Σελίδα 9 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 7891011 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 121 έως 135 από 161
  1. 03-11-14 09:19 #121
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο No Fear Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω σκεφτει εδω και καιρο να την δοκιμασω,να αλλαξω απο την myprotein impact whey.
    Oμως ανα διαστηματα βαζουν εκπτωτικους κωδικους στο myprotein ενω εδω δεν εχω δει κατι.
    Έχω ανοίξει λογαριασμό στην ιστοσελίδα τους και στέλνουν εξίσου συχνά εκπτωτικούς κωδικούς όπως την mp.
    Δεν στέλνουν όμως Κύπρο και δεν την βρήκα στην Κύπρο. Στην Ελλάδα όμως υπάρχει μεταπωλητής.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-11-14 12:44 #122
    Προεπιλογή
    Καλημερες, πιστευετε αμα παραγγειλω απο την σελιδα τους θα εχω θεμα με κανενα τελωνειο κλπ; Απο αγγλια ειναι κι αυτοι, απλα ρτωατω καλου κακου για να ειμαι οσο σιγουρος μπορω να ειμαι γι αυτο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-11-14 12:53 #123
    Το avatar του χρήστη spartan77

    Εγγραφή
    24-07-2011
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.066
    Προεπιλογή
    Από Αγγλία δεν έχεις τέτοιο θέμα με τελωνεία...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-11-14 12:58 #124
    Προεπιλογή
    Σοβαρα; Με εφτιαξες τωρα! χαχαχα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-11-14 13:08 #125
    Το avatar του χρήστη spartan77

    Εγγραφή
    24-07-2011
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.066
    Προεπιλογή
    δεν ξέρω όμως κατά πόσο θα σε φτιάξουν τα μεταφορικά τους από Αγγλία δεν ξέρω ...αν γίνει μαζική παραγγελία καλώς....ειδάλλως αν κάνεις μόνος σου...πιο πολύ σε συμφέρει κατ εμέ να την πάρεις από Ελλάδα
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-11-14 13:19 #126
    Προεπιλογή
    Για μαζικη παραγγελια φυσικα..να μην μας πιασουν και τον ποπο, πραγμα που αρεσει στους φιλους αμς τους αγγλους!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-11-14 13:52 #127
    Προεπιλογή
    Όταν κάνεις παραγγελία από 250 στερλίνες και άνω θα μπορούν να σου δώσουν 20% έκπτωση και να κανονίσεις εσυ τα μεταφορικά.

    Ζήτησα μερικά δείγματα και ήταν κάθετοι ότι από τη στιγμή που δεν παραδίδουν Κύπρο δεν μπορούσαν να στέιλουν οτιδήποτε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-11-14 13:35 #128
    Το avatar του χρήστη spartan77

    Εγγραφή
    24-07-2011
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.066
    Προεπιλογή
    να γράψω κ γω τις εντυπώσεις καθώς με βλέπω να την χρησιμοποιώ από δω και πέρα την συγκεκριμένη

