Θέμα: Pre Jym (JYM)

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 75 από 75
  1. 22-02-15 16:05 #61
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    φιλε μου εγω χαρηκα γιατι επιτελους ενα προιον εχει μεσα πραγματα τα οποια αποδεδειγμενα δουλευουν σε σωστες αναλογιες κ δεν χρειαζεται να παιρνεις
    ενα σωρο κουτια κ να κανεις στακαρισματα..τα περισσοτερα preworkout ειναι για τα μπαζα κυριολεκτικα..
    αν εσυ πιστευεις οτι δεν σε επιασε η κουμπωσε η οπως αλλιως το λετε εγω δεν πιστευω σε αυτες τις ορολογιες απλα!ουτε θεωρω τα reviews δειγμα για το
    αν ενα προιον ειναι καλο η οχι..
    στειλε μου σε μηνυμα πια δοκιμασες κ ειναι πολυ καλυτερα αν θες..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-02-15 16:23 #62
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Καλα τα review ειναι κατα 90% ακυρα. Κουμπωνουν 5-6 συμπληρωματα ταυτοχρονα και πετανε μετα review στο καθενα ξεχωριστα γραφοντας "δουλεψε πολυ καλα το JYM"

    Το θεμα ειναι τι κανουν stand alone.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-02-15 17:27 #63
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    παιδια αποψεις γραφουμε.
    εδω ,ακομα δοκιμαζουμε συμπληρωματα που δεν δικαιλογουν ετνυπωσιακα αποτελεσματα βαση συστατικων κ ομως στην πραξη εχουν...οποτε τι ψαχνετε να βρειτε..
    το prewo ειναι stand alone συμπληρωμα,η θα σου κανει διαφορα η οχι ,οποτε ειναι ασχετο τι αλλο περνεις μεσα στην μερα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-06-15 14:30 #64
    Προεπιλογή
    Που μπορω να το αγορασω και να στελνει ελλαδα. Ασ μου γραψει καποιος σε pm...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-10-15 03:09 #65
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    Μένω στο εξωτερικό και το αγοράζω online. Δεν έχω μεγάλη εμπειρία με pre-workouts αλλά πραγματικά με σκάει...τα πρηξίματα είναι σαν να παίρνω αναβολικά...
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-10-15 00:46 #66
    Προεπιλογή
    Εχω κάνει 6 προπονήσεις με αυτό το μαντζούνι και έχω να πω ένα πράγμα... Απλά το καλύτερο.. Τα πρηξίματα είναι απο άλλον πλανήτη,στην προπόνηση χεριών που έκανα τα χέρια μου είχαν σκάσει και πρώτη φορά τα έβλεπα έτσι. Εγώέχω παρατηρήσει οτι και σε θέμα focus με βοηθάει πάρα πολύ και νιώθω την δράση του μέχρι το τέλος της προπόνησης. Όλες οι προπονήσεις μου βγήκαν τόσο εύκολα οταν το πήρα! Το μόνο κακό είναι οτι στις 4 απο τις 6 φορές που το πήρα το βράδυ δεν με πήρε εύκολα ο ύπνος παρ'όλο που το παίρνω στις 6 το απόγευμα,πάντα πεφτω για ύπνο γύρω στις 1 και με πιάνει γύρω στις 2 όμως τις μέρες που είχα πάρει με έπαιρνε στις 3-4. Αυτά απο μένα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 27-10-15 21:18 #67
    Προεπιλογή
    Έχει έρθει στην Ελλάδα ρε παιδιά τι παίζει;;
    Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 27-10-15 21:51 #68
    Προεπιλογή
    Είναι σε αποκλειστικότητα σε γνωστό site, οπότε όχι δυστυχώς...
    It doesn't matter how many times u fall down, it matters how many times u get up...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 28-10-15 01:25 #69
    Προεπιλογή
    pfff(
    Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 28-10-15 14:26 #70
    Προεπιλογή
    Έχει βγει σε έκδοση με 30 servings που σύνολο μαζί με μεταφορικά βγαίνει σε καλή τιμή αν υπολογίσεις και τα -10% κουπόνια που βάζουν στο site πιστεύω πτι συμφέρει να το πάρεις μια φορά να το δοκιμάσεις!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 16-11-15 15:24 #71
    Προεπιλογή
    4 βδομάδες χρησης και λεω να κανω ένα ριβιου

    Το περιμενα πως και πως πανω από ένα χρονο. Τα συστατικα πολλα υποσχόμενα όπως και τα αλλα ριβιους στο διαδικτυο.
    Τι να πω δεν με ενθουσιασε. Τις πρωτες 4-5 μερες με ξετιναξε η καφεινη, δεν κοιμομουν τα βραδια. Εχω υπερβολικη ανοσια στην καφεινη αλλα παρολαυτα με επιασε οσο κανενα άλλο.
    Γευση μαγκο με κατι άλλο ηταν μια χαρα, διαλυτοτητα θελει λιγο κουταλι για να διαλυθει αλλα κανενα πρόβλημα.
    Αργει λιγο να επιδρασει το νιωθω στο 45λεπτο. Το λενε και οι οδηγιες αλλωστε.
    Τωρα στα της προπονησης δεν ειδα κατι ιδιαιτερο. Ουτε φοβερο πρηξιμο ουτε φοβερη ανακαμψη μεταξυ σετ. Προσπαθω ματαια να βρω κατι να γραψω στα θετικα αλλα δυσκολεύομαι. Ισως λιγο παραπανω δυναμη? Εστω. Δεν ειχα κρασαρισμα.
    Το συνεχιζω για μερικες βδομάδες ακομα προσθετοντας αλκαλικη κρεατινη στην ημερα.

    Ο συνδυασμος τιμης αποδοσης το κανει απαγορευτικο για μενα από εδώ και περα.
    Στην κορυφη για μενα παραμενουν Assault 1 και White Flood.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-05-17 17:49 #72
    Προεπιλογή
    το ξεθαβω....αλλα τελικα αυτο ηρθε ελλαδα ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 24-10-20 06:50 #73
    Προεπιλογή
    Καλημέρα σε όλους μετά απο καιρό που έχω να γράψω. To prejym το αγόρασα στα 60 ευρώ. Γεύση αρκετά καλή,διαλυτότητα κορυφαία,αποτέλεσμα μέτριο στην προπόνηση.Έχει ένα καλό πάντως οτι φεύγω απ'το γυμναστήριο και δε νιώθω κουρασμενος. Υπάρχουν πολύ φτηνότερα pre στην αγορά με καλύτερη απόδοση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 24-10-20 12:52 #74
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.562
    Προεπιλογή
    Καλώς τον!
    Το φέρνεις απο Αμερική ή απο μαγαζί που φέρνει πράγματα απο εκεί; Πάντως η τιμή ειναι αρκετά τσιμπημένη για ένα προεξασκητικό..
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 25-10-20 07:32 #75
    Προεπιλογή
    Γειά σου Πολύνικε. Απο Ελλάδα το αγόρασα πριν ένα μήνα.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345