΠανοςΒ

    Εγγραφή
    04-12-2011
    Περ.
    Κορωπι
    Μηνύματα
    1.865
    Προεπιλογή
    Κατι που μου εκανε μεγαλη εντυπωση.... ησουν 87 κιλα με 16% λιπος και εχασες 23κιλα και κρεμασες. Κανονικα το λιπος σου θα επρεπε να ειχε παει ...-16%! Γιατι το εκανες αυτο στον εαυτο σου? Για να εμφανιζονται οι κοιλιακοι σου ηθελες απλα να χασεις 4 κιλα το πολυ πολυ και να πας περιπου 11%.

    Μηπως δε ησουν 16%?
    " Be strong, think positive. You never know who you are inspiring!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 01-07-13 20:32 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΠανοςΒ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατι που μου εκανε μεγαλη εντυπωση.... ησουν 87 κιλα με 16% λιπος και εχασες 23κιλα και κρεμασες. Κανονικα το λιπος σου θα επρεπε να ειχε παει ...-16%! Γιατι το εκανες αυτο στον εαυτο σου? Για να εμφανιζονται οι κοιλιακοι σου ηθελες απλα να χασεις 4 κιλα το πολυ πολυ και να πας περιπου 11%.

    Μηπως δε ησουν 16%?
    ειχα κανει λιπομετρηση με ειχαν παρει απο την HerbalLife επειδη ειχε παει ενας φιλος μου εδωσε κ το τηλεφωνο μου να παω κ εγω ηταν δωρεαν κ κοντα στο σπιτι μου οποτε κλεισαμε ραντεβου πηγα με μετρησαν κ με εβγαλε 16%,η αληθεια ειναι πως ειχα παρατησει παρα πολυ τον εαυτο μου κ για το υψος μου φαινομουν χοντρος,μια μερα που κοιταχτηκα στον καθρεφτη ξενερωσα ασχημα κ ετσι αρχισα γυμναστικη εντατικα μπηκα πιο σοβαρα μετα με διατροφες κ τετοια κολλησα ασχημα σε φαση να μην πηγαινω θαλασσα της κυριακες για να πηγαινω gym και μετα την δουλεια κομματια παλι gym,οποτε επρεπε να αδυνατισω δεν μου αρεσα καθολου,βεβαια θα βαλω κ μια φωτο για να καταλαβεις τι εννοω...


    εδω ειναι το πριν

    Όνομα: DSC_5690.jpg Εμφανίσεις: 396 Μέγεθος: 64,1 KB
    Όνομα: DSC_5691.jpg Εμφανίσεις: 332 Μέγεθος: 60,6 KB

    εδω ειναι το συνολο πριν κ μετα

    Όνομα: πριν κ μετα.jpg Εμφανίσεις: 328 Μέγεθος: 89,1 KB
    εδω πριν 4 μηνες περιπου

    Όνομα: CameraZOOM-20130515170358539.jpg Εμφανίσεις: 328 Μέγεθος: 64,8 KB



    και εδω ειναι 2 προσφατες

    Όνομα: IMG_20130701_201606.jpg Εμφανίσεις: 406 Μέγεθος: 66,6 KB
    Όνομα: 1010751_476620732430974_1498473501_n.jpg Εμφανίσεις: 326 Μέγεθος: 68,5 KB

    πιστευω να ειδες τι χαλι ημουν
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 01-07-13 20:43 #11
    Προεπιλογή
    πωπω φιλε..χιλια μπραβο στην προσπαθεια σου..πραγματικα φοβερη αλλαγη
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 01-07-13 20:45 #12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kwstasEV Εμφάνιση μηνυμάτων
    πωπω φιλε..χιλια μπραβο στην προσπαθεια σου..πραγματικα φοβερη αλλαγη
    σε ευχαριστω πολυ φιλαρακι πολυ που με ειδαν δεν με γνωριζαν κ μου λενε μην παθω νευρικη ανορεξια με ειχαν συνηθίσει φαινεται μπετονιερα κ τωρα τους φαινεται πολυ περιεργο
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 01-07-13 20:51 #13
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Συγχαρητήρια για το πείσμα σου και την υπομονή σου! Καλή συνέχεια στους στόχους σου!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 01-07-13 20:54 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mikekan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγχαρητήρια για το πείσμα σου και την υπομονή σου! Καλή συνέχεια στους στόχους σου!
    σε ευχαριστω πολυ φιλε,τωρα εχω πεισμωσει με το περιττο δερμα η θα φυγει η θα παρω ψαλιδι
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 01-07-13 20:58 #15
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Θα φύγει να είσαι σίγουρος. Συνέχισε γερά και θα τα καταφέρεις!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία