Θέμα: Pre Jym (JYM)

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 75
  1. 16-10-14 15:48 #46
    Προεπιλογή αγορά από αμερική
    παιδιά θέλω να παραγγείλω το συγκεκριμένο από το εξωτερικό(από το γνωστό μαγαζί)πιστεύετε θα έχω θέμα με ΕΟΦ και τελωνείο?

    Ευχαριστώ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-10-14 03:15 #47
    Προεπιλογή
    Κανε μια ερωτηση στο online chat εαν ειναι διαθεσιμο στην αποθηκη τους στην Ολλανδια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-10-14 15:06 #48
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ukbulldog3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανε μια ερωτηση στο online chat εαν ειναι διαθεσιμο στην αποθηκη τους στην Ολλανδια.
    Φίλε φυσικά και το έκανα!!!αλλά μου είπαν οτι δεν είναι διαθέσιμο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-10-14 16:34 #49
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andreas C. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου ήρθε πριν λίγες μέρες με μια παραγγελία από το Αμέρικα

    Το χρησιμοποίησα σε 4 προπονήσεις

    Από θέμα τσίτας και focus μέτρια πράγματα

    Από θέμα πρηξίματος εκεί τα πράγματα πάνε σε άλλο επίπεδο

    Είναι ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει και δεν το λέω μόνο εγώ αλλά με επριξαν μέσα στο gym σε τι κύκλο μπήκα

    Δεν περίμενα τέτοιο πράγμα γιατί ένα περίπου κάνω το ίδιο pre από μόνος μου


    Σε γενικές γραμμές αν θέλετε τσίτες πάρτε κάτι άλλο, αν σας αρέσει το πρήξιμο (όχι στα @ρχίδια) είναι μια πολύ καλή επιλογή

    Αν ειναι οπως τα λες αδερφε θα το λατρεψω! Δεν μπορω καθολου τα διεγερτικα , αλλα γουσταρω οτι σε τουμπανιαζει, θα το δοκιμασω!
    No pain no gain!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-10-14 13:31 #50
    Το avatar του χρήστη Andreas C.

    Εγγραφή
    23-12-2011
    Περ.
    Λευκωσία
    Μηνύματα
    2.772
    Προεπιλογή
    Φίλε μου σίγουρα θα σου δόση κάποια τσίτα γιατί το κάθε scoop έχει 300mg καφεΐνης και το θέμα είναι πόσο ευαίσθητος είσαι στην καφεΐνη!!

    Αν θες όλο το πακέτο πάρε και το Glycergrow (Controled Labs) και θα με θυμηθείς
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-10-14 18:52 #51
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Ανδρεα, στις 4 προπονησεις το ειχες μαζι με το glucergrow?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 21-10-14 12:00 #52
    Το avatar του χρήστη Andreas C.

    Εγγραφή
    23-12-2011
    Περ.
    Λευκωσία
    Μηνύματα
    2.772
    Προεπιλογή
    Ναι φίλε μου Παντελή, το έχω σαν βασικό pre!

    Φυσικά έκανα και προπονήσεις χωρίς αυτό γιατί μου τελειωσε και είχα πάλι αρκετό πρήξιμο που δεν θυμάμαι να το είχα με άλλο pre αλλά όχι σε τόσο βαθμό όπως μαζί με αυτο
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 27-01-15 17:29 #53
    Προεπιλογή
    Δε μας τα λεει καλα ο τζιμμης 2015 και ακομα να το δουμε Ευρωπη
    Not many people understand what a pump is. It must be experienced to be understood. It is the greatest feeling that I get.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 19-02-15 20:15 #54
    Προεπιλογή
    Επειτα απο 3 βδομαδες χρηση ας γραψω μερικα σχολια.Γευση raspberry lemonade η οποία ειναι πολύ μετρια.Στο γυμναστηριο εκτός από μετρια πρηξίματα δεν προσφερει και τιποτα αλλο.Focus 4/10 , Τσιτες 4.5/10 διάθεση 6/10 και προς το τέλος της προπόνησης εχεις αρχισει και βαριέσαι και κρεμάς...Περίμενα από το συγκεκριμένο αρκετά παραπάνω αλλά δυστυχώς δεν.Και γράφω για τα πρηξίματα τον όρο μέτρια διότι αφού δοκίμασα το PE1 εκεί ξεφυγαν(αλλά αυτο είναι άλλο και θα το σχολιάσω σε άλλο post).
    I don’t eat for taste, I eat for function.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 20-02-15 00:44 #55
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    shazam τα συστατικα τα ειδες?? αν ηθελες τσιτες κ φοκους που για μενα ειναι στο μυαλο παρα πραγματικοτητα το φοκους δεν παιρνεις το συγκεκριμενο.
    απο την αλλη σε μενα τα πρηξιματα ειναι φοβερα εχω γραψει κ πιο πανω κ η γευση η καλυτερη που εχω πιει σε πρε..αφου ανυπομονω ποτε θα το παρω!
    προσωπικα θεωρω οτι ειναι το καλυτερο της αγορας με σωστες δοσεις οχι μπλεντ κ χωρις περιεργες ουσιες αμφιβολου αποτελεσματικοτητας..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 20-02-15 16:51 #56
    Προεπιλογή
    Γυμναζομαι αργά και δεν συνηθιζω να περνω ιδιαίτερα δυνατέ pre σε θέματα τσίτας η ενέργειας.Πεστο όπως θες.Αν το pre δεν σου δώσει λίγο τσίτα λίγο παραπάνω ένταση μέσα στην προπόνηση τη να το κάνω.Μόνο για τα πρηξίματα?Σιγά.Αλλιώς το περίμενα και ούτε την διάθεση φτιάχνει και εάν το χρησιμοποίησα 3 βδομάδες το 2ο κουτι που είχα πάρει σε περίπτωση που εβγαινε καλό για να μην πληρωνω μεταφορικα κλπ ο φίλος που το έδωσα μετα τις 2 βδομάδες το σταμάτησε και αυτός.Ναι οκ εδωσε καποια πρηξίματα τις πρωτες 5-8 φορές τα οποία δεν υπηρχαν μετά(συνήθησε γρήγορα φένεται ο οργανισμός) αλλα μια προπόνηση δεν αφορά μόνο τα πρηξίματα...
    I don’t eat for taste, I eat for function.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-02-15 11:48 #57
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    φιλε μου δεν ειναι μονο για τα πρηξιματα..εχει μεσα κρεατινη β αλανινη bcaa μπεταινη κτλ σε σωστες αναλογιες εχει καφεινη τι λλο θες..
    αν εσυ εχεις συνηθισει να παιρνεις προεξασκητικα με στιμς δεν φταιει το συγκεκριμενο..

    υ.γ κ δεν το δινες σε μενα ρε συ το αλλο κουτι?? παει τζαμπα κριμα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 21-02-15 13:20 #58
    Προεπιλογή
    Και εγώ για αυτο το παραγγειλα αρχικά αναλογιές μπλα μπλα και τέτοια.Εγραψα στο 1ο ποστ γυμναζομαι αργα και δεν περνω πολύ δυνατά pre me stims.Πχ με το hyde 2 φορές που το πήρα και σχετικά νωρίς όσο καλή προπόνηση έκανα το βράδυ δεν κοιμήθηκα το πηρα σερί.Αλλά αυτο στα 45 λεπτά σε έχει αφήσει τελείως ουτε τα πρηξίματα δεν υπάρχουν.ΟΚ μπορεί να μην μου κούμπωσε το συγκεκριμένο την γνώμη μου γράφω.Ίσως στα pre να δουλευει καλύτερα το keep it simple καμια φορά.
    I don’t eat for taste, I eat for function.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 21-02-15 23:11 #59
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    το θεμα δεν ειναι τι δουλευει στον καθενα, το θεμα ειναι τι αποδεδειγμενα δουλευει..
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 22-02-15 11:55 #60
    Προεπιλογή
    Το θέμα είναι οτι εδω γράφουμε REVIEWS.Αν εσυ πιστεύεις οτι βρήκες λαυράκι δικιά σου γνώμη.Έχω δοκιμάδει πολύ καλύτερα στο παρελθόν από δαύτο.Αυτό δεν μου άρεσε όπως και του φίλου μου.Ας φτάσουμε τα 15 - 20 reviews ως foroum και ας βγάλει ο καθένας ότι γνώμη θέλει.Τώρα επειδή χάρηκες που σου δούλεψε το jym πρεπει να δουλευει και σε όλους?Άσε το review σου και οκ.
    I don’t eat for taste, I eat for function.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία