Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: φιλία μεταξύ αγοριού και κοριτσιού !

Ψήφισαν
80. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • ΝΑΙ

    27 33,75%
  • ΟΧΙ

    53 66,25%
Σελίδα 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 65
  1. 26-07-13 04:40 #46
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Με κάθε αντικειμενικότητα, πιστεύω πως ναι. Εμένα π.χ., οι καλύτεροι και πιο πιστοί αδελφικά φίλοι υπήρξαν... κοπέλες!
    Το θέμα είναι βέβαια, ότι κάτι τέτοιο είναι πολύ σπάνιο, να φτάσεις στο απόλυτο, ειδικά από τη μεριά του άντρα, που 99% θα έχει το νου του να εκμεταλλευτεί (αν είναι ωραία η κοπελιά) με τη πρώτη ευκαιρία! (Αντίθετα, όσο εμφανίσημος και να είναι ένας άντρας, το ποσοστό αυτό σε μια γυναίκα, είναι αρκετά μικρότερο, οπότε αυξάνει και τις πιθανότητες! Τώρα αυτό βέβαια, δεν είναι επειδή οι άντρες είναι ''κακά'' και βρώμικα μυαλά, αλλά λόγω φυσιολογίας! (αυτό θέλει ανάλυση κανονικά). Τώρα βέβαια, βρες μου εσύ τη πιθανότητα, να υπάρχει και από τις δύο μεριές...

    σπάνιο μεν, υπαρκτό δε.
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-07-13 16:33 #47
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    Όνομα: whatever-works.jpg Εμφανίσεις: 557 Μέγεθος: 83,8 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-07-13 16:42 #48
    Προεπιλογή
    Το εχω δει
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-07-13 23:01 #49
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    μπααααααααααα φιλια με γκομενα ωραια ...δεν νομιζω ...αλλο αν στην πορεια ειστε φιλοι κ που κ που κατι παραπανω...
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-07-13 22:01 #50
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Ρε παιδιά, το έχετε καταλάβει πάντως, ότι πολλοί που λέτε όχι, λέτε κατα κάποιο τρόπο, θα απατούσατε τη σχέση σας;
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-07-13 15:11 #51

    Εγγραφή
    19-11-2012
    Περ.
    Banned
    Μηνύματα
    597
    Προεπιλογή
    Είπαμε παιδιά: Φιλία μπορεί να υπάρξει αλλά κάποια στιγμή μετά από ένα διάστημα έστω για μια στιγμή για ένα λεπτό όχι απαραίτητα συνέχεια, θα τη δεις ερωτικά. Δεν μπορεί. Και αυτή το ίδιο βέβαια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 30-07-13 02:45 #52
    Το avatar του χρήστη El Topo

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    desert
    Μηνύματα
    393
    Προεπιλογή
    Φιλία μπορεί να υπάρξει αν κάποιος από τους 2 δεν είναι ελκυστικός (τουλάχιστον για τον άλλο), και πάντα απ'τη μεριά του άλλου (του ελκυστικού).
    Αν η γυναίκα είναι ωραία και στο γούστο του φίλου της, τότε αποκλείεται να τη δει εντελώς φιλικά. Αν ο άντρας είναι ωραίος, τότε υπάρχουν λίγες περιπτώσεις που μια κοπέλα μπορεί να κάνει πραγματική παρέα μαζί του χωρίς να τον γουστάρει. Αλλά το αντίθετο ποτέ.
    the more people agree with me
    the more I think I'm wrong
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 30-07-13 12:09 #53
    Το avatar του χρήστη morbit_killer

    Εγγραφή
    05-12-2011
    Περ.
    ilion athens
    Μηνύματα
    411
    Προεπιλογή
    είναι θέμα διαφορετικής ανάπτυξης του εγκεφάλου ! οι ορμόνες το διαφορετικό όριο ηλικίας μέχρι την πλήρη ανάπτυξη κλπ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 30-07-13 13:47 #54
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Tί να πιάσει ο Ασκητής μπροστά σου!
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-08-13 16:54 #55
    Προεπιλογή
    Στην αρχή μπορεί να υπάρχει, αλλά όσο θα περνάει ο καιρός ένας απο τούς δύο θα λυγίσει, τα αντίθετα φύλα ειναι να ερωτεύοντε
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 23-08-13 12:52 #56
    Προεπιλογή
    Εγώ μια φίλη είχα, πάνε κάτι χρόνια που σταματήσαμε να κάνουμε παρέα, αλλά ήταν νταλικερέ η γκόμενα, δε θύμιζε και πολύ γυναίκα.
    Αν μου 'λεγε ότι είναι νταλικέρης, ή μπετατζής, ή νταβατζής και δεν την ήξερα...πολύ απλά θα την πίστευα.
    Δεν υπήρξε ποτέ η παραμικρή σεξουαλική έλξη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 25-08-13 03:54 #57
    Προεπιλογή
    εγω εχωντας περασει απ την φαση να εχω αρκετες "φιλες" καταλαβα με την δικη μου εμπειρια οτι φιλια πραγματικη 100% δεν μπορει να υπαρξει παρα μονο σε μερικες περιπτωσεις,οπως πχ

