Θέμα: Steve's Log!!

Σελίδα 1 από 27 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 403
  1. 15-10-08 19:01 #1
    Προεπιλογή Steve's Log!!
    Χεραιτω την παρεα του bb.gr!!!Αποφασισα να ανοιξω και εγω το δικο μου log!!!
    Ειμαι 14 ετων,70κιλα ηταν η τελευταια μετρηση και υψος 1,76(χωρις παπουτσια )ο στοχος μου για φετος ειναι ογκος φυσικα προσπαθω να βαλω οσα πιο πολλα μυικα κιλα γινετε αν και ειναι δυσκολο τελικα...
    Θα το ενημερωνω καθημερινα...
    Οποιαδηποτε συμβουλη ειναι παντα δεκτη!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-10-08 20:16 #2
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    αν δεν μπουν νεες φωτο της αδερφης σου ουτε ενα δημιουργηκο(να κρηνουμε τα πανω που γραφεις) ποστ δεν θα γηνει
    Ξεχασε το


    ΝΑΙ ΣΕ ΑΠΕΙΛΩ
    Ασε που θα ανοιξω Poll με το ερωτημα να ποσταρει ο στεβακος νεες φωτο της αδερφης του ναι η οχι να δουμε τι θα πουν αν δεν παρουμε καμια εκτος την δηκη σου αρνητικη απαντηση τοτε θα ποσταρεις αλλιος θα μαζεψω υπογραφες να εισηγηθουμε για μπαν


    Το βιβλιο το διαβασες? αντε να σου στειλω ακομα ενα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-10-08 21:00 #3
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RUHL
    Το βιβλιο το διαβασες? αντε να σου στειλω ακομα ενα
    τη εγνε ρε μεγαλε!? πολλες καλοσινες σε εχουν πιασει τελευταια μπαγασα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-10-08 22:22 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINI 144
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RUHL
    Το βιβλιο το διαβασες? αντε να σου στειλω ακομα ενα
    τη εγνε ρε μεγαλε!? πολλες καλοσινες σε εχουν πιασει τελευταια μπαγασα
    αχαχαχαχ
    σοβαρα τωρα το προγραμμα ειναι καλο αλλα εχω μια παρατηρηση.γιατι εχεις μονο μια ασκηση για γαμπες.πρεπει να μεγαλωσουν.βαλε αλλη μια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-10-08 22:27 #5
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    μην κάνεις heavy duty γιατί:
    1) δεν κάνεις καιρό
    2) είσαι κουρασμένος
    3)δεν ξέρεις καλά το σώμα σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-10-08 23:15 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο slaine
    μην κάνεις heavy duty γιατί:
    1) δεν κάνεις καιρό
    2) είσαι κουρασμένος
    3)δεν ξέρεις καλά το σώμα σου
    δεκτη η απαντηση...εμενα γιατι μου φαινεται ομως πιο ευκολο αυτο παρα το προηγουμενο που εκανα??? Ναι ομως πως θα το μαθω αρκετα καλα αν δεν πειραματιστω?Να φανταστεις σκεφτομουνα να προσθεσω και κανα συπερ σετ ντροπ σετ.Οσο για το 2ο ειναι αληθεια...γι αυτο θα ειμαι οφ για μια βδομαδα...

    αν δεν παρουμε καμια εκτος την δηκη σου αρνητικη απαντηση τοτε θα ποσταρεις αλλιος θα μαζεψω υπογραφες να εισηγηθουμε για μπαν


    Μα σας υποσχεθηκα οτι μολις βρεθουμε θα την βγαλω φωτο με καλυτερες ποζες!!!!



    Νικο σκεφτομουνα HD για αλλαγη κυριως βαρεθηκα το κλασικο τετραημερο που εκανα και τα κλασικα σετακια μεχρι κοπωση,καμια ιδεα κανεις...???
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-10-08 23:32 #7
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    είπα όχι γιατί heavy duty σημαίνει πολλά κιλά... πάρα πολλά κιλά. και εκεί παίζουν τραυματισμοί. πόσο μάλλον αν είσαι πορωμένος και δεν "άκούς" καλά το σώμα σου... δοκίμασε το αν θέλεις. αλλά αυτό το πρόγραμμα δουλεύει με πολύ ζόρι...

    άλλη λύση είναι να αλλάξεις το σπλιτ στο τωρινό σου πρόγραμμα και να κάνεις ντροπ σετ, αλλαγές στην ταχύτητα των επαναλήψεων, αρνητικές κλπ.΄

    ή μπορείς να κάνεις ένα πρόγραμμα 5 ημερών πχ και να δουλεύεις με έμφαση στη δύναμη

    ή να κάνεις επαναλήψεις 1-2 βδομάδες 8-6-6-4 και 1-2 βδομάδες επαναλήψεις απο 12 έως 8...

    πάντως αν βαρέθηκες από τώρα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-10-08 00:03 #8
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Προς θεου μην γηνεις σαν τον billy15 να αλαζεις ριζηκα προπονηση και να κανεις απο 5 εντελως διαφορετικες μεσα σε 2 μηνες
    που βιαζεσε 14 εισαι κανε 1 χρονο μια τεχνικη αλλη χρονια καπια αλλη ξαναλεω μην γηνεις βιλης και μπλεξεις τα μπουτια σου υπαρχει πολυ γνωση ον-λινε αλλα αν δεν την καταλαβεις τοτε ειναι επικυνδηνη


    Σημειωση τεχνικη ειναι θεωρια προπονησης*


    πάντως αν βαρέθηκες από τώρα...
    Στανταρ η μαλον ειδε τον αλλο τον μ*** απο το φορουμ που πηνει νερο στο ονομα του Menzer και το 1 σετ και επιρεαστηκε απο τις πολλες υποσχεσεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-10-08 00:06 #9
    Προεπιλογή
    Καταρχας μεγια το λογκ δικε και συνεχισε ετσι και στα 20 σου η μανα σου αντι να βαζει τα ρουχα στην ντουλαπα θα στα ριχνει απανω σου επειδη θα σε μπερδευει....[καλη η βλα...α για την ηλικια μου...]
    Το λοιπον οσο αφορα την κουραση που εχεις παρε μια βδομαδα οφ και ξεκουρασου φαε καλα για να επανελθει δρυμητερο το σωμα σου...τωρα για το heavy duty ξεκινησε το να το δοκιμασεις αλλα μετα την βδομαδα οφφ γιατι πραγματικα θελει αντοχες και ζορι γιατι θα αρχισεις να σηκωνεις πολλα κιλα....
    Τωρα για τους τραυματισμους ο καθενας μπορει να παθει με οτι προγραμμα μπορει να κανει,αν ομως προσεχει δεν θα παθει κατι...συμφωνω οτι με αυτο υπαρχει μεγαλυτερο ενδεχομενο αλλα με πολυ καλο ζεσταμα δεν πιστευω να παθεις τιποτα....απλα να προσεχεις πως ανεβαζεις τα κιλα.....οι μεγαλες αυξησεις μπορουν να επιφερουν ασχημους τραυματισμους,λιγο λιγο σε καθε προπονηση και θα δυναμωνεις και οι τραυματισμοι θα αποφευγονται....
    και το τελευταιο για να παει ακομα καλυτερα η προπονηση εαν βαλλεις και αλλλεσ 5 φοτο της αδερφης σου σε 100 κιλα στον παγκο σε 2 βδομαδες...[πλακα ]
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-10-08 00:11 #10
    Προεπιλογή
    Sυμφωνω και με το ρουλ γιατ το οτι πρεπει να μεινεις για καμποσο καιρο σε να ειδος προπονησης αλλα θεωρω και πως ενας πειραματισμος δεν βλαπτει....μπορει να ειναι για καλο...αμα γινεται καθε βδομαδα ομως τοτε δεν κανουμε προπονηση αλλα τηλεζαπινγκ στις ασκησεις...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 16-10-08 00:13 #11
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Νικο σκεφτομουνα HD για αλλαγη κυριως βαρεθηκα το κλασικο τετραημερο που εκανα και τα κλασικα σετακια μεχρι κοπωση,καμια ιδεα κανεις...???
    20/09/2008 15:30

    κατσε καλα ρε ουτε μηνα εκλησες ελεος δηλαδη
    ρε μηπως μηλας με τον βιλυ15 λεμε τωρα

    Κανε advance αφου τα διαβασες και τα εμαθες
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 16-10-08 00:28 #12
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    14 εισαι? ωχ! ρε στην ηλικία που είσαι (αλλά και γενικά) μην περιμένεις να δεις τρελές αλλαγές το σώμα σου από τη μία στιγμή στην άλλη....

    θέλει υπομονή. μη συγκρίνεις με άλλους που κάνουν χρόνια και μπορεί να παίρνουν και ΑΑΣ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 16-10-08 01:20 #13
    Το avatar του χρήστη dReik0

    Εγγραφή
    29-05-2008
    Περ.
    Lefkada
    Μηνύματα
    110
    Προεπιλογή
    14 ! ακόμα το σώμα σου αναπτύσσεται , θέλει προσοχή και όχι βιασύνη. Επίσης δεν είμαι ειδικός να ξέρω αλλα κάποιες άσκησις πρέπει να είναι απαγορευμένες για εσένα,γιατί αν είσαι 1.76 τώρα ίσος φτάσεις και 1.90+ και τα βάρη μπορεί να σε κόψουν..
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 16-10-08 13:44 #14
    Προεπιλογή
    Νικ,δεν αλλαζω προγραμα για να δω μεγαλυτερες σωματικες αλλαγες,γενικα για αλλαγη.Ξερω οτι στην ηλικια δεν εχουμε τις μεγαλες αλλαγες...Οκ τελικα δεν κανω απο τωρα HD με πεισατε...παντως αλεξ το προγραμα π μ εδωσες οτνως δεν το κανω ενα μηνα αλλα απο αρχη σεπτεμβριου ειμαι στο ιδιο σπλιτ και ειναι σαν μηχανικο το δευτερα στηθος δικ ποδια κενο πλατη ομοι...γι αυτο σκεφτηκα να αλλαξω τελειως τεχνικη προπονησης.Πως το εννοω γιατι θα με πειτε οτι βαριεμαι που ζω.Δεν μιλαω κατα την διαρκεια την προπονησης εισαι πορομενος και δεν σκεφτεσε αυτα...αλλα πριν απο την προπονηση ξερεις οτι για ακομα μια δευτερα θα κανεις τα ιδια με τη ν προηγουμενη ακριβως εμενα πρωσοπικα με ριχνει!!!(ρουλ τα ψυχολογικα π ελεγες )

    Οποτε ξεκουραζομαι προς το παρον και αρχιζω απο δευτερα με ενα αλλο σπλιτ π θα αποφασισω
    που βιαζεσε 14 εισαι κανε 1 χρονο μια τεχνικη αλλη χρονια καπια αλλη ξαναλεω μην γηνεις βιλης και μπλεξεις τα μπουτια σου υπαρχει πολυ γνωση ον-λινε αλλα αν δεν την καταλαβεις τοτε ειναι επικυνδηνη
    Εξηγεσετο το λιγο σε απλα ελληνικα πλζ δηλαδη να μην προσθεσω καμια τεχνικη(super set κτλ...) απο τωρα μετα απο 1 χρονο???
    και το βιβλιο σχεδον το τελειωσα εχω μερικα ακομα να τα ξανα διαβασω αλλα αν θες δωστο μου το βοοκ
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 16-10-08 13:45 #15
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω για το ενδιαφερον παιδες!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 27 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread