Σελίδα 10 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 891011 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 136 έως 150 από 161
  1. 29-06-15 19:34 #136
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ναι καζεινη παρε ,σαφως καλυτερα απο την whey για αυτο που θες.
    απλα μην συνεχισουμε αλλο με ερωτησεις τετοιου τυπου γιατι χαλαμε το θεμα της αξιολογησης της συγκεκριμενης πρωτεινης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-07-15 20:21 #137
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Μου ηρθε εχθες σε γευση Strawberry & White Choc (φραουλα+ασπρη σοκολατα) απο τις πιο ωραιες που εχω πιει με γευση φραουλα,υπερισχυει καθαρα η γευση της φραουλας η λευκη σοκολατα δεν φαινεται,απλα συμπηρωνει την γευση της πρωτεινης και βγαινει ενα αποτελεσμα φανταστικο,η γευση της πραγματικα με εξεπληξε. Η συγκεκριμενη βγαινει και σε σκετη φραουλα αλλα δεν την εχω δοκιμασει.....
    _______________________________________________________________________________________________________________
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-08-15 13:05 #138
    Προεπιλογή
    αν μπορει καποιος να μου στειλει απο που μπορω να την προμηθευτω...επισης ειδα σε ενα σιτε οτι εχει ιδια τιμη η 80 με την 80 sf να προτιμησω την sf?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-08-15 15:18 #139
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο screamer Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν μπορει καποιος να μου στειλει απο που μπορω να την προμηθευτω...επισης ειδα σε ενα σιτε οτι εχει ιδια τιμη η 80 με την 80 sf να προτιμησω την sf?
    η μια απλά έχει λιγότερη χοληστερόλη...αν το γοογλάρεις θα σου βγάλει το μαγαζί απο ελλάδα που την φέρνει..αν δν το βρεις στείλε μου μήνυμα !
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-08-15 22:16 #140
    Προεπιλογή
    νομιζω το βρηκα για την sf παω αφου εχει και λιγοτερη χοληστερολη...ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-08-15 23:45 #141
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο screamer Εμφάνιση μηνυμάτων
    νομιζω το βρηκα για την sf παω αφου εχει και λιγοτερη χοληστερολη...ευχαριστω
    Αν θελεις την γνωμη μου παρε αυτη και οχι την sf δεν εχει μεγαλη διαφορα,ολες οι concedrate τοσο εχουνε γυρω στα 50mg χοληστερινη,δεν ειναι τιποτα αυτο μην σε ανησυχει και η πρωτεινη της myprotein τοσο εχει και η sf απλα δεν το γραφουν πανω στην συσκευασια...Και σου λεω να επιλεξεις αυτη γιατι επαιρνα και την sf και αυτη πολυ καλη αλλα η κανονικη εχει πολυ ανωτερες γευσεις...ειναι απολαυση,η sf ειναι ενα κλικ κατω σε γευση.... *Tο ποσοστο(χοληστερινης) παντος αυτο ειναι πολυ μικρο,ουτε να το σκεφτεσαι,ειναι πολυ καλη πρωτεινη γενικα,δεν εχει καθολου προσθετα,πυκνωτικα,τεχνιτες γευσεις χρωματα κτλ...Το μονο που εχει ειναι η πρωτεινη και το υποκαταστατο ζαχαρης (σουρκαλοζη) ολες οι αλλες οι περισσοτερες πρωτεινες που κυκλοφορουν ειναι τιγκα στα προσθετα....Σαν αυτη αλλες 2 με τρεις με το ζορι να ειναι....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη zisis.z : 02-08-15 στις 23:52
    _______________________________________________________________________________________________________________
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 19-08-15 23:14 #142
    Προεπιλογή
    Υπαρχει καποιος που να μενει Αθηνα και να θελει να κανουμε μαζικη παραγγελια για την εν λογω πρωτεινη?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 25-08-15 14:08 #143
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Γευση σοκολάτα -> Ωραια γευση | Διαλυτοτητα -> Επισης μια χαρά, κανενα πρόβλημα ως προς την πέψη, πιστευω είναι ότι πιο οικονομικο υπάρχει λαμβανωντας υποψην τα συστατικά της , η περιεκτικοτητα σε πρωτεινη είναι επισης αξιολογη. Μου φαινεται θα αναλωθώ σε αυτή και στην myprotein
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-09-15 09:23 #144
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Γευση-> Chocolate Peanut Cookie

    Την δοκιμασα σε γιαουρτι και σε γάλα μέχρι στιγμής...

    Και στα δύο δεν μου άρεσε τοσο.. η γευση είναι πολύ αδύναμη, όταν ανοίγεις την σακούλα σου έρχεται μια δυνατη μυρωδια φυστικιου και σοκολάτας αλλά όταν την δοκιμάζεις δεν ανταπεξέρχεται στην οσμή της ασε που η σοκολάτα είναι σχεδόν ανυπαρκτη.
    Διαλυτοτητα και πέψη μια χαρά δεν ειχα καποιο πρόβλημα, προφανώς δεν θα την ξαναγοράσω την συγκεκριμένη γευση
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-09-15 08:08 #145

    Εγγραφή
    06-09-2015
    Περ.
    Δραμα
    Μηνύματα
    93
    Προεπιλογή
    Καλημερες μπροδερς,μηπως καποιος μπορει να μου προτεινει e-shop απο Ελλαδα (με πμ ενοοειται) να την παραγγειλω και εγω?Μιας και θα ηθελα να ειμαι σιγουρος γιατην αυθεντικοτητα της.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 24-09-15 16:59 #146

    Εγγραφή
    06-09-2015
    Περ.
    Δραμα
    Μηνύματα
    93
    Talking
    Την παραλαμβάνω αύριο αλλα την 90αρα isolate γιατι μου φάνηκε μικρή η διαφορά τιμής και είπα να πάρω πιο πλήρης την πηρα σε γεύση φράουλα θα σας πω εντυπώσεις αύριο επίσης ευχαριςτω πολυ που μου στείλατε με πμ απο που μπορώ να κανω αγορά
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 11-10-15 12:42 #147
    Προεπιλογή
    Πολύ καλή επιλογή για τα χρήματα που έχει!
    Πολύ καλή γεύση σοκολάτα
    Επίσης αρκετά καλή διαλυτότητα.
    Και σε σχετικά γρήγορα αναζωογονείσαι!
    Παρέλαβα προχτές το 2 κιλό!


    @@@ Live To Ride @@@
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-10-15 13:08 #148
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Γευση -> straciatella, την πήρα με γαλά η γευση απλά αμειζινγκ μου άρεσε τρελά αν και ήμουν διστακτικος για την γευση στην αρχη, διαλυτοτητα κλασσικά πολύ καλή 5-6 φορές την κούνησα σε σεικερ με 300μλ γάλα και διαλυθηκε κατευθείαν.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 17-10-15 16:53 #149
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Αυτή ηταν η πρώτη μου γεύση απο αυτη την εταιρία...Ευπεπτη μοναδική,την ειχα κάνει απο μιλκσεικ μεχρι παγωτό...ΚΑΙ με κομματάκια σοκολάτας μεσα κανονικα!!!
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 30-12-15 20:53 #150
    Προεπιλογή
    Πως υπολογίζουμε την δόση bcaa που έχει η πρωτείνη στα 100γρ??
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 10 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 891011 ΤελευταίαΤελευταία