Σελίδα 17 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 7151617
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 241 έως 251 από 251
  1. 12-06-16 00:34 #241
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο orck Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, περιμενε. Που ακριβως νομιζεις οτι θα ερθεις;
    δεν εχει αδικο
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-06-16 00:43 #242
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο billy89 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά εννοείται Χρήστο κανείς δεν ξέρει με σιγουριά. Και μένα οι γυμναστές μου μου τα λένε που πάνω κάτω είστε στην ίδια ηλικία.
    Μηπως ομως επειδη ολο το φακελακι (για το weiders anabolic mega packs συγκεκριμανα λεω) ειχε καλες ποσοτητες για την εποχη (θεωρειτο επαναστατικο συμπληρωμα ,εξου κ το ονομα για προσελκυση) αμινοξεων ,βιταμινων ,μεταλλων κ δεν θυμαμαι τι αλλο ,ειχε πραγματι αποτελεσματα;

    *Τωρα για τον αλλον που ηταν μεσα 6 μηνες κ του ηταν off ο ανδρισμος του, ακουγεται παραξενο γιατι κανονικα θα επρεπε να ''τρυπαει'' τοιχο αυτο το διαστημα ,μετα ομως ειναι δεδομενο θα τον εμποδιζει η πετσα για να φτασει στο γιαουρτι ,κριμα πραγματικα! Φυσικα ειναι φανερο γι αυτους που ξερουν γιατι του συνεβη αυτο ,κ σταματαμε εδω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-06-16 00:54 #243

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο orck Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, περιμενε. Που ακριβως νομιζεις οτι θα ερθεις;
    Μπορεις να μου εξηγησεις πιο λεπτομερος, γιατι δεν επιασα το σκηνικο;
    Αρχαριος εδω.
    Χαχα καλα το διατυπωσα λιγο λαθος.

    Τουλάχιστον δεν περιμενω να ειναι τοοσο χαλια οσο εδω.

    Πραγματικα χωρις να θελω να το παιξω "εξυπνακιας" αλλα δεν βρηκα ακομη ατομο που να εχει γνωσεις σαν εμενα κι αυτο διοτι οι περισσοτεροι αντι να μορφωθουν κολυμπάνε στα φαρμακα.

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-06-16 09:38 #244
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ανδρεας Εμφάνιση μηνυμάτων

    Πραγματικα χωρις να θελω να το παιξω "εξυπνακιας" αλλα δεν βρηκα ακομη ατομο που να εχει γνωσεις σαν εμενα κι αυτο διοτι οι περισσοτεροι αντι να μορφωθουν κολυμπάνε στα φαρμακα.

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
    Μου δινεις αφορμη (δεν αφορα εσενα) οτι σε καθε γυμναστηριο παντα υπαρχει ενας ξερολας και ο ιδιος ειναι λαπας.
    Τρια γυμναστηρια εχω αλλαξει και στα τρια γνωρισα τετοια τυπακια οπως και τους τουριστες.αυτοι 2 ωρες στο γυμναστηριο μονο pr και κουβεντολοι !
    Every day...Its gains day!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-06-16 12:21 #245

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Panos1976 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου δινεις αφορμη (δεν αφορα εσενα) οτι σε καθε γυμναστηριο παντα υπαρχει ενας ξερολας και ο ιδιος ειναι λαπας.
    Τρια γυμναστηρια εχω αλλαξει και στα τρια γνωρισα τετοια τυπακια οπως και τους τουριστες.αυτοι 2 ωρες στο γυμναστηριο μονο pr και κουβεντολοι !
    Δεν ειναι του χαρακτηρα μου να το πεζω εξυπνακιας ετσι κι αλλιως

    Ενα παραδειγμα, ειναι ακομα και γνωστος bber να λεει σε φιλο μου να μην κανει αεροβιο μετα τα βαρη και συγκεκριμενα προπόνηση ποδιων, γιατι θα καψει τους μυς του.

    (μην παρεξηγεις το σχολιο που ειπα πριν πηγαινε για την κατασταση στην Κυπρο, για να δειξω οτι λιγα ειναι τα ατομα που εχουν γνωσεις και ακομη πιο λιγα στα γυμναστηρια)

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 13-10-16 19:41 #246
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Εχουμε εναν δασκαλο στο γυμναστηριο που μυριζει συνηθως αλκοολ, tespa, bench press flat αυτος, back squat εγω, ακριβως μετα τα squat μπαινω flat bench press λογω προγραμματος και τον ρωταω ποσα σετ εχει ακομη, μου λεει 5, συνεχιζω τα σετ μου και στα διαλλειματα βγαινω στο μπαλκονι να παρω λιγο αερα, προ εκπληξεως μου, τον βλεπω σε καθε σετ να βγαινει εξω και να κανει τζουρες τσιγαρου λολ.

    ------------------------------------------------------------------

    Κανω bent over row και βλεπω 2 ατομα που εκαναν εναλαξ pull down με την V λαβη και ενας απο τους 2 λεει οτι αυτη ειναι για στηθος, τον διορθωνω λεγωντας οτι ειναι για πλατη και μου απανταει οτι κανω λαθος επιχειρηματολογωντας το οτι επειδη βγαινει το στηθος εξω ειναι ασκηση αποκλειστικα για στηθος, αποχωρησα.

    -------------------------------------------------------------------

    Απο pers trainer : πρεπει να αλλαζεις ρουτινα καθε μηνα γιατι οι μυς συνηθιζουν.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-10-16 20:39 #247
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανω bent over row και βλεπω 2 ατομα που εκαναν εναλαξ pull down με την V λαβη και ενας απο τους 2 λεει οτι αυτη ειναι για στηθος, τον διορθωνω λεγωντας οτι ειναι για πλατη και μου απανταει οτι κανω λαθος επιχειρηματολογωντας το οτι επειδη βγαινει το στηθος εξω ειναι ασκηση αποκλειστικα για στηθος, αποχωρησα.
    Οριστε?

    Όνομα: wtf1.jpg Εμφανίσεις: 397 Μέγεθος: 7,8 KB
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 25-05-17 16:44 #248
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    σ'αυτο το τοπικ αν γραψω τι συναντω χρονια στο τζι θα κλειδωθει απο τις πολλες σελιδες που θα δημιουργηθουν
    λοιπον σημερα ο,τι ειχα ανοιξει το γυμναστηριο ηρθε μια μεγαλης ηλικιας μια ωρα νωριτερα απο την ωρα που ειχε πιλατες με μια αλλη μεγαλης ηλικιας ασχετη και εκτος γυμναστηριου και εκτος πολης.απ'οτι εμαθα αυτη ειναι απο αθηνα και γνωριστηκαν μεσω φεισμπουκ και τη φιλοξενει.λοιπον η μια μεχρι ν'αρχισει τις πιλατες πηγε να περπατησει στο διαδρομο και η αλλη εκατσε στο σαλονακι και εβγαλε το βελονακι
    μεχρι να τελειωσει η αλλη τις πιλατες εκεινη επλεκε και ηθελε και να της βαλω και μοντερνα μεξικανικη μουσικη
    ελιωσα μονο το βελονακι και το μισο γυαλι να βλεπατε!
    επισης ειπε οτι εδω στο χωριο δεν μπορουσε να κοιμηθει λογω γαυγισματος των σκυλων
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 01-03-20 15:50 #249
    Προεπιλογή
    <<Καποια ''κακα'' των γυμναστηριων>>
    Τα γραφωεδω για να μην ανοιγω νεο θεμα.


    1) ''Καποιοι'' καβατζωνουν μηχανηματα κ καθονται με το κινητο κ παιζουν κ στα τετοια τους για τους αλλους που περιμενουν. Συνηθως πιο πιτσιρικαδες αυτοι κ δυστηχως αρκετοι.

    2) ''Αλλοι'' καβατζωνουν κ αυτοι 2 και 3 μηχανηματα κανοντας σουπερ σετ κ εχουν την απαιτηση οταν πανε στο συγκεκριμενο μηχανημα να μην ειναι κανεις εκεινη τη στιγμη ....Ευτυχως λιγοι αυτοι.

    3) Η ''αλλη'' τις προαλλες η αρσενικοθυληκη μπακαλιαρος ,αφου τελειωσε στον διαδρομο εκανε διατασεις ποδιων εκει ακουμποντας τα βρωμοπαπουτσα της στα στηριγματα που βαζουν τα χερια τους οι αλλοι.

    4) Ο ''αλλος'' ο κομπλεξικος σε ολη τη διαρκεια του προγραμματος του μιλαει δυνατα συνεχεια στον περσοναλα του κ στο τηλεφωνο τα προσωπικα του ..μ@λ@κιες δλδ ..δειχνοντας ποσο "αφεντικο",πλουσιος κ μαγκας ειναι . Ολοι-ολες θα πρεπει να τον ακουν θελουν δε θελουν. Πιο κομπλεξικος .....




    5) Ο ''αλλος'' με σωμα σα καβουρι ...οτι κ να κανεις ρε φιλε καβουρι θα εισαι ...κοιταει τη λεπτομερεια κ παιρνει τις μπαρες απ τις μονιμες θεσεις τους Χωρις να τις Επιστρεφει γιατι εχουν καποια χιλιοστα διαφορα στο παχος που τον βολευουν.

    6) Ο ''αλλος'' ο περσοναλας γυμναζει τον δικο του με ''χοροπηδητα'' οχι στον καταλληλο χωρο ...ενω υπαρχει..δεσμευοντας χωρο με κινδυνο να κτυπησει καποιον κ μη μποροντας ευκολα να λειτουργησουν τα διπλανα σταθερα μηχανηματα.

    Κ ενα 7ο , αλλα αυτο θα το καταταξω στα ''καλα'' κ ευχαριστα .
    Κοπελια με κολαν κ ωραια ευτραφη κ@λ@ρα κ με στριγκακι μεσα να διαφαινεται ,εκτελοντας τις ασκησεις της ...με αψογη τεχνικη κ καλα κιλα ...βογγαγε σαν να εφτανε σε οργασμο τριων σημειων
    Οσοι ημασταν εκει περιτο να πω ..μας ειχε σχηματιστει ενα ομορφο χαζο μειδιασμα .
    Σοβαρος κ γνωστος Κυριος τη ρωταει ..''Ετσι φωναζεις παντα; " Η Απαντηση με χαμογελο ....Ναι Κριμα μονο ,το υπολοιπο ηταν ησυχο

    Κ φυσικα πολλα αλλα ακομα , απλα καποιοι λιγοι θα τη σπανε σε περισσοτερους . Ετσι γινοταν παντα ..ετσι θα γινεται

    *Δεν αφορουν καποιο συγκεκριμενο μονο γυμναστηριο κ πασα ομοιοτης συμπτωματικη
    Old School
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 01-03-20 17:56 #250
    Προεπιλογή
    Χρήστο στο νούμερο 1. να προσθέσω εγώ ότι σε κάποιους δεν αρέσει η μουσική και βάζουν δική τους μουσική στο κινητό, με το ηχείο του κινητού να παίζει στο τέρμα. Δηλαδή ούτε καν σκέψη για να συνδέσουν δύο ακουστικά να ακούνε μόνο οι ίδιοι.

    Όσο για την κοπέλα που περιγράφεις στο τέλος θα ήθελα να ζητήσω την άποψη του κουμπάρου μου του Ηλία. Θα ήθελα να ήξερα τη γνώμη του στο πώς μπορεί να χειριστεί κάποιος ένα τέτοιο θεμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 01-03-20 18:16 #251
    Προεπιλογή
    ^^ Χαχαα ..καλα γιατρε αυτο κ χωρις ακουστικα ασχολιαστο.
    Οσο για την ειδικη,επιστημονικη,εμπεριστατωμενη,συμβουλευτικη γνωμη του Κουμπαρου ...πιστευω ειναι θεμα χρονου.
    Old School
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 17 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 7151617