    πήρα την banana smooth.... πολύ καλή διαλυτότητα και η γεύση άψογη...ειδικά με το γάλα ή ακόμα και με συνδιασμούς που βάζω είτε φυστικοβούτυρο είτε κακάο
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 31-01-15 23:58 #129
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Παρηγγειλα σε γευση butterscotch που ειχα δοκιμασει απο φιλο φανταστικη γευση, αλλα ηρθε σε γευση jaffa cake και ειπα να την δοκιμασω δεν ειχα ορεξη να την γυρισω και δεν το μετανιωσα, τελικα εκπληκτικη γευση,γευση σοκολατα με πορτοκαλι,απο διαλυτοτητα εξαιρετικη, μου αρεσε επισης που εχουνε πετυχη πολυ την αναλογια της γλυκητητας της ειναι ακριβως στην μεση........επισης μου αρεσε οτι το μονο προσθετο που εχει ειναι η σουρκαλοζη, επισης σημαντικο οτι εχει φυσικο αρωμα και χρωμα,τιποτα τεχνητο......Μπραβο...... πολυ καλη εντυπωση για ακομα μια φορα απο the protein works
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη zisis.z : 01-02-15 στις 00:06
    _______________________________________________________________________________________________________________
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 01-02-15 01:05 #130
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Στειλε mail και εξηγησε τους το λαθος τους. Ισως να εισαι τυχερος και να σου στειλουνε δωρεαν την σωστη γευση
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 26-05-15 15:58 #131
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Λοιπον σημερα δοκιμασα απο εναν φιλο που καναμε ανταλαγη τα σεικερ μας στο γυμναστηριο, μια γευση απο την συγκεκριμενη πρωτεινη που εγω δεν θα αγοραζα ποτε και ομως θα εκανα τρομερο λαθος, θα ειναι η επομενη μου παραγγελια η γευση ειναι η lemon meringue pie (λεμονοπιτα) φανταστικη,βαζω ανετα 10/10 οπως και στην butterscotch (καραμελα βουτυρου) 10/10 που πηρα πριν λιγες μερες και πινω αυτο το διαστημα.Αλλες γευσεις που εχω παρει ειναι η chocolate(σοκολατα) 9/10 οπως και η jaffa cake(σοκολατα πορτοκαλι) 9/10,γενικα μεχρι στιγμης ειμαι πολυ ευχαριστημενος και ειδικα με τις πρωτες δυο που ανεφερα εξαιρετικες......
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη zisis.z : 26-05-15 στις 16:04
    _______________________________________________________________________________________________________________
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 17-06-15 17:55 #132

    Εγγραφή
    14-05-2012
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    78
    Προεπιλογή
    Την πηρα σε γεύση Toffee Fudge Sundae , και η γεύση της ειναι παρα πολυ καλη απο τις καλύτερες που εχω δοκιμάσει.Ελαφριά γευση καραμέλας βουτύρου με μια δόση βανίλιας , που δεν σε λιγώνει καθόλου και μπορεις να κατεβάσεις ανετα ενα 4κιλο.Σε γαλα δεν ξέρω τι γεύση θα έχει μιας και στο γιαούρτι που την δοκίμασα χανόταν κάπως.αυτα
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 29-06-15 17:02 #133
    Προεπιλογή
    Να προτιμησω την Whey Protein 80 ή την SF;
    Επίσης επειδη κάνω διατροφή για χάσιμο βάρους, να προτιμησω την 90 καλυτερα;

    Μηπως ομως ειναι καλυτερη η MICELLAR CASEIN που έχει περισσοτερη πρωτεινη (κατι που χρειαζομαι λογω της διατροφης) και λιγοτερα λιπη και λογω της casein θα εχει αργη απορροφηση και θα μου κοβει και την πεινα παραλληλα;
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 29-06-15 17:04 #134
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    αναλογα την χρηση που θες να κανεις..αν την θες για μεταπροπονητικο ασε την καζεινη.
    για τις αλλες 2 που ρωτας ,ιδιες ειναι ψιλα γραμματα οι διαφορες κ δεν πρεπει να σε απασχολουν.

    η διατροφη για χασομο βαρους που ρωτας ειναι κατι ασχετο με την 90αρα..κ με την 80αρα μπορεις να κανεις τετοια διατροφη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 29-06-15 18:34 #135
    Προεπιλογή
    Όχι, δεν την θέλω για μετά την προπόνηση. Για πρωινό την θέλω και για το βράδυ. Περισσότερο την θέλω για να συμπληρώσω το ποσοστό ημερήσιας πρωτεινης, το οποίο δεν το φτάνω με την διατροφή.

    Η casein θα μου προσφέρει κάτι σε αυτήν την περίπτωση ή να προτιμήσω την 80;
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 9 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 7891011 ΤελευταίαΤελευταία