Σελίδα 16 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 614151617 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 226 έως 240 από 251
  1. 11-06-16 16:28 #226
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    αυτο είναι η δύναμη της ανθυποβολής , όλοι μας πιστεύω έχουν τετοια η παρόμοια παραδείγματα , όπως είχα πεί σε εναν δίναμε χαπάκια ζαχαρίνης να τα καταπίνει όμως κατευθείαν για να μην καταλάβει οτι γλυκίζουν και τον είπαμε είναι κατι ρώσικα αναβολικά και αυτός μας χάζεψε γιατι έφτασε να σηκώνει μέχρι 20 κιλα παραπάνω στο πάγκο και έλεγε θα σκάσω απ το πρήξιμο

    ούτε είναι παρεξηγήσιμο να πεί κάποιος άσχετος καμία κοτσάνα , είτε με δίαιτες είτε για προπόνηση , τόσο ξέρει τόσο λέει ο άνθρωπος
    και αν αυτός που τον έβγαλε ο βαγγαν να βγάλει τα σκουπίδια ήταν κανένας αρκουδιάρης , τότε μπορεί να τον έδειχνε πρώτα ο βάγγαν πως βγάζουν τα σκουπίδια

    εγω όλα αυτα τα χρόνια το τι έχω ακούσει βιβλίο με ανέκδοτα θα έγραφα , αλλα το πώς θα τα πάρουμε και θα αντιδράσουμε έχουν να κάνουν καθαρα με την δική μας ψυχολογική διάθεση
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-06-16 16:33 #227
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο είναι η δύναμη της ανθυποβολής

    όπως λέμε ανθυπολοχαγός
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-06-16 16:41 #228
    Γηράσκω αεί διδασκόμενος
    Το avatar του χρήστη Χαράλαμπος

    Εγγραφή
    12-04-2013
    Περ.
    Κόρινθος
    Μηνύματα
    1.445
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων

    Να ξερετε ομως οτι οι ''μαγικες'' αυτες σκονες ,εκτος απο τα οποια πραγματικα ωφελη εχουν ,λειτουργουν κ σαν ψυχολογικη ωθηση.

    Ημουν 19 χρονων κ στο αυτοσχεδιο γυμναστηριο μου σε ενα δωματιακι...
    Ακριβώς!!!

    Στην ίδια ηλικία που αναφέρεις στο αυτοσχέδιό μου δωμάτιο, θυμάμαι μόνο στην ιδέα ό,τι θα αγόραζα την επόμενη μέρα για πρώτη φορά την "μαγική" σκόνη της πρωτεϊνης έβγαλα στον οριζόντιο πάγκο δύο επαναλήψεις παραπάνω από τις προηγούμενες φορές!

    Το μυαλό αποδείχτηκε πιο...μαγικό από τη σκόνη τελικά!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-06-16 17:40 #229
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    όπως λέμε ανθυπολοχαγός