    1) ο αντρας/γυναικα ειναι δωσμενοι αλλου (ειτε ειναι σε σχεση ειτε απλα ειναι τσιμπιμενοι με καποιο αλλο ατομο)
    2) ο αντρας/γυναικα ειναι ασχημοι
    3) αλλοι λογοι διαφοροι οι οπιοι συμπεφτουν ελαφρως με τους λογους 1 και 2,οπως πχ φοβος να μην χαθει η "φιλια",φοβος αποριψης,ασυμφωνια ερωτικη κλπ

    Ο κυριος λογος πιστευο για να ειναι μια φιλια,100% φιλια,ειναι να υπαρχει το 1...δλδ να ειναι δωσμενοι αλλου.Προσωπικα οσο ημουν μονος,ολες της φιλες μου τις ειχα σκεφτει ερωτηκα σε καποια φαση.Βεβαια προφανος δεν αφηνα αυτο να φανει,γιατι ηξερα οτι μονο ζημια μπορουσε να προκαλεσει,παρολλα αυτα δεν ελιπε το flirt και οι "μπιχτες" οστε να βλεπω αντιδρασεις
    ομως οταν πλεον ημουν με μια κοπελα,ολες οι φιλες που μπορει να ειχα βαλει στο "ματι" σταματισαν να με ενδιαφερουν αμεσως.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Flintz : 25-08-13 στις 03:57
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 28-08-13 00:00 #58
    Το avatar του χρήστη giannaras13

    Εγγραφή
    07-12-2012
    Περ.
    Λαρισα
    Μηνύματα
    216
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Flintz Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω εχωντας περασει απ την φαση να εχω αρκετες "φιλες" καταλαβα με την δικη μου εμπειρια οτι φιλια πραγματικη 100% δεν μπορει να υπαρξει παρα μονο σε μερικες περιπτωσεις,οπως πχ

    1) ο αντρας/γυναικα ειναι δωσμενοι αλλου (ειτε ειναι σε σχεση ειτε απλα ειναι τσιμπιμενοι με καποιο αλλο ατομο)
    2) ο αντρας/γυναικα ειναι ασχημοι
    3) αλλοι λογοι διαφοροι οι οπιοι συμπεφτουν ελαφρως με τους λογους 1 και 2,οπως πχ φοβος να μην χαθει η "φιλια",φοβος αποριψης,ασυμφωνια ερωτικη κλπ

    Ο κυριος λογος πιστευο για να ειναι μια φιλια,100% φιλια,ειναι να υπαρχει το 1...δλδ να ειναι δωσμενοι αλλου.Προσωπικα οσο ημουν μονος,ολες της φιλες μου τις ειχα σκεφτει ερωτηκα σε καποια φαση.Βεβαια προφανος δεν αφηνα αυτο να φανει,γιατι ηξερα οτι μονο ζημια μπορουσε να προκαλεσει,παρολλα αυτα δεν ελιπε το flirt και οι "μπιχτες" οστε να βλεπω αντιδρασεις
    ομως οταν πλεον ημουν με μια κοπελα,ολες οι φιλες που μπορει να ειχα βαλει στο "ματι" σταματισαν να με ενδιαφερουν αμεσως.
    εγω τσιμπησα με μια αλλα αυτη ηταν τσιμπημενη με αλλον που την χωρησε χαχαχαχα.. και μου λεει καλυτερα να ειμαστε φιλοι... αλλα δεν μπορουσα να ξεκολησω μετα
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-08-13 00:21 #59
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Φιλε,σου'χω τη λυση...τσιμπα αφοβα,υπαρχουν και μελετες στο νετ.

    Όνομα: 1150964_463388983768624_237926289_n.jpg Εμφανίσεις: 1172 Μέγεθος: 38,1 KB
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 28-08-13 03:59 #60

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    βαλε και παντελιδη να παιζει στο φουλ!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία