Σελίδα 15 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 51314151617 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 211 έως 225 από 251
  1. 12-12-15 17:36 #211
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Γιατι να είναι εφόσον η χοληστερινη/τριγλυκεριδια μου είναι σε χαμηλο επιπεδο?
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-12-15 17:44 #212
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    απο την στιγμή που δεν έχεις μεγαλές ποσοτητες ζαχαρης και δεν τρώς μαλακιουλες σε καθημερινη βαση και δεδομενου ότι κάνεις βάρη και cardio δεν θα ανησυχουσα για χοληστερίνες για κανενα λογο.. τον κροκο αυγου τον εχουν δαιμονισει πολύ κατά την γνώμη μου. Αφου και το παλικάρι απο την συζητηση μου λεει 2 και πολύ είναι εττσι του ειπε ενας guru διατροφολόγος ^^ ... ναι οκ
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-04-16 12:44 #213
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Λοιπον ενα σκηνικο απο την χθεσινη προπονηση, τελειωνω την προπονηση και κατεβαινω κάτω να αλλαξω οπου βλέπω εναν αρκετα παχυσαρκο να φοράει ζωνη αδυνατισματος και τυλιγμενος στην μεση του με ζελοφαν, αφου χαιρετησαμε ο ενας τον αλλον πήρα το θαρρος να τον ρωτησω γιατι φοραει το ζελοφαν.. και η απάντηση ηταν για να χάσει γρηγοροτερα λίπος
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-04-16 17:30 #214
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    μα θα χασει..

    οταν θα παει λιποθυμος στο νοσοκομειο και θα ειναι για 2-3 μερες με ορο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-04-16 17:34 #215
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Αυτοι οι τυποι με τις ζωνες-σελοφαν-αντιανεμικα παντου υπαρχουν! Οταν βλεπω ανθρωπο με αντιανεμικο να κανει διαδρομο μου ρχεται να κρεμαστω απ την τροχαλια.. Εχει τυχει να μαι μπροστα σε περιστατικο που στο γηπεδο ενας τυπας βγαζει το σελοφαν και ειχε μια κοκκινιλα που στανταρακι θα ηταν εγκαυμα και οχι απλα μια κοκκινιλα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 07-04-16 19:45 #216
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    μα θα χασει..

    οταν θα παει λιποθυμος στο νοσοκομειο και θα ειναι για 2-3 μερες με ορο!



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτοι οι τυποι με τις ζωνες-σελοφαν-αντιανεμικα παντου υπαρχουν! Οταν βλεπω ανθρωπο με αντιανεμικο να κανει διαδρομο μου ρχεται να κρεμαστω απ την τροχαλια.. Εχει τυχει να μαι μπροστα σε περιστατικο που στο γηπεδο ενας τυπας βγαζει το σελοφαν και ειχε μια κοκκινιλα που στανταρακι θα ηταν εγκαυμα και οχι απλα μια κοκκινιλα.


    Καλά εντι αυτο με τα ανττιανεμικα το εχουν ξεφτυλισει τέρμα, θυμαμαι πέρυσι καλοκαιριατικα που πήγαινα για sprintakia στο γηπεδο εδώ λαμια εβλεπα κατι τυπάρες με αντιανεμικά.. οτι να ναι πραγματικα
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-06-16 22:04 #217
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    2 σημερινα

    τελειωσα προπο και ανεβηκα λιγο στον διαδρομο για κανα 10λεπτο περπατημα:

    2 κυριοι δρομεις στους ακριβως διπλα διαδρομους μιλουσανε :

    -Παντα να κανεις ταχυτητες μετα απο χαλαρο τρεξιματακι
    -συνηθως , δεν κανω καθολου, γιατι αυτο?
    - για να ξεκλειδώσουν τα ποδια

    --------------------------------------

    -σκεφτομαι να πάρω πρωτεινη..
    - να πάρεις, ειναι πολύ σημαντικη με κοτοπουλα και μπριζολες δεν κανεις τιποτα
    -σωπα ρε θαναση
    - ναι, εγω καταλαβα ποσο σημαντικη ειναι την 1η φορα που την πήρα, ειχα πάει στον μαραθωνιο αθηνα , μολις τελειωσα ξεφλουδισα μια μπανανα να την φαω προς τον δρομο για το ξενοδοχειο, με το που εφτασα ανοιγω το ψυγειο και βλεπω ενα γαλα που ειχα αγορασει την προηγουμενη μερα το ανοιγω το βαζω μεσα στο σεικερ και ριχνω και 2 σκουπακια πρωτεινης, μετα απο 4 λεπτα πραγματικα αλλος ανθρωπος αφου να φανταστεις ειπα στην γυναικα μου να πάμε για καφέ.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-06-16 22:21 #218
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    πιτσιρικας 1,70 60 κιλα με πλησιαζει με διερευνητικο βλεμμα στο μαγαζι και με ρωταει τι πρεπει να βαλει στον ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΥΚΛΟ ΓΡΑΜΜΩΣΗΣ που σκεφτεται να ακολουθησει του εριξα ενα χερι ξυλο να μην τα πολυλογω και τον εβαλα να βγαλει εξω και τα σκουπιδια
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-06-16 22:51 #219
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    πωπω βαγκαν μπρουταλ
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 11-06-16 04:04 #220
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    ανοιγω το ψυγειο και βλεπω ενα γαλα που ειχα αγορασει την προηγουμενη μερα το ανοιγω το βαζω μεσα στο σεικερ και ριχνω και 2 σκουπακια πρωτεινης, μετα απο 4 λεπτα πραγματικα αλλος ανθρωπος αφου να φανταστεις ειπα στην γυναικα μου να πάμε για καφέ.