    τατιάνα μόρφωση , πως τα βρίσκεις τα συνώνυμα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-06-16 19:10 #230
    Προεπιλογή
    Πραγματι τον κυριο λογο τον εχει το μυαλο ,καπου ομως αναλογα την περιπτωση μπορουν να βοηθησουν πραγματικα σε καποιο βαθμο.
    Κ θα αναφερω δυο παραδειγματα για μενα κ σορρυ αν βγαινουμε εκτος θεματος.
    Καπου στο 1980, φακελα πρωτεινης gainer σε χαρτινο κουτι DAVINA της πρωτης αξιοπρεπης εταιρειας που ειχε φερει τοτε ο Αθλητης. Μαλιστα μεσα στο κουτι ειχε κ κατι μικρα πορτοκαλι χαπακια soft gel με βιταμινες Β για καλυτερη αφομιωση της πρωτεινης ελεγε. Η υποσχεση ελεγε ''Σε 14 μερες θα βαλετε 7 κιλα''.
    Την επαιρνα λοιπον συμφωνα με τις οδηγιες κ μπορει να μην εβαλα επτα κιλα οπως ελεγε παρα μονο ενα ,η αληθεια ομως ειναι οτι με αυτο το ενα κιλο φαινομουν αισθητα πιο γεματος κ ''τσιταρησα'' ενα πουλοβερακι που φορουσα.
    Αυτο τι σημαινει; Οτι πραγματι το αδυνατο σωμα μου τοτε χρειαζοταν αυτες τις extra θερμιδες κ πρωτεινη.
    Κ το δευτερο παραδειγμα ,παραγγελια απο Usa (παλι πληρωμη σε Ντολαρς) weiders anabolic mega packs ,ενα φακελακι με τα χαπια του την ημερα κ οι προπονησεις βγαιναν σαν τρελες . Δεν ηταν η ιδεα μου η placedo ,η ενεργεια κ η δυναμη ειχαν αυξηθει ,με μονη παρενεργεια περισσοτερο υδρωτας.
    Ελεγα ''δεν μπορει....αφου το αναφερει κ στην ονομασια του ,γι αυτο με εκανε τουρμπατο!''
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 11-06-16 19:21 #231
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    α ρε Χρήστο με αυτα τα νταλαβέρια είχα τουρμπίσει και γω !! τι με θύμησες τωρα , άλλωστε ακόμη και σήμερα στις διαφημίσεις προιόντων υπάρχει η υπερβολή , θα πάρεις αυτο και θα γίνεις έτσι και γιουβέτσι και βάζουν κανένα τουμπανιάρη πρίν και μετα και ο άλλος περιμένει να γίνει φωτοτυπία σαν αυτον
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-06-16 19:37 #232
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Ρε μπας και είχαν τίποτα orals μέσα τα συμπληρώματα τότε? Χωρίς πλάκα, ο αστικός μύθος λέει ότι παλιά οι εταιρίες συμπληρωμάτων ήταν ιδιαιτέρως γενναιόδωρες στο περιεχόμενο των σκευασμάτων τους!
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 11-06-16 19:45 #233
    Προεπιλογή
    ^^Τπτ δεν αποκλειεται ,εστω σε αρχικες παρτιδες κ σε ελαχιστη δοση. Εκεινη την εποχη βεβαια μου ακουγεται καπως τολμηρο αλλα που να ξερεις;
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 11-06-16 20:00 #234
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Καλά εννοείται Χρήστο κανείς δεν ξέρει με σιγουριά. Και μένα οι γυμναστές μου μου τα λένε που πάνω κάτω είστε στην ίδια ηλικία.
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 11-06-16 20:14 #235
    Προεπιλογή
    Το παρακατω περιστατικο δεν εγινε σε γυμναστηριο αλλα ατη παραλια.

    Παιζαμε ρακετα και σκανε διπλα μας να παιξουν και αυτοι δυο παλικαρακια ξυρισμενα , γυαλιαμενα και τουμπανο !φαινονταν οτι ειχαν ακολουθησει αλλες οδους και αρχιζει ο κωμικοτραγικος διαλογος.

    -Ρε μλκα ειμαι εξι μηνες στο φαρμακο και δεν μου σηκωνεται
    -Οχι ρε μλκ εισαι καιρο , 2 με 3 μηνες το πολυ και μετα κανεις αποθεραπεια
    -Τι; 2 με 3; αποθεραπεια; χαχαχα τι λες ρε μλκ τωρα που θα διαγωνιστω; με τιποτα! Το πολυ πολυ να μου τα φανε οι γιατροι!!!

    Κωμικο ηταν στην αρχη αλλα μετα τους λυπηθηκαμε.
    20 25 χρονων παιδια αγνοια κινδυνου , ασε που αν τους καθοταν καμια γκομενα θα την κοιταζαν μονο
    Every day...Its gains day!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 11-06-16 23:56 #236

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    ^
    Ολα τα θελουμε σημερα, γι αυτο καταληξαμε εδω. Και αποτελεσματα και σε σύντομο διαστημα.
    2 περιστατικα σημερα...για κλαματα.

    Εκανα παγκο, και είχα 8x2 (δουλευα τεχνικη κλπ) και ερχεται ο γυμναστης -που τον θεωρουσα για τον μοναδικο οκ γυμναστη- και μου λεει να μη βαζω τα ποδια στις μυτες γιατι θα πιαστω, θα παθω κραμπα και θα τραυματιστω

    Μετα ερχεται ενας και μου λεει να κανουμε μαζι παγκο για να προλαβει.

    Και οταν με βλεπει να τελειωνω τις διπλες γρηγορα καθε σετ και αφου του απαντησα σε ολες τις ερωτησεις ειπε ειρωνικα: "μαλιστα υπαρχει και η τεχνικη che guevara" και δεν καταλαβε τιποτα απ οσα του εξηγησα "ναι δεν ξερω, μπορει να εχεις και δικιο πρωτη φορα ακουω τεχνικη για παγκο" μου λεει.

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 12-06-16 00:11 #237
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ανδρεας Εμφάνιση μηνυμάτων
    ^
    "ναι δεν ξερω, μπορει να εχεις και δικιο πρωτη φορα ακουω τεχνικη για παγκο" μου λεει.

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
    χαχαχαχαχαχα ελιωσα κυριολεκτικα.. ναι ρε απλα μπαινεις και σηκωνεις την μπαρα
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 12-06-16 00:12 #238
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ανδρεας Εμφάνιση μηνυμάτων
    ^
    2 περιστατικα σημερα...για κλαματα.
    Ανδρέα αν θυμάμαι καλά είσαι Κύπρο? Κύπρο το καλοκαίρι 2 μήνες είχα ακούσει τέρατα.

    Να μην κάνω arch, να μην ακουμπάω τη μπάρα στο στήθος σε κάθε επανάληψη, να μην κρατάω την αναπνοή μου γιατί θα σκάσω, να μην κάνω ζέσταμα με πολλά κιλά. Με είχαν πρήξει.
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 12-06-16 00:21 #239

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχαχαχαχα ελιωσα κυριολεκτικα.. ναι ρε απλα μπαινεις και σηκωνεις την μπαρα
    Καλα αυτος οτι να ναι τεχνικη bounce σαν το τραμπολινο

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο billy89 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ανδρέα αν θυμάμαι καλά είσαι Κύπρο? Κύπρο το καλοκαίρι 2 μήνες είχα ακούσει τέρατα.

    Να μην κάνω arch, να μην ακουμπάω τη μπάρα στο στήθος σε κάθε επανάληψη, να μην κρατάω την αναπνοή μου γιατί θα σκάσω, να μην κάνω ζέσταμα με πολλά κιλά. Με είχαν πρήξει.
    Ναι billy Κυπρο ειμαι, γενικα καθε λιγο θα ακουσω μια μαλ@κια. Αυτο με το arch ειναι το πιο σπαστικό, που εξηγω καθε φορα οτι προστατευεις τους ωμους κλπ
    Πολυ broscience, γενικα εκτος απο μερικους ειμαστε πολυ πισω. Υπομονη μεχρι του χρονου που θα ειμαι Ελλαδα για σπουδες!!



    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 12-06-16 00:32 #240
    Banned
    Εγγραφή
    27-02-2016
    Περ.
    Π.Φαληρο
    Μηνύματα
    208
    Προεπιλογή
    Ναι, περιμενε. Που ακριβως νομιζεις οτι θα ερθεις;
    Μπορεις να μου εξηγησεις πιο λεπτομερος, γιατι δεν επιασα το σκηνικο;
    Αρχαριος εδω.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 16 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 614151617 ΤελευταίαΤελευταία