Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 9 από 9
  1. 17-08-13 15:12 #1
    Προεπιλογή αναλογια βαρους υψους κιλων εμνφανισης
    καλησπερα σας ... παρατηρω μερικες φορες ατομα στο ιδιο υψος με τα ιδια κιλα και το ιδιο ποσοστο λιπους να εχουν διαφορα στην εμφανιση

    γενικοτερα δεν εχουν ολοι οι ανθρωποι ιδια εμφανιση ασχετος εαν εχουν ιδια κιλα και υψος ... αυτο γιατι συμβαινει ??

    πχ μεγαλοι bb μπορει να εχουν αναλογιες ιδιες με εναν μη bb γιατι λοιπον αυτοι εχουν διαφοτερικη εμφανιση ?? φταει μονο το ποσοστο λιπους ? το βαρος του σκελετου ???
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-08-13 12:34 #2

    Εγγραφή
    16-08-2013
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    251
    Προεπιλογή
    Δεν ειμαι σιγουρος οτι καταλαβα τι λες αλλα αυτο οφειλεται στα γενετικα χαρακτηριστικα του καθενος.Δηλαδη οση προπονηση και να βαλει καποιος,δε θα γινει ποτε ιδιος με καποιον αλλο(οσον αφορα το σωματοτυπο).Κι αυτο γιατι εχουν διαφορετικαγενετικα χαρακτηριστικα.
    π.χ.Αν εσυ θες να αποκτησεις τους ιδιους κοιλιακους καποιου δε θα μπορεσεις,ακριβως γιατι τα genetics σου διαφερουν απο αυτον(μπορει αυτος να εχει 8 pack ενω εσυ 6 pack).
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-08-13 12:55 #3
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    αυτα ισως σε βοηθησουν λιγο





    http://thumbnails.visually.netdna-cd...cdf1716a7e.jpg
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 23-08-13 00:33 #4
    Προεπιλογή
    χαχα!Πολυ καλο!!Εγω θα ελεγα με σιγουρια,οτι ειμαι απο πανω μεσομορφικος και ποδια εκτομορφικος,αυτο δεν μπορει να ισχυει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 23-08-13 09:13 #5
    Το avatar του χρήστη morgoth

    Εγγραφή
    31-01-2012
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    καθε ανθρωπος εχει χαρακτηριστικα απο 2 ή και τους 3 τυπους σωματος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 23-08-13 11:59 #6
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Metalhead|T| Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτα ισως σε βοηθησουν λιγο
    Καλα αυτοι ειναι και οι 3 μεσομορφοι μην τρελαθουμε

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 23-08-13 15:04 #7
    Το avatar του χρήστη steg

    Εγγραφή
    22-08-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    515
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasos2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλα αυτοι ειναι και οι 3 μεσομορφοι μην τρελαθουμε
    Επικρατεί μπέρδεμα σ' αυτό το θέμα. Πάντως πρέπει να έχει να κάνει και με το σκελετό κάθε ατόμου και τις σχέσεις (αναλογίες) των οστών, αφού από και προς τα οστά εκφύονται και καταφύονται οι μύες. Από ένα σκίτσο δεν μπορείς να βγάλεις ασφαλή συμπεράσματα.
    100 γρ. μπέικον = 541 θερμίδες (377 από λίπος)
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 23-08-13 19:35 #8
    Προεπιλογή
    Εξαρταται. Αν ο ενας εχει περισσοτερη σαρκοπλασμικη υπετροφια, ενω ο αλλος περισσοτερη σαρκομεριακη, σε βαρος θα ειναι ιδιοι, ενω ο πρωτος θα ειναι αρκετα πιο ογκωδης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 24-08-13 00:47 #9
    Προεπιλογή
    καταλαβα τι εννοειται .... πανω κατω και εγω αυτα φανταζομουν με εξαιρεση την φωτογραφια .... μοιαζω και εγω να ειμαι σαν τον μεσαιο και τον δεξια , απο τον μεσαιο ισως εχω την πλατη και τους ομους που πετανε λιγο ασχημα ....
    Απάντηση με παράθεση