    αυτός μήπως μπέρδεψε και αντί για σκόνη πρωτείνης έβαλε καμια άλλη σκόνη "λουκουμόσκονη" και έδρασε τόσο γρήγορα και πήγε και για καφέ ? τι γρήγορη πρωτείνη ήταν αυτή πιά
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 11-06-16 13:59 #221

    Εγγραφή
    30-11-2014
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    1.953
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    πιτσιρικας 1,70 60 κιλα με πλησιαζει με διερευνητικο βλεμμα στο μαγαζι και με ρωταει τι πρεπει να βαλει στον ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΥΚΛΟ ΓΡΑΜΜΩΣΗΣ που σκεφτεται να ακολουθησει του εριξα ενα χερι ξυλο να μην τα πολυλογω και τον εβαλα να βγαλει εξω και τα σκουπιδια
    καλα που δεν του ριξες και τιποτα αλλο
    ε μααα ..τι θρασσος κι αυτος
    Έρωτας είναι να αφήσει στη μέση το πιτόγυρο για να σου απαντήσει στο μήνυμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 11-06-16 14:05 #222
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτός μήπως μπέρδεψε και αντί για σκόνη πρωτείνης έβαλε καμια άλλη σκόνη "λουκουμόσκονη" και έδρασε τόσο γρήγορα και πήγε και για καφέ ? τι γρήγορη πρωτείνη ήταν αυτή πιά
    ήταν υδρολυμένη γι αυτό
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 11-06-16 15:39 #223
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    καλα λεω και καμια μαλακια να περναει η ωρα ξυλο δεν εφαγε τα σκουπιδια του ειπα να βγαλει μονο
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 11-06-16 15:54 #224
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων

    --------------------------------------

    -
    - ναι, εγω καταλαβα ποσο σημαντικη ειναι την 1η φορα που την πήρα, ειχα πάει στον μαραθωνιο αθηνα , μολις τελειωσα ξεφλουδισα μια μπανανα να την φαω προς τον δρομο για το ξενοδοχειο, με το που εφτασα ανοιγω το ψυγειο και βλεπω ενα γαλα που ειχα αγορασει την προηγουμενη μερα το ανοιγω το βαζω μεσα στο σεικερ και ριχνω και 2 σκουπακια πρωτεινης, μετα απο 4 λεπτα πραγματικα αλλος ανθρωπος αφου να φανταστεις ειπα στην γυναικα μου να πάμε για καφέ.
    Μονο για καφε με την γυναικα του μετα τον μαραθωνιο εχει μονο ενδειξεις ,αν εκανε κ κατι αλλο μετα τον καφε τοτε θα ειχε αποδειξεις για την αποτελεσματικοτητα της πρωτεινης κ δεν θα μπορουσε κανεις να τον αμφισβητησει

    Να ξερετε ομως οτι οι ''μαγικες'' αυτες σκονες ,εκτος απο τα οποια πραγματικα ωφελη εχουν ,λειτουργουν κ σαν ψυχολογικη ωθηση. Αυτο συνεβαινε κυριως στις παλιες εποχες που για να βρεις μια καλη πρωτεινη να αγορασεις ηταν πολυ δυσκολο ,η κ σημερα σε καποιους που χρησιμοποιουν για πρωτη φορα.

    Ημουν 19 χρονων κ στο αυτοσχεδιο γυμναστηριο μου σε ενα δωματιακι ,εκανα καμια φορα προπονηση με δυο φιλους μου διδυμους 17 χρ. αυτοι. Μια φορα μου λενε τι προγραμμα θα κανουμε σημερα; Κ μου διαμαρτυρονταν οτι δεν περνανε τα χερια τους. Λοιπον τους λεω...σημερα θα κανουμε ειδικευση μονο χερια αλλα πολυ σκληρα με δισετ κλπ. Αφου τελειωσε η προπο τους φτιαχνω απο ενα ποτηρι με γαλα κ πρωτεινη Weinter που μου την ειχε φερει ενας παραγγελια απο Αμερικη κ ηθελε πληρωμη μονο σε δολαρια. Τωρα τους λεω στο σπιτι σας θα φατε κ απο 4 αυγα κ αυριο που θα μετρηθειτε με τη μεζουρα θα δειτε οτι θα εχουν παρει. Τη μεζουρα συνηθιζαμε να την χρησιμοποιουμε συχνα τοτε που ειμαστε σαν μπακαλιαροι.
    Την επομενη μερα γεματο ενθουσιασμο <<Πηραμε μισο ποντο..πειραμε μισο ποντο!>> *Κ οι δυο φυσικα ,αφου ηταν διδυμοι!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 11-06-16 16:02 #225
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    και ομως εγω νοσταλγω αυτες τις εποχες της μαγειας του placebo του αγιου βασιλη αν θελετε και εγω με σοκ και δεος ειχα ανοιξει την weight gain 15 του αρνολντ σβαρτενεγγερ και ναι μου εδωσε αποτελεσματα γιατι πιστεψα στο προιον τωρα δεν πιστευουμε "οριστε παρε αλλα δεν θα κανεις τιποτα μην περιμενεις τιποτα απλα συμπληρωνεις την πρωτεινη" τιποτα το ενα τιποτα το αλλο και ολοι τρεχουν να αγορασουν αι στα διαολα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 15 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 51314151617 ΤελευταίαΤελευταία