Σελίδα 2 από 11 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 161
  1. 14-11-13 14:21 #16
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή Whey Protein 80 (Protein Works)
    chocolate silk , ιδια γευση με την ισο που εχω.. δυστυχως σε παραγγελια 240 ευρω μονο αυτα πηρα ως δωρο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-11-13 14:40 #17
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Για το πρώτο σκέλος της πρότασης θα ήθελα να μου συγκρίνεις τις δύο πρωτεϊνες στην ίδια γεύση.
    Το δεύτερο σκέλος εύχομαι να μην είχε ειπωθεί καθώς πιστεύω ότι θα ακολουθήσει ένα μακρόσυρτο παραλήρημα...!!!

    P.S.

    Πρέπει να ανοίξει το thread με τις φωτογραφίες των supps...
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-11-13 15:01 #18
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    chocolate silk , ιδια γευση με την ισο που εχω.. δυστυχως σε παραγγελια 240 ευρω μονο αυτα πηρα ως δωρο..
    κατσε γιατι θα γινει φασαρια τωρα 240 ευρω παραγγελια για να παρεις αυτο??????????στην ξεφτιλα επρεπε να σου βαλουν ενα πρωτεινακι 908 γραμμαρια η πεντε εξι σοκολατες
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 14-11-13 15:20 #19
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Ναι μεχρι και ο αδερφος μου που δεν ασχολειται λεει που ειναι το δωρο?

    Καλα να παθω ,πλεον θα ψωνιζω μονο απο αμερικη.. Σπαστικα πολυ ασχημα οταν ειδα αυτα τα 2.. μου αρεσει που του εχω στειλει και ποσους πελατες και του εχω αφησει τοσα λεφτα τα τελευταια 2 χρονια.. μου φανηκε καπως να βαλει μονο αυτα

    Σημερα θα δοκιμασω την βανιλια μετα την προπονηση , με λιγο νερο οσο ειναι το μπουκαλακι προτινει ή λιγοτερο
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-11-13 15:57 #20
    Το avatar του χρήστη dimitrispump

    Εγγραφή
    02-07-2010
    Περ.
    ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Μηνύματα
    175
    Προεπιλογή
    δεν ειχες παραγγειλει πριν ενα μηνα παλι? με myofusion δωρο καιι σοκολατες. μαλλον επειδη ηταν κοντινη παραγγελια.

    λεω να την παρω και εγω αυτην 4κιλη λογω τιμης σε κανα μηνα λογω τιμης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-11-13 16:17 #21
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    δεν εχει σημασια , τα λεφτα ειναι λεφτα. μια μικρη πρωτεινη δεν του κοστιζει πανω απο 10 ευρω. και τις σοκολατες τις ειχα πληρωμενες για να πετυχω την εκπτωση στα 250 την προηγουμενη φορα. Πλεον μονο καμια πρωτεινη στο 3μηνο θα περνω απο ελλαδα , αυτη ηταν η τελευταια μου παραγγελια που θα με βγαλει 3μηνες και εχω και καμια 400αρια ευρω σε διαφορα συμπληρωματα στην "αποθηκη" να βγαλω μεχρι το καλοκαιρι!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 14-11-13 16:22 #22
    Το avatar του χρήστη dimitrispump

    Εγγραφή
    02-07-2010
    Περ.
    ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Μηνύματα
    175
    Προεπιλογή
    εχεις δικιο, η πρωτεινη ptw αξιζει για αγορα γιατι η τιμη στα 4κιλα ειναι καλη,
    αν εχεις αποθηκη να κανω προς τα μερη σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 14-11-13 16:52 #23
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν εχει σημασια , τα λεφτα ειναι λεφτα. μια μικρη πρωτεινη δεν του κοστιζει πανω απο 10 ευρω. και τις σοκολατες τις ειχα πληρωμενες για να πετυχω την εκπτωση στα 250 την προηγουμενη φορα. Πλεον μονο καμια πρωτεινη στο 3μηνο θα περνω απο ελλαδα , αυτη ηταν η τελευταια μου παραγγελια που θα με βγαλει 3μηνες και εχω και καμια 400αρια ευρω σε διαφορα συμπληρωματα στην "αποθηκη" να βγαλω μεχρι το καλοκαιρι!
    ακριβως και επειδη ειμαι και εγω επαγγελματιας οχι σε συμπληρωματα βεβαια δεν υπαρχει περιπτωση να ερθει ΣΤΑΘΕΡΟΣ πελατης στο μαγαζι να πιει 4-5 ποτα η μπυρες και να μην το κερασω εστω ενα ο πελατης ο σταθερος ειναι ευλογια και αμα ειναι και αβανταδορος και φερνει και αλλους στο μαγαζι περναμε σε αλλη φαση πλεον και πολυ καλα θα κανεις και θα τον αλλαξεις βασικα εγω θα του την ελεγα στα ισα και μην σου πω οτι θα το απαιτουσα το δωρο και ο αγιος φοβερα θελει
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 14-11-13 17:09 #24
    Post
    και εμενα σε σημερινη παραγγελεια ο Ηρακλης μου εβαλε ενα τετοιο μπουκαλακι και μια μπαρα πρωτεινης,βεβαια η δικη μου ηταν 78 ευρω...
    η πρωτεινη αυτη καλη φαινετε παντος και πολυ οικονομικη....
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 14-11-13 17:35 #25
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι μεχρι και ο αδερφος μου που δεν ασχολειται λεει που ειναι το δωρο?

    Καλα να παθω ,πλεον θα ψωνιζω μονο απο αμερικη.. Σπαστικα πολυ ασχημα οταν ειδα αυτα τα 2.. μου αρεσει που του εχω στειλει και ποσους πελατες και του εχω αφησει τοσα λεφτα τα τελευταια 2 χρονια.. μου φανηκε καπως να βαλει μονο αυτα

    Σημερα θα δοκιμασω την βανιλια μετα την προπονηση , με λιγο νερο οσο ειναι το μπουκαλακι προτινει ή λιγοτερο
    Αν και εδω μεσα δεν ειναι γραφειο παραπονων και επρπε αφου εισαι δυσαρεστημενος να απευθυνεις σε μενα πρωτα το λογο(υπαρχουν τηλ.να ,mail)...τελος παντων.Στην παραγγελια 251 ευρω πηρες την εκπτωση 12.5 ευρω,σωστα?Δεν εξαπατηθηκες ,το ηξερες απο πριν.Τα δυο δειγματα που εμεις τα αγοραζουμε 1,1 λιρες/τεμ(εσενα δεν σε απασχολει και ουτε πρεπει ειναι το δωρο πλεον της εκπτωσης και αποτελει το ''ευχαριστω'' χωρις αυτο να σημαινει οτι ειμαστε υποχρεωμενοι να το κανουμε.Προσωπικα δεν θα πρεπε να εχεις προβλημα γιατι θεωρω οτι οπως ολο τον κοσμο τον προσεχω αναλογα ,και συ εχεις τυχει αναλογης προσοχης απο μερους μας και σε παλαιοτερες παραγγελιες...διορθωσε με αν κανω λαθος.Τωρα ,αν καποιος θα ηθελε ενα κιλο πρωτεινη δωρο ή μια ferrari κι αυτο κατανοητο ειναι .Ποτε μα ποτε ,σε οποιον αφησε σαν σχολιο κατι αναλογο στην παραγγελια του δεν του απαντησαμε με ειλικρινεια και για την προθεση μας και για τις δυνατοτητες.Κανουμε οτι μπορουμε,μεχρι εκει .Μπορει καποιος να αδικηθηκε ακομα και λογω φορτου εργασιας,δεν απολογουμαι ,ουτε δικαιολογουμαι.Οταν υπαρχει καλη θεληση ολα γινονται αρκει να ξερουμε τι θελουμε τελικα...Να σαι καλα και καλες αγορες .
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 14-11-13 18:41 #26
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή Whey Protein 80 (Protein Works)
    Whey 80
    Διαλυτοτητα 10/10
    Γευση vanilia creme 10/10 η πρωτη γουλια μου εφερε στο μυαλο καραμελες βουτυρου πολυ ωραια γευση και κατεβηκε σαν νερακι!
    Όνομα: ImageUploadedByTapatalk 21384443630.051245.jpg Εμφανίσεις: 1392 Μέγεθος: 97,9 KB
    Όνομα: ImageUploadedByTapatalk 21384443643.814365.jpg Εμφανίσεις: 1480 Μέγεθος: 98,7 KB
    Σε συγκριση με την ισο
    Όνομα: ImageUploadedByTapatalk 21384443657.775690.jpg Εμφανίσεις: 1472 Μέγεθος: 98,2 KB
    Όνομα: ImageUploadedByTapatalk 21384443671.694971.jpg Εμφανίσεις: 1487 Μέγεθος: 100,4 KB
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ArgoSixna : 14-11-13 στις 18:43
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 14-11-13 18:46 #27
    Το avatar του χρήστη mazas

    Εγγραφή
    06-08-2010
    Περ.
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    131
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    chocolate silk , ιδια γευση με την ισο που εχω.. δυστυχως σε παραγγελια 240 ευρω μονο αυτα πηρα ως δωρο..
    Σε παραγγελια 240 ευρω απο τον πορτογαλλο θα ειχες εκπτωση 5 % τουτεστιν 12 ευρουλακια. θα μαζευες και αρκετους ποντους για να παρεις δωρεαν μια μπλουζα η μια τσαντα η 30 μπαρες σοκολατας και θα σου βαζανε 4-8 δειγματα απο διαφορα αλλα συμπληρωματα!!!!

    Τι να λεμε τωρα οι ανθρωποι εκει στη πορτογαλλια ειναι επαγγλματιες,σας τα λεω συνεχεια αλλα δεν ακουτε...μονο ειρωνεια ξερετε να πουλατε ρε παιδια!!!!
    Καθηστε εσεις και καντε αγορες απο το ελλαΝΤΑ
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 14-11-13 18:54 #28
    Προεπιλογή
    τελικα η γευση βουτυρου ειναι μια χαρα.απλα μη σας ξεφυγει παραπανω νερο γιατι θα βγει νερουλη η γευση.200 μλ ειναι οκ!
    οσο για τον ηρακλη εμενα μου εκανε μια γενναια εκπτωση σε παραγγελια μου.στα 240 ευρω παντελη σου εκοψε μονο αυτα τα 12 ευρω
    κ that's all? αν ειναι ετσι φιλε,δεν το περιμενα αυτο.
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 14-11-13 22:38 #29
    Προεπιλογή
    Παιδια η χοληστερολη που λεει οτι ειναι 50 ειναι ανησυχητικο;;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 15-11-13 03:45 #30
    Banned
    Εγγραφή
    02-07-2013
    Περ.
    Ηράκλειο Κρ
    Μηνύματα
    832
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Grigoris Tsiaousis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια η χοληστερολη που λεει οτι ειναι 50 ειναι ανησυχητικο;;;
    Αν γενικά τρως σωστά και αθλείσαι ανελλιπώς,δεν είναι καθόλου,μα καθόλου ανησυχητικό.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 11 